הכנת סיקור אוזניות לHWzone בשיתוף עם המשתמשים של הפורום - עמוד 12 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכנת סיקור אוזניות לHWzone בשיתוף עם המשתמשים של הפורום

47

Recommended Posts

אני יודע שאוזניות ב5000$ זה לא ממש פרקטי לדי ג'י , שדי ג'י צריך סגורות (אמרתי את זה בלפני ההודעה האחרונה שלי), אבל לא הבנתי מה מייחד את כל האוזניות "לדי ג'י" מהאוזניות האחרות(חוץ מזה שהן סגורות)?

בכל מקרה, אני לא יודע איפה כרמיאל ממוקמת ביחס לישובים האחרים(אני גר בכלל באיזור אשדוד), אבל זה לא ממש משנה אם תביא ציוד "כבד" או לא.

העיקר שתוכל להביא את האוזניות(הבנתי שיש לך שתיים, נכון?) שלך ואת המגבר(לאוזניות) שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 256
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוזניות דיג'ייז מתאפיינות ביכולת בידוד מעולה ובמודולריות של מבנה האוזניות-שתוכל להזיז את ה"אוזניים" לאיזה כיוון שאתה רוצה. אגב, הסאונד מאוזניות דיג'ייז הוא בדר"כ לא מי יודע מה.

כרגע על זוג אחד אני סגור שאני יביא(סנהייזר). לגבי הזוג השני, אני עדיין לא יודע כי אני כרגע שוקל לקנות את הסוניcd3000 ואם אכן אני ירכוש אותן אז אני ימכור את הakg ומגבר אחד. נראה מה יהיה עד אז. כן, מגבר אני בטוח יביא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוזניות דיג'ייז מתאפיינות ביכולת בידוד מעולה ובמודולריות של מבנה האוזניות-שתוכל להזיז את ה"אוזניים" לאיזה כיוון שאתה רוצה. אגב, הסאונד מאוזניות דיג'ייז הוא בדר"כ לא מי יודע מה.

יפה , למרות שהסאונד אדיר בפיוניר שלי וגם בסוני

ברור שיש אוזניות יותר טובות

אבל bigbrownballs

ציין פה בדיוק מה האוזניות די ג'ייז מאפיינות

תגיד לי אתה חושב שפול ואן דייק או ארמין שיש להם כל כך הרבה כסף לא היו אז קונים אוזניות ב5000 דולר ודווקא אוזניות של גג 150 דולר?

לא נראה לי...טיאסטו עושה 35 אלך דולר לשעתיים שהוא מתקלט.

הבידוד והגמישות וכל חנות מקצוענית של ציוד לגי ג'יי מוכרת את הסוג אוזניות האלו.

www.decks.co.uk

www.123dj.com

פשוט לא תיארתי ואני גם טעיתי שאנשים פה באמת קונים באיכות של סטודיו ועוד יותר יקרות

ומוקדם פשוט נתתי את השמות של האוזניות די ג'יי המובילות כיום...

אני לא חושב הפריקוונסי של הפיוניר הם פחות ממה שבן אדם צריך

שומעים בהם כל כך טוב וכל פריק של יהנה בהם

תסביר לי מי צריך

Frequency Range

יותר מ

5 to 30,000 Hz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BRB, אם תביא את הסוני CD3000 זה יהיה מעולה(אגב, אתה מתכוון לקנות אותם מאודיו קיובס, נכון?)! הן אמורות להיות מעולות, והן גם יהיו זוג האוזניות הכי יקרות במפגש ;D

ואגב, כל האיפיונים שלך ל-"אוזניות DJ" מתאימים בול לכל הסדרה של האוזניות הסגורות של אודיו טכניקה, ביניהם גם ה L3000 ומגבר ב5000$ שהיתכוונתי אליהם כשאמרתי (מערכת) אוזניות ב5K$.

אגב, M0sh, הפרטים הטכני לא אומרים כלום לגבי האיכות. האוזניות שלי(Beyerdynamic DT931-180$) עושות במפרט הטכני 5-35,000hz, לאומתן ה R10 (י4000$~) עושות במפרט הטכני 20-20,000hz. איזה אתה חושב יותר טובות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברס, אני מרגיש שאני חייב להבהיר את זה שוב, מפרט של לא אומר כלום לגבי האיכות שלהם!!

אגב, לפי הידוע לי הסנהייסר 280 מענקים הכי הרבה בידוד, 32 DB של בידוד.... למרות שלא הייתי ממש מגדיר אותן כאוזניות לדיגיי הסאונד שלהן יחסית עדין מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברס, אני מרגיש שאני חייב להבהיר את זה שוב, מפרט של לא אומר כלום לגבי האיכות שלהם!!

אגב, לפי הידוע לי הסנהייסר 280 מענקים הכי הרבה בידוד, 32 DB של בידוד.... למרות שלא הייתי ממש מגדיר אותן כאוזניות לדיגיי הסאונד שלהן יחסית עדין מידי.

בנוסף צריך לציין שאתם כולכם מתבלבלים בין frequency range ל frequency response curve ושכמובן השני הוא החשוב והמדד הנכון לביצועי הציוד. גם במפרט של הזולים שמקבלים חינם עם המחשב (הקופסאות קוטג' הקוריאניות האלה) מצוין שהferquency range שלהם הוא 20-20, הגיוני, לא נראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כולם, חוץ מKOM וDJ_Ladi אישרו את זה שהם סופית באים.

ואגב, BRB, אם יש לך את הכסף (ואת הרצון לבזבז אותו) כדאי ללכת על ה CD3000 שאמורות להיות אחלה של אוזניות(לפחות יותר טובות מהסנהיזר שלך).

כנראה אגב אשיג מגבר למפגשון, ואולי גם משו טוב אף יותר מכל מגבר או ציוד (אבל זה עוד נראה... :))

על מה אתה מדבר? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אבא שלי עכשיו בדיוק שלוח מכתב לBHphotovideo לאישור הכרטיס ארשאי שלו, ואז כבר הוא יזמין אותו ותוך 3-5 ימי עבודה הוא אצלי! oh boy, oh boy!

צפוי להיות כיף במפגשון שלנו עם כל הציוד הזה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כולם, חוץ מKOM וDJ_Ladi אישרו את זה שהם סופית באים.

ואגב, BRB, אם יש לך את הכסף (ואת הרצון לבזבז אותו) כדאי ללכת על ה CD3000 שאמורות להיות אחלה של אוזניות(לפחות יותר טובות מהסנהיזר שלך).

על מה אתה מדבר? ;D

אז זהו, אני ממש לא יודע אם הן הטעם שלי- לפי מה שאנשים אומרים הן ממש לא בשבילי אבל אני חייב לנסות אותן בכל זאת ;D בקרוב תיהיה לי אולי הזדמנות לשמוע אותן ואז אני יחליט באופן סופי. בנוסף אני גם פוזל לכיוון הדגם ההתחלתי בסידרה האלקטרוסטטית של stax כאשר המחיר שלהן הוא עוד איכשהו סביר(וכמובן שהסט מגיעה עם מגבר).

נ.ב

כסף אף פעם אין ורצון לבזבז אותו תמיד יש ;D אבל איכשהו מסתדרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...