לא מצליח להתקין ווינדוס - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להתקין ווינדוס

zoyaniv

Recommended Posts

קניתי לוח אם חדש של nf7-s והארד דיסק של 160gb sata שמחובר יחד עם maxtor 40gb ata 1333 ואני לא מצליח להתקין .אני עושה boot מהדיסק התקנה או מפלופי אני מפרמט הווינדוס מעתיק קבצים עושה ריסטרט ולא ממשיך מאיפה שהבוא הפסיק אלא מהתחלה.שאני עושה fdisk לראות את המצב של ההארד דיסק הוא אומר לי שאין מחיצות (partition) שאפשר להציג למנרות שהדיסק התקנה מזהה את המחיצות.שאני מנסה לעשות boot מהארד דיסק הוא רושם שאי אפשר ואין דיסק מערכת.אני מנסה כל שילוב בין הכוננים רק הסיריאל רק ה-ide או ide master וסיריאל ואני לא מצליח אף פעם זה לא קרה לי מה אני יכול לעשות כדי להתקין את הווינדוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה היה עוזר לא הייתי מפרסם שוב.הייתי בטוח שהבעייה זה ההארד דיסק אבל אני טוען הוא מזהה אותו ומתחיל התקנה אחרי הריסטרט הוא שוב לא מזהה ואז הוא עושה boot מהסידי ואני שוב טוען את הדרייבר כי אחרת ההארד דיסק לא מזוהה ואז יש לי את המסך הראשון של ההתקנה והוא לא ממשיך מאיפה שהוא הפסיק.גם בדיסק ide אותו הדבר.ומה שמוזר שאני מפעיל fdisk לראות אם הדיסק מזוהה הוא אומר שאין בו מחיצות ואני גם לא יכול ליצור מחיצות.פשוט הוא לא מצליח לעשות Boot מהארד דיסק.שאינ מפעיל עם דיסקט איתחול אחרי ההעתקה של הקבצים אני לא יכול לגשת לכונן בכלל ואין לו אות שתאפשר גישה כאילו הוא לא קיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי מה רשמתה.אבל! מהארד דיסק הוא לא מצליח לעשות מהפלופי אין טעם וסיבה לעשות.ככה שנשאר לי רק מהסידי

ושאלה קשורה על הדרך חוץ מלעשות enable ל serial ב- אני אמור לראות איפה שהוא בביוס שהוא מזהה את הדיסק סיריאל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הסדר של הבוט אני מכיר ויודע לסדר אני מדבר כמו שהוא מזהה פרימרי מאסטר וכו האם יש מקום שהוא רושם את הזיהוי של הדיסק סיריאל כלומר הגודל שלו וזה שהוא באמת מזהה אותו

ואני עדיין צריך פיתרון לגביי ההתקנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביוס של ה SATA נפרד מהביוס של הלוח, אתה צריך לראות בביוס של ה SATA שהכונן מזוהה ומוגדר כהתקן BOOT.

חוץ מזה אתה צריך בביוס הראשי להגדיר את ה SATA כהתקן ה BOOT הראשון (לפעמים צריך להגדיר את זה כ SCSI).

ואל תקפיץ הודעות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...