מחשב גיימינג - 8K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב גיימינג - 8K

aboren
 Share

Recommended Posts

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 9K

2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה?

גיימינג - cyberpunk 2077, Baldurs gate 3

3. האם יש צורך בציוד הקפי בנוסף למחשב (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) אין רכיב כזה

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? חשוב מאוד

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'? לא צריך אורות, גודל לא משנה.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא צריך ולא אופיס

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אין העדפה לחנות ספציפית

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט מועד קצר מעת הקניה)? חודש-חודש וחצי

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire) או ביצוע אוברקלוקינג? אין OC. 

11. האם ישנו ציוד היקפי קיים שיחובר? אם כן, איזה? (תחנת עגינה אם מחשבים ניידים \ מסך כזה או אחר) שני מסכים שמחוברים למחשב

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום 

ולד מ TMS

להלן מפרט עם I5 דור 14 , 32 ב DDR5 

מארז 802 של BE QUIET  שכן יש לו שכבות בידוד מרעשית בצדדים אך גם יש לו זרימת אוויר טובה בפרונט - שזה שילוב של שקט וזרימת אוויר כדי שלא יהיה ממש חנוק וחם במחשב 

כרטיס מסך 4070 שלדעתי תמורה הכי טובה למחיר 

ו 1TB של סמסונג 

https://tms.co.il/builds/427161

כמובן שאפשרי לשדרג\ לשנמך חלקים לבחירתך 

זמין לכל שאלה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי ולאד,

אני נדחף לפוסט מכיוון שאני חייב לשאול: למה כל בילד לגיימינג אוטומטית כולל GPU של ולא GPU של AMD?
כשמדברים על Ray tracing אני מבין - אבל פותח הפוסט לא הזכיר את זה בכלל.
אם ניקח למשל את ה RX 7900 GRE אל מול 4070 super ונסתכל על performance ב 1440P עבור שני המשחקים שפותח הפוסט נתן כדוגמה (כנראה מתכוון לשחק בהם) אנחנו נראה שה GRE מנצח. אמנם לא בפער מטורף (בין 8-10 פריימים) אבל נותן יותר פריימים ב rasterization (לא RT). אני מסתמך על השוואות ש Hardware unboxed עשו בסרטון הזה.
בנוסף, ה GRE מגיע עם 16GB VRAM אל מול 12GB VRAM של ה 4070 מה שעושה אותו יותר future proof עבור משחקים זוללי .
והמחיר של ה GRE? זול יותר בבערך 400 ש"ח (אצל TMS) ולכן נותן תמורה טובה יותר למחיר עבור המשחקים האלה ומשחקים אחרים.

אל תבין אותי לא נכון, אני לא hater ולא אנטי , למעשה ברשותי RTX 3070. מה שאני רוצה לשאול זה למה לא מציעים את האפשרות הטובה ביותר (במקרה הזה של פותח הפוסט) ואוטומטית מציעים כרטיס של לכל מבקש מפרט.

נערך על-ידי NRT
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD על הנייר הם גם מצויינים וגם תמורה טובה למחיר 

אני מניסיון של שנים של מכירות של 2 החברות לAMD תמיד יש משהו עם הדרייברים ובעיות כאלה או אחרות 

מן הסתם הייתה לי מערכת מבוססת גם וגם בשימוש 

זה העדפה אישית להציע NVIDIA ואינטל - אם מישהו מבקש ספציפית אני אבנה איתם 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD טובים לא רק על הנייר ובעיות הדרייברים זה מזמן עניין של העבר. אם מדי פעם הם מוציאים דרייבר פחות טוב - תמיד אפשר לעשות rollback לדרייבר קודם אבל התהליך שלהם השתפר מאוד עם השנים וזה כבר לא טיעון מצדיק לטעמי.
פשוט חבל שנותנים רק אופציה אחת במקום שתיים, ככה הקונה יכול לקבל בחירה נבונה יותר בשבילו (ללא קשר באיזה מפרט הוא יבחר).
בכל מקרה אלה היו שני הסנטים שלי. ובלי קשר המפרט אחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הבסיסית שצריכה להישאל היא באיזה רזולוציה עובדים .מי שהולך לעבדו על אז גם 4070s  אינו מספיק וצריך לצמצם הרבה מסביב כדי לעלות ל 4080  או לפחות 4070TI-S . 

המציאות הברורה  העובדתית והידועה לכל אדם עם חצי גישה לתחום הגיימינג זה שהמעבד לגיימינג טהור שלוקח כל דבר אחר הוא 7800x3d . הוא ליגה שלמה מעל מה שיש לאינטל להציע והוא עושה את זה בצריכת חשמל מזערית שמאפשרת שימוש בקירור פשוט  במחיר סביר. 

בכלל הפרשי המחיר של הקירור, יוצא שה 7800x3d אינו יותר יקר מאשר ה 14600K .  והוא בלי שום ספק מעבד עדיף על פני ה 14700k שעולה עוד יותר.

מפרט מבוסס עם מעט שינויים מסביב , עניין של טעם אישי .

לגבי המארז אני לא מתווכח עם וולד , הוא זה שהתחייב בפני פותח הדיון שהמארז גם שקט וגם מאוורר והוא יצטרך לתת דין וחשבון אם זה לא המצב , לי יש 900 pro והוא שקט אבל מקרר בערך כמו סיר לחץ. החלפתי בו את כל המאווררים והוא עדין לא מקרר טוב וכמובן הפך להיות פחות שקט .  רכישה ראשונה ואחרונה של BQ מבחינתי . 

עדיף לקחת מארז שהחנות המליצה עליו שהוא מקרר טוב והוא שקט  מאשר המלצה של אלמוני , ככה יש למי לבוא בטענות .

https://tms.co.il/builds/427619

ה 990 אוו הוא חדש בשוק והוא לא פרימיום .ה p41 לוקח את ה 980 פרו  והוא מוצר מאוד אמין .

גם  ל 980 וגם ל 990 ( פרו ) היו בדיעבד  בעיות קושחה ולך תדע מה יצוץ עם ה 990 אוו . יש לי את שניהם . 

ושתי ששוות לפחות 200 מילים אם לא 2000 :

7800x3d-2.jpg

7800x3d.jpg

נערך על-ידי yoavke
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...