חיבור סיבים 5GB - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור סיבים 5GB

captaincaveman
 Share

Recommended Posts

דיברתי עם פייבר והם אמרו שצריך לקנות ראוטר פרטי.

הדרישות:

יציאת WAN 10Gbps

יציאת LAN 2.5Gbps

חיבור PPPoE ו-IP אוטומטי (DHCP) תומך NAT ו-IP אוטומטי (DHCP)

מישהו יכול להגיד לי מה אני אמור לקנות שיענה לדרישות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:) וברכה,

התשובה מתחלקת לכמה נקודות:

1. המעבר ל-5Gb נובע מעומס קליינטים ברשת והצורך להגדיל את הסך הכללי בבית או הרצון באמת לקבל DL של 5Gb בנקודת קצה יחידה.

כי אם כן (בנוגע לקליינט בודד):

תצטרך להחליף חצי תשתית בבית (כבלי במידה ולא Cat6a לפחות, מתגים, כרטיסי קווים לנייחים, לא מכיר תמיכה של יותר מ-1Gb לקונסולות משחקים וכו')

בנוסף, יציאות LAN של 2.5 בנתב יגבילו את כל מי שמחובר אליהן ל 2.5 ולא ל-5. , מתגים וכרטיסי קוויים שתומכים ב-10Gb יעלו כמה אלפים טובים יחד.

בנוסף בנוסף, האם הנייח\נייד שלך מסוגלים לקצב הורדה כזה? (NVME כלשהו?)

ואם לא,

גם ל-Netgear\Orbi וגם ל- וגם לכל חברה שמכבדת את עצמה יש נתבים כאלה השאלה הכללית היא האם אתה מודע לעלויות והאם זה הכיוון הכללי?

ואז אפשר להישאר עם חומרה של 1Gb עם סלסלה\מעטפת גדולה יותר, משמע יותר אורך נשימה מבחינת והורדות גם יחד, אין לנו גם מידע על הטופולוגיה של הרשת אצלך בבית מבחינת ציוד ואיך הוא מחובר.

אגב,

בגלל המחירים האסטרונומיים של נתבים מהסוג הזה (שלרוב מספקים מלבד יציאת ה WAN\LAN 10Gb רק עוד יציאת 2.5Gb אחת) כדאי אולי לבדוק לגביי שכירות אם ואפשרי וגם קצת להתמקח על המחיר.

נערך על-ידי yotam.m
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה המפורטת.

בדקתי את ה-mesh שלי (eero 6e pro) וגיליתי שהוא לא באמת תומך במהירויות כאלה. אולי אראה עליה של 60% במהירות, אבל לא פי 5 כמו שקיוויתי. הכל אצלי על ה-wifi, החיבור החוטי היחיד הוא בין המודם לאחת מיחידות ה-eero.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה והמערכת לא מחוברת למתג כלשהו תצטרך מערכת שתומכת ב-Wifi 7 לא נראה לי שכדאי עם מיעוט המכשירים שתומכים בתקן הזה כרגע.

60% שיפור זה מצוין תוך הנחה שהתקן תומך במהירויות כאלה רק באופן תיאורטי (שילוב של כלל התדרים יחד) אך באופן מעשי יש פער גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...