TP LINK Archer VR600 AC1600 Wireless Gigabit VDSL/ADSL - ראוטר לא הצליח להתחבר לסלקום סיבים :-( יש פתרון? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

TP LINK Archer VR600 AC1600 Wireless Gigabit VDSL/ADSL - ראוטר לא הצליח להתחבר לסלקום סיבים :-( יש פתרון?

oceans68
 Share

Recommended Posts

בחמישי התקינו לי סיבים 1000MB.

לפי המפרט של הראוטר שלי הקיים אצלי -    TP LINK ARCHER VR600 AC1600 ADSL/VDSL הוא אמור לתמוך בסיבים 1000MB.
https://www.tp-link.com/au/home-networking/dsl-modem-router/archer-vr600/#specifications

ראיתי גם כמה שרשורים בפורומים שצריך להגדיר אותו כ WIRELESS בהגדרות ואז PPOE עם משתמש וסיסמא והא אמור להתחבר.

הטכנאי ניסה את כל ההגדרות אבל לא הצליח. כל פעם מקבלים שגיאה לאחר ההגדרות ו ה PPOE שהוא לא מקבל אות/מחובר לאינטרנט.

אחרי שעה ביקשתי שפשוט ישים ראוטר שלהם ואנסה לפתור את הבעיה ולהחזיר בהמשך.

בראוטר שלהם נותר בחיבור קווי מהירות 950MBPS - בWIFI 5 GHZ  נותן כ 530MBPS.

השאלה האם יש טעם לפתור את הבעיה של הראוטר שלי ולנסות לחבר? או פשוט לרכוש כבר אחד חדש שתומך בלי בעיה?

תודה שוב על העזרה. 🙂

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של yotam.m

נתקלתי באותה בעיה בדיוק לפני כמה ימים.

פרטנר על תשתית בזק עם PPPOE, מעבר ל-Deco M5 פתר את הבעיה.

DECO M5  זה לא פתרון mesh?  כלומר הפתרון זה מעבר ראוטר אחר?  

לא הבנתי את הרעיון. אשמח להסבר להדיוט 🙂

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שיש סיכוי שיש נתבים שלמרות שיש להם תמיכה ב-PPPOE לא מסתדרים טוב עם תשתית של פרטנר על או שהתשתית לא איתם.

נתתי דוגמא לנתב שפתר את הבעיה, Deco M5 הוא אכן חלק ממערך Mesh אפשרי אבל יודע לעבוד כנתב Stand Alone באופן מצוין (תמיד אפשר להוסיף עוד Decoים אחכ במידת הצורך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...