אינטרנט סיבים עם מודם פרטי, הכיצד? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט סיבים עם מודם פרטי, הכיצד?

Roeih12
 Share

Recommended Posts

שלום לכולם,

לאחרונה עברתי מהוט לאינטרנט של ואני עם מודם שלהם, אני לא רוצה להיות כבול למודם של הספקית ועם לא הייתה לי ממש ברירה בגלל החיבור COAX שמנע ממני להשתמש בציוד פרטי.

אני רוצה לקנות מודם שגם מידה ואעבור לחברה אחרת לא אצטרך להחליף ציוד כל פעם אבל פה הלכתי לאיבוד.

מצאתי אולי רק מודם אחד עם חיבור אופטי כל השאר עובדים על RJ45 ולרובם אין אפילו חיבור SFP, האם קופסת מעבר היא הדרך הנכונה?

מה שחשוב לי במודם הוא ניהול נוח ומן הסתם שיוכל להתמודד עם עומסים.

ה SETUP הסופי אמור להיות כזה

מודם >  8port switch > חיבור קווי של 7 נקודות + MESH

כרגע אני רוצה להתרכז רק במודם שיתן מענה לצרכים שלי, WIFI לא כזה קריטי בגלל ה MESH שהולך להתפרס בבית.

אם הגעתם עד לכאן - תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתאם אופטי הוא הבחירה הנכונה ב-99% מהמקרים.

תשכיר\תקנה מתאם סיב עם SFP מאושר ע"י ואחריו תחבר מה שתרצה.

שים לב שאם אתה משתמש ב-Mesh דוגמת Deco תצטרך לחבר יחידה 1 ראשית ואליה את המתג 8 פורטים ולא להפך בלי קשר שהוא גם ה"מודם" שלך.

נערך על-ידי yotam.m
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המידע, על איזה מודם היית ממליץ ללכת?

ד"א ציינת שצריך לחבר את ה DECO ישירות למודם ולא לסוויץ, אפשר הסבר למה זה משנה או איזו חשיבות יש לזה?

נערך על-ידי Roeih12
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי הבנתי, ועדיין אני צריך עזרה בנושא המודם, מה מומלץ? כמו שכתבתי, רוב המודמים שאני רואה אין להם בכלל חיבור SFP, אשמח אם תוכל לצרף קישור למודם שיוכל לתת לי מענה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי של , אני לא מעוניין להישאר איתו ורוצה לרכוש מודם פרטי שילווה אותי גם במידה וארצה לעבור אחרת כדי שלא אצטרך להגדיר כל פעם הכל מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כמו שאמרתי.

במידה ואתה לוקח מערכת Mesh כדוגמת Deco הוא יהיה גם הנתב שלך, משמע אינך צריך עוד מכשירים בנוסף מלבד מתאם אופטי (סיב אופטי לכבל רשת) בין אם בשכירות מחברת התשתית או שאתה קונה באופן פרטי מוצר שמאושר\נתמך על ידי התשתית שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...