קניית מחשב גיימינג באילת - רק לתושבי אילת בהרכבה אישית? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מחשב גיימינג באילת - רק לתושבי אילת בהרכבה אישית?

Ironbound
 Share

Recommended Posts

ציטוט של Kirill-TMS

בבקשה - https://tms.co.il/builds/417660

יש לך אצלנו באתר כפתור של מעבר לאתר אילת /אתר רגיל

תודה רבה. רק שאלה נוספת, יש צורך בספק 1250W למפרט הזה? בחישוב זריז שעשיתי עם החלפים יוצא לי באזור ה-800W (אולי עדיף שיהיה קצת יותר בשביל להיות בטוח) אבל תוהה האם 1250W זה לא יותר מדי. כל השאר נראה לי סבבה לגמרי. במידה ויש יתרון בספק הנ"ל אין לי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ironbound

תודה רבה. רק שאלה נוספת, יש צורך בספק 1250W למפרט הזה? בחישוב זריז שעשיתי עם החלפים יוצא לי באזור ה-800W (אולי עדיף שיהיה קצת יותר בשביל להיות בטוח) אבל תוהה האם 1250W זה לא יותר מדי. כל השאר נראה לי סבבה לגמרי. במידה ויש יתרון בספק הנ"ל אין לי בעיה.

אין לי מושג מה עשית שם

-בקשר ללוח אם - מה שבחרת בכלל לעומת הראם שלנו שהוא ,הוא לא יתאים לכאן

-בעינין הספק כוח - מדובר במארז שיחסית צר והמתאם של / כבל רגיל של GEN5 מתנגש בתקרת זכוכית של המארז וזה פחות מומלץ,הCM שהצעתי הוא כבל 90 מעלות כך שזה פותר לנו את הבעיה

-בעינין הקירור ששמת,אין לי מושג למה עידכנת לקורסאיר - הוא גם פחות טוב משמעותית ביכולות הקירור שלו בהשוואה לCM שהצעתי קודם וגם לא יסתנכרן לנו עם יתר המאווררים של המארז

לעינין הגיגהביט/אסוס,אני לא יודע על בסיס מה אתה אומר את זה - את גיגה ביט אנחנו מיביאים ברוב מוחלט של המקרים מCD LOG - לגיגה ביט בניגוד לאסוס (עד כמה שידוע לי) יש מעבדה רשמית בארץ שניתן לטפל בה (לעומת שזה לדעתי הכול חיצוני כי לא ידוע לי על מעבדה שלהם בארץ) 

ובנוסף לכך ,אל תשווה בכלל נתנוני RMA של גיגה ביט לאסוס,גיגה ביט הרבה יותר טובים מאסוס בעינין האמינות באופן חד וחלק,הדבר היחידי שיש לאסוס יותר טוב מגיגה ביט זה מיתוג ולא מעבר לכך

זאת גם חלק מהסיבות שלא תראה אותנו מביאים מלאי של באופן נרחב כמו גיגה ביט:) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי האסוס, קיבלתי פידבק מ"חבר שמבין", אני לא באמת יודע אם יש אמת בדברים. ממה שקראתי וממה שאני מכיר "נחשבים איכותיים יותר" אבל כמו שאמרת, יש מצב שזה עניין של מיתוג. 

החזרתי לבילד הקודם, והחלפתי את המעבד ל-i7 14700K, האם יש הגיון בזה? האם ל-i9 יש יתרון כלשהו פה? ההחלפה היא לא מרצון לחסוך, אלא כי הבנתי שה-i9 הרבה יותר נוטה לבעיות, ואין שום הצדקה לתוספת מחיר. במידה ויש, אחזיר חזרה גם. 

https://tms.co.il/builds/417928

מעבר לזה, האם יש עוד דברים שניתן לשפר פה? נגיד , האם יש טעם ל-1250W? האם לא עדיף לשדרג ל-Platinum עם פחות קיבולת?

תודה!

נערך על-ידי Ironbound
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא הסביר לך למה הספק הספציפי הזה, יש בעיית clearance עם המארז והחיבור לכרטיס המסך והספק הזה מגיע עם מחבר 90 מעלות שפותר את הבעיה.

אפשר גם לשקול להחליף למארז רחב יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...