דקים וקלים, עם OLED ו-Meteor Lake: ניידי ה-LG Gram Pro החדשים - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דקים וקלים, עם OLED ו-Meteor Lake: ניידי ה-LG Gram Pro החדשים

yonatan.mendelson
 Share

Recommended Posts

גם בעבר היו מוכנים. אין סיבה ששנה אחורה היה ניתן למצוא מחשבים שלהם עם 17 אינץ' ב-1100 דולר (אינני זוכר אבל נדמה לי שזה כלל מסים ומשלוח) והשנה המינימום עם מסים הוא 2,000 דולר, שזה מחיר פסיכי למחשב בינוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש עוקב אחרי הליין הזה של ( אפילו לא יודע אם יש ליין אחר ).

המודעות לגראם בארץ ( נו, לפחות כפי שמשתקף בפורום ) היא מינימלית.

אין לי מושג מי הביצה ומי התרנגולת בעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כן עקבתי. שקלתי לרכוש דגם לפני שנה והבנתי שעומד לצאת דגם חדש (אני לא מדבר על הדגמים שהוא רשם עכשיו שיצאו אלא על אלה שכרגע בשוק) עם בהירות גבוהה יותר.

אני פחות מעוניין לרכוש מחו"ל, אבל אחרי שראיתי את טאג המחיר שקפץ בצורה הזויה, אין בכלל מה לדבר. להוציא 7 אלף ש"ח על רכישת מחו"ל שהוא גם מוגבל יחסית מבחינת גיימינג? Way too much

ב-4-5 אלף ש"ח עוד הם יכלו לבוא ולומר, אתם מוסיפים כאן על המשקל. ב-7-8 אלף זה כבר מוגזם לגמרי בעיני (אני בטוח שיש כאלה שחולקים על דעתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החדשים:

https://www.amazon.com/stores/page/1441EF5F-AC04-42AC-B365-50C2B32350C2?ingress=2&visitId=20ea1443-80c0-48a1-aae7-b716c33df2bc&ref_=ast_bln

אל תתייחס לזול כי זה לא מוכרת. הם הלכו השנה בעיקר על גרסאות "פרימיום" עם כרטיסים גרפיים חלשים יחסית.

בשנה שעברה יכולת למצוא מחשבים כמו:

https://www.amazon.com/LG-Lightweight-Display-Processor-Thunderbolt/dp/B0B4PYFKSM/ref=sr_1_7?crid=221IZLEXXCY5C&keywords=lg+gram+17+inch+12+gen&qid=1704588014&sprefix=lg+gram+17+inch+12+gen%2Caps%2C350&sr=8-7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...