ייעוץ רכישת מחשב נייח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ רכישת מחשב נייח

foxmulder
 Share

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניין לרכוש מחשב נייח, השימוש באינטרנט הוא כבד בעיקר עבודה עם מספר דפדפנים, בדגש על פתיחת חלוניות מרובות בדפדפן (במחשב הנוכחי שלי גם שימוש בתוספי של השהיית חלוניות שלא בשימוש לא עוזרים מספיק וזה לוקח המון מהמעבד והזיכרון שמגיעים מהר לניצול מקסימלי). לכן חשוב שיהיה מעבד וזיכרון איכותי, שאוכל לעבוד חלק גם במצבים כאלה של פתיחת חלוניות מרובות.

תקציב 2,000-3,000, עדיף לא לעבור את ה-2,500.

אני לא מומחה בתחום אבל מניסיון רשמתי לי כאן גם פרמטרים שנראים כחיוניים עבור הצרכים שלי ומתוך חשיבה על שדרוגים לעתיד:

מעבד - אינטל I5 לפחות גרסה חדשה ולא ישנה (חושב שכדאי 8 ליבות או להתפשר על 6), גבוה ומהירות סיבוב שעון גבוהה, איכותי עם דירוג בנצ'מרק גבוה
זכרון פנימי - 16GB לפחות עם 2 סלוטים של 8GB ועוד סלוטים פנויים, שתהיה מהירות סיבוב שעון גבוהה ו-CL נמוך. שהזיכרונות יהיו של חברה איכותית ופופולאריים כך שבמידה וארצה להחליף / לשדרג בעתיד ניתן יהיה לבצע זאת בקלות.
לוח אם - איכותי שיהיה תואם זיכרון ומעבד (למקרים של שדרוגים עתידיים) ושיהיה ניתן לבצע שדרוג זיכרון דרך XMP ב-.
נפח דיסק - 256GB לפחות, עדיף 500GB
כונן - איכותי, מהיר עם ביצועי טובים ודירוג בנצ'מרק גבוה
חיבורים - מספר חיבורי קדמי ואחורי (לפחות 2 מקדימה עדיף 3)
HDMI
DVI
אוזניות גם מקדימה וגם מאחורה
מיקרופון מקדימה ומאחורה
כבל רשת

מארז - שיהיה איכותי ונוח ולא שביר
רשת - שיהיה חיבור מובנה לרשת אלחוטית ללא צורך להשתמש בנתב חיצוני
ספק כח - איכותי עם אחריות ארוכת טווח
קירור - מאוורר וקירור איכותי למחשב ולמעבד
אחריות - ארוכת טווח

ללא מערכת הפעלה
ללא אופיס

אשמח לשמוע מה דעתכם על הכיוון ואם יש המלצות על דברים שחסרים כאן או דברים שהייתם ממליצים לשנות ואם ישנם חנויות מומלצות לביצוע בניית המחשב ורכישה (אני מאזור כפר סבא). בנוסף אם יש המלצה על תוכנות ושירותים (חינמיים / בתשלום) למניעת / רוגלות וכל שעלולה לפגוע בביצועי המחשב לאורך הזמן.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה - הצעה מאיתנו (TMS)

https://tms.co.il/builds/361694

עונה נהדר על כל הדרישות שביקשת וציינת

רק הערה בקשר לספק כוח - באופן כללי המערכת לא תדרוש המון חשמל אז אין ממש צורך להשקיע בספק כוח איכותי,ספק מינמלי ונורמאלי יעשה את העבודה בצורה נהדרת,אין צורך במעבר לכך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...