סרטונים שנתקעים בעת שימוש באינטרנט - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטונים שנתקעים בעת שימוש באינטרנט

law89
 Share

Recommended Posts

היי

הרבה פעמים כשאני שם סרטון במסך אחד וגולש במסך השני, אני חווה לאגים. אני מצרף לכם סרטון שממחיש את הבעיה. שמתי סרטון במסך אחד ו-speed test בשני, כך שבספיד טסט משתמש באינטרנט, ואתם יכולים לראות שהסרטון נתקע לגמרי.

אשמח לרעיונות מה יכול לגרום לזה. אני סובל מזה כבר תקופה ארוכה ואני מנסה להיזכר האם זה קרה כשעברתי לוינדאוס 11 או שאולי כשהחלפתי מחשב.

האם יכול להיות שהגורם הוא חיבור של שני מסכים?

מעבד 12500

לוח אם: https://www.msi.com/Motherboard/PRO-B660M-A-WIFI-DDR4

זכרון: שני סטיקים של 8 ג'יגה

ספק - לא נראה לי שקשור, אבל בכל זאת cv750 750W bronze

שני המסכים מחוברים עם כבל .

למיטב זכרוני (אך לא בטוח ב-100 אחוז), ניסיתי לחבר אחד עם DP ואת השני עם ולא עזר

קישור לסרטון:

https://imgur.com/a/13iN5ER

נערך על-ידי law89
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Gimel

אתה מפעיל משהו ששותה את כל האינטרנט, איך אתה מצפה שסירטון שתלוי באינטרנט ימשיך לעבוד?

ואם זה לא בדיקת מהירות? זה משפיע באותה צורה?

אני סובל מכל מיני תקיעות לא ברורות. לפעמים נתקע לחלוטין כמן בסרטון שהעליתי ולפעמים לכמה שניות.

בהתאם למה שרשמת עשיתי ניסוי קטן.

פתחתי שתי חלוניות זהות של 13 בכל מסך. במסך אחד הפעלתי סרטון. בשני רק הזזתי את העכבר ושמתי לב שעוד פעם בחלק מהמקרים הסרטון נתקע למרות שאני לא מפעיל כלום במסך השני ואפילו לא טוען את העמוד מחדש אלא רק זז בו.

הייתי שולח את המחשב לתיקון, אבל מניסיוני לא רק שלא יתקנו כלום אלא גם יהרסו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Gimel

מעניין אם זה קורה גם בקובץ מקומי (לא מהאינטרנט)

מקומי, אתה מתכוון שכבר על המחשב? אם כן, אני מנסה לפשפש בזכרוני אם הפעלתי 2 במקביל, ולא מצליח להיזכר. אני אבדוק את זה.

אתה רוצה שאני אעלה סרטון של שתי חלוניות ללא ספיד טסט כדי שתראה איך זה נראה? (שמתי לב שזה לא תמיד קורה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...
ציטוט של Gimel

כן. אם הוא נתקע בניגון קובץ שלא מהאינטרנט.

לקח לי די הרבה זמן להצליח כנראה לאתר מה הבעיה. נראה שאם אני מחבר מסך שבו קצב הרענון על 60 הרץ ומסך שני על 144 הרץ, במסך של ה-144 הרץ יש לאגים.

האם התופעה הזאת זה משהו מוכר? אולי חייב לשים את שני המסכים על אותו קצב רענון? (ניסיתי במשך כמה דקות לשים את שניהם על 60 הרץ ולא ראיתי את התקלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Gimel

יכול להיות שבגלל ש-144 לא מתחלק ב-60 למחשב יש בעיה לסנכן את עדכוני התמונה בנפרד לשני המסכים.

אני מניח שבמסך על 60 ומסך על 120 לא יהיו גמגומים כאלה. 

שיניתי את ה-144 ל-120 ועדיין אותו סיפור. שם נניח תוכנית במסך אחד, גולש בשני ובעת גלילה (ולפעמים סתם ככה) הסרטון מקרטע. אני מהרהר לעצמי האם זאת בעיה ב-GPU. לא כל כך מתלהב לתת את המחשב לתיקון.

אני אנסה לבדוק עם מסך נוסף של 144 הרץ מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...