דגם כרטיס רשת במחשב נייד - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דגם כרטיס רשת במחשב נייד

RAZIEL98
 Share

Recommended Posts

שלום

יש ברשותי מחשב נייד מדגם y50-70 touch של עכשיו איך אני יכול לוודא ב100 אחוז שהכרטיס שלו תומך ב1000 מגה כי אמורה להיות לי התקנה של סיבים בשבוע הבא אז אני רוצה לוודא מראש 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של A-10

יש לנייד שברשותך כרטיס רשת של 1 גיגיה 

image.png.bbed6ef47c66a4510bde7b0aba46d928.png

לפי החיפוש באיטרנט לפי המנהל התקנים שלי זה אכן תומך ב1 gb אבל סתם הרצתי את התוכנה hwinfo שהיא נתנה לי נתון אחר לגמרי עכשיו עוד שאלה קטנה יש לי וינדוס 8.1 עכשיו איך אני בודק כמה מהירות הכבל שמוחבר למחשב שלי כרגע ?

כרטיס רשת.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס תומך. השאלה היא בין היתר במה תומך הצד השני. גם לסוג / איכות הכבל עשויה להיות השפעה.

תריץ ncpa.cpl משורת הפקודה

לחיצה כפולה על חיבור הרשת המחובר תפתח לך חלון שבין היתר אמור להציג את מהירות החיבור בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

הכרטיס תומך. השאלה היא בין היתר במה תומך הצד השני. גם לסוג / איכות הכבל עשויה להיות השפעה.

תריץ ncpa.cpl משורת הפקודה

לחיצה כפולה על חיבור הרשת המחובר תפתח לך חלון שבין היתר אמור להציג את מהירות החיבור בפועל.

אכן ץומך והכבל שברשותי הוא cat 6 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של RAZIEL98

לפי החיפוש באיטרנט לפי המנהל התקנים שלי זה אכן תומך ב1 gb אבל סתם הרצתי את התוכנה hwinfo שהיא נתנה לי נתון אחר לגמרי עכשיו עוד שאלה קטנה יש לי וינדוס 8.1 עכשיו איך אני בודק כמה מהירות הכבל רשת שמוחבר למחשב שלי כרגע ?

כרטיס רשת.png

אם אמרתי שזה תומך גיגה,

מה הטעם לחפש עוד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...