מסך רגיל אל מול מסך של מחשב נייד - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך רגיל אל מול מסך של מחשב נייד

law89
 Share

Recommended Posts

באופן כללי, האם מסכים חיצוניים תמיד יהיו יותר איכותיים ממסכים של מחשבים ניידים?

האם יש איזו דרך להשוות בין הבהירות של מסך רגיל אל מול מסך של מחשב נייד? המסך של הנייד עם nits כפול מהמסך של המחשב הנייח ועדיין אני לא מרגיש שהמסך של הנייד עם בהירות גבוהה יותר (אולי אפילו פחות).

ושאלה אחרונה - שאלתי כאן בעבר בנוגע למסך והמליצו לי תמיד לשים על קצב הרענון המקסימלי. ממה שקראתי, בניידים זה צורך יותר סוללה. אני משער שבמשחקים אני אראה הבדל. האם בצפייה בסרטים או בגלישה באינטרנט או הפעלה של אני אראה הבדלים בין 60 הרץ ל-144 או 165 הרץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של law89

באופן כללי, האם מסכים חיצוניים תמיד יהיו יותר איכותיים ממסכים של מחשבים ניידים?

אין כמעט שום דבר שנכון תמיד, וגם זה לא, אבל לרוב זה נכון.

ציטוט של law89

האם יש איזו דרך להשוות בין הבהירות של מסך רגיל אל מול מסך של מחשב נייד? המסך של הנייד עם nits כפול מהמסך של המחשב הנייח ועדיין אני לא מרגיש שהמסך של הנייד עם בהירות גבוהה יותר (אולי אפילו פחות).

בטוח שהוא על בהירות מלאה?

ציטוט של law89

האם בצפייה בסרטים או בגלישה באינטרנט או הפעלה של אופיס אני אראה הבדלים בין 60 הרץ ל-144 או 165 הרץ?

תראה את ההבדל בתוכן שמוציא יותר מ60FPS. בסרטים אין כמעט תכנים כאלה (גם 60FPS זה לא נפוץ). במשחקים תראה הבדל אם הכרטיס הגרפי חזק מספיק לקצב שהוא מעל 60FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

ציטוט

בטוח שהוא על בהירות מלאה?

נע בין 80 ל-100 אחוז. אנני לא מרגיש הבדל משמעותי ביחס לנייח.

הנייד 500 nits. הנייח בדיוק חצי. הנייד הקודם היה עם 250 או 300 והיה ממש חשוך, אז נראה לי שיש שוני כלשהו בין מסכים רגילים למסכים של מבחינת בהירות (אולי אני טועה והיה מדובר במסך גרוע).

ציטוט

תראה את ההבדל בתוכן שמוציא יותר מ60FPS. בסרטים אין כמעט תכנים כאלה (גם 60FPS זה לא נפוץ). במשחקים תראה הבדל אם הכרטיס הגרפי חזק מספיק לקצב שהוא מעל 60FPS.

מעולה. אז אוריד ל-60. נראה מה יהיה ההבדל בסוללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...