איך אני מאתחל דיסק sata (כרגע הוא לא מזוהה בכלל) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני מאתחל דיסק sata (כרגע הוא לא מזוהה בכלל)

zoyaniv

Recommended Posts

יש לי לוח nf7-s דיסק sata 160gb ודיסק maxtor ide 40gb אני לא מצליח לזהות את הסריאל דיסק בביוס או בכלל שאני מנסה להתקין הוא מזהה לי רק את המקסטור.איך אני מגדיר כ primary את הסיריאל ו secondery את ה ide.ואיפה בכלל בביוס אני יכול לראות את הסיריאל?.כרגע אני לא מצלחיח לזהות את הסיריאל בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי וההתקנה מזהה את ההארד דיסק אחרי שאני לוחץ f6 ומתקין את הדרייבר.עכשיו יש לי בעיה אחרת כל פעם שאני מאתחל אני צריך להישתמש בדיסק איתחול של הווינדוס ולהתקין כל פעם את הדרייבר מחדש ואז להתחיל את ההתקנה ואז נוצר מצב שהוא כל פעם מתחיל התקנה חדשה ולא ממשיך מהישנה כי הוא לא מזהה את הסיריאל דיסק בלי הדרייבר ואז הוא מתקין מחדש את הווינדוס.איך אני גורם לו לזהות את הדיסק באופן קבוע בלי להישתמש בדיסק כל פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה אתה לא עושה את זה בדרך הנכונה

לפני שההתקנה עולה רשום משו כזה press any key to boot from cd ... אתה צריך ללחוץ רק פעם אחת ואז אחרי הריסט לא ללחוץ עוד פעם כדי שההתקנה תמשיך במקום שתתחיל עוד פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני מפםעיל את המחשב הכונן לא מזוהה עדיין אז הוא עושה אתחול מהדיסק התקנה של שם אני לוחץ f6 כדי להפעיל את הבקר sata אחרי זה יש לי מסך בחירה של התקנה הוא לא מתחיל מאיפה שהוא סיים.וככה כל פעם הואמזהיר אותי שיש כבר מותקנת אבל הוא לא נותן לי להמשיך מאיפה שהוא הפסיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתקנה לא צריכה להתחיל מחדש בכלל אחרי שכבר העתיק קבצים

אלא אם אתה לוחץ מקש מתי שרשום עוד פעם press any key to boot from cd.. או אם יש מקש תקוע במקלדת ,פשוט תתקין ואחרי שיעתיק קבצים ויעשה ריסט תכנס לביוס ותגדיר שיעשה בוט מהפלופי ככה אם יש מקש תקוע זה לא יפריע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...