מחפש המלצה לראוטר (נתב) לבית פרטי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לראוטר (נתב) לבית פרטי

acker16
 Share

Recommended Posts

.

מאוד ברור שאני צריך עזרה של מישהו עם הבנה בתחום.

אני צריך ראוטר לבית פרטי, הראוטר ישב בארון תקשורת בכניסה לבית וצריך להגיע עד לחצר האחורית (לא רוצה להתחיל למקם עוד MESH).
כבר קניתי הרבה ראוטרים בינוניים והם תמיד מאכזבים ולכן מוכן כרגע לשלם יותר.
בהתחלה קניתי ראוטר פשוט של TP-LINK ב200ש"ח וגם לא היה לו Wifi6 וגם הטווח היה נמוך

אז לפני כמה חודשים קניתי ב70$ Xiaomi Redmi AX5400 שקיבל המלצות לא רעות (https://www.aliexpress.com/item/1005004068615013.html).
הטווח שלו בסדר ומגיע עד לחצר (טיפה גבולי אבל מספק) הבעיה שלו זה אמינות, במקביל לwifi אני מעביר דרכו בLAN את האינטרנט לכל הבית ומדי פעם הוא לא מעביר לאחת הטלוויזיות או חוסם ספציפית אתרים מסויימים במחשבים. גם לפעמים הוא מעביר אותך למסך בקרה בסינית שכרום בטלפון לא מתרגם.

מוזר ומרגיז.

בקיצור הוא תיאורטית ראוטר טוב אבל בפועל מאוד מתסכל.

מחפש לקנות עד אלף שקל ראוטר שישרת אותי הרבה שנים קדימה.
שיהיה אמין ויתן מהירות גבוהה וטווח רחוק.

ראיתי את הראוטר הזה באייבורי (https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=44086) והוא נראה מעולה, האם אכן כך? למה הוא עולה חצי מכל האחרים?

בשנה הקרובה נעבור לסיבים אופטיים, האם זה משנה את ההמלצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

לא הבנתי למה לא באותו הסכום לקנות מערכת של 3 לווינים, מנסה להבין למה ההתנגדות ל-Mesh?

אם יש לך כבל מושחל תוכל להנות ממלוא רוחב הפס בקצה וגם אם לא, תוכל למקם אותם בצורה נבונה ולהנות מנתב "אחד" ו-Roaming מצוין ולמנוע מעצמך תרגום ממשקים בסינית ושרשור נתבים אחד אחרי השני.

לפי כל הסימנים נראה שנתב אחד מספיק בקושי לדירה הזו ובכל זאת אתה מתעקש לעבוד רק עם 1.

נערך על-ידי yotam.m
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...