נייח Gaming שיעבוד ב 1080P עם 144Hz, תקציב כ- 5000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייח Gaming שיעבוד ב 1080P עם 144Hz, תקציב כ- 5000 ש"ח

yaniv15
 Share

Recommended Posts

למה העדפה אישית? כל אחד יעדיף רזולוציה גבוהה יותר, השאלה אם הכרטיס יעמוד בזה.

בנוסף, נאמר לי שהכרטיס מסך הזה שווה ערך ל 6600xt שעולה 500 ש"ח פחות. האם זה נכון? זה קשור לזה שבמפרט פה הכרטיס הוא "מיני" ולא רגיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yaniv15

למה העדפה אישית? כל אחד יעדיף רזולוציה גבוהה יותר, השאלה אם הכרטיס יעמוד בזה. חלק מהאנשים מעדיפים קצב ריענון מהיר יותר על רזולוציה נמוכה יותר(שחקני FPS E-sports כמו סיג' וCS)

בנוסף, נאמר לי שהכרטיס מסך הזה שווה ערך ל 6600xt שעולה 500 ש"ח פחות. האם זה נכון? זה קשור לזה שבמפרט פה הכרטיס הוא "מיני" ולא רגיל? לא קרוב אפילו, ה3060TI משמעותית חזק יותר.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, אך מה לגבי ה"מיני"? זה לא אומר שהכרטיס יותר חלש?

יש גם אחרים:

image.png.caf7243699744c70ccee4ad77846b350.png

דבר אחרון, אמרו לי שכרטיס בגדלים האלו (לא מיני) מצריכים ומארז ATX כדי לא להיחנק. אתה מסכים עם זה או שגם matx יהיה בסדר גמור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין תמיד קשר בין גודל המארז לזרימת האוויר, זה תלוי במארז הספציפי, אם אתה רוצה אתה יכול לבקש מהם להחליף מארז לnx410 בכל מקרה.
הmini אומר שהוא קטן יותר, לאו דווקא חלש יותר, אבל יכול להרעיש טיפה יותר שחם.

בכל מקרה נראה שהם הפסיקו לשווק את המחשב הזה(אלא אם דיברת איתם כבר) ועכשיו מחשב עם 3060TI משמעותית יותר יקר שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...