מבקש עזרה בהתקנה מחדש של הווינדוס בנייד שלא עולה המערכת הפעלה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש עזרה בהתקנה מחדש של הווינדוס בנייד שלא עולה המערכת הפעלה

דור דור
 Share

Recommended Posts

שלום לכל התותחים,אני חדש פה ומתנצל מראש אם עברתי על חוקי הפורום.

אנסה לפרט בקצרה,התקנתי משחק שכנראה היה בו טרויאן והוא השבית לי את המחשב מלהתחבר לאינטרנט,מה שלא ניסיתי וזה כולל שיחזור ואיפוס ומה לא,שום דבר לא הצליח,משהו בטרויאן פשוט חסם לי את הIP.

לקחתי מחבר את הלפטופ שלו כדי לנסות ולהוריד את הווינדוס לדיסק און קי ולפרמט לבד,אבל הBOOT לא קורא את מה שהכלי של הווינדוס יצר בדיסק און קי,נסיתי את זה אולי 7 פעמים וכל פעם זה שעה עד שהקובץ מוכן,אני פשוט מותש ומנסה ללמוד להתקין לבד ולהימנע מללכת לטכנאי(אגב הוא אלוף ואני תמיד שמח לשלם לו על המקצועיות שלו והוא איש טוב)אבל מציק לי שאני לא מצליח להתקין משהו שכביכול ניראה פשוט לפי הסרטונים

יש לי דיסק און קי 3.0 16 ג'יגה,מה אני עושה לא נכון? אני יכול לצלם כל צילום מסך ולהעלות לפה אם צריך,אשמח מאוד מאוד לעזרה,תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שאתה עושה את ה DOK טוב, רק חסר לך הגדרה בביוס להתחיל את המחשב מ . יש אפשרות לעשות שינוי חד פעמי ב BOOT, תלוי בדגם המחשב כמו שכתב QTTP.. תשלח את הדגם וננסה לעזור לך עם המקש הנכון לאתחול. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...