Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

אורנקו נייד

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  130
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  2
 • זמן מחובר

  64יום 19ש' 9דק' 19שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי אורנקו נייד

 1. מצטרף להמלצה של החברים, מומלץ לפרמט ולהתקין מחדש. (ה WINDOWS בדרך כלל יזהה את כל הרכיבים גם אם לא תעשה) בכל מקרה, אם זה רישוי OEM, לפי מיקרוסופט אתה יכול להחליף 5 רכיבי חומרה, מעבר לזה צריך רשיון נוסף. יש מצב שהוא יעבוד לך גם ככה, אבל אם אתה כבר מתעסק עם חוקי...... בהצלחה עם השדרוג
 2. זה מחשב די ישן, הייתי משדרג ל 12, זה אמור להספיק אם יש לך פיקים ואתה מגיע ל 100% בזיכרון זה ישפר לך את העבודה.
 3. זה לא תקין.... אם יש לך אחריות פנה אליהם שיבדקו סוללה \ לוח, מה שצריך. אם אין לך אחריות, תנתק את הסוללה כשהיא מלאה ותחבר אותה אחרי 48 ותראה מה המצב. ככה תוכל לראות אם זה סוללה או משהו שמגיע מהמחשב.
 4. נשמע מוזר מאוד, לא מאמין שזו התנהלות רגילה, בטוח יש משהו חסר בסיפור פה.
 5. אם תמחק את המחשבים הוא לא יבנו חשבון מחדש. מחשב לא בונה חשבון ב AD. אם תמחק את כולם תהיה בבעיה ותצטרך לחבר אותם מחדש. בהצלחה.
 6. היו לי כמה AMD בעבר, ותמיד איכשהו היתה איתם בעיה של חימום או שהיו נתקעים... איך הם היום אתה יודע? דילר אחד אמר לי שיש כמה לקוחות שהחזירו לו מחשבים בגלל זה..... לגבי המתנה חודש, יכול להיות שווה. נראה. תודה רבה
 7. תודה רבה, בשמחה. אם אפשר גם אינטל וגם AMD
 8. שלום, אני צריך עזרה בקנית מחשב למשחקים. 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 5000 ש"ח 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? די חשוב 6/10 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. עדיף KSP כי יש להם סניפים בכל איזור, עדיף לי משליחויות 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? שבוע- שבועיים 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? לא 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? לא 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: תודה רבה
 9. שלום, יש ניידים שמגיעים עם מודם מובנה, ואז אתה צריך רק לחבר סים לזה, עובד יופי. לגבי המוצר ששלחת, אני לא יודע עם עובד בכל הרשתות בארץ, לפעמים עובד רק עם חלק. יש לכל חברה סלולארי מודם כזה, אם אני לא טועה עולה באיזור ה 100 שקל, שווה לבדוק.
 10. בדרך כלל מזהה לבד את החומרה. אבל עדיף לגבות ולהתקין נקי מחדש. לכל מעבד יש יתרונות וחסרונות. סך הכל שתי חברות שונות שמייצרות מעבדים. אם יש לך משהו ספציפי פתח שאלה חדשה ויענו לך בשמחה.
 11. אתה אמור להוציא את הכתובת IP של השלב הבא מהמסך הזה, ואז משם להתקדם
 12. מסכים לגמרי. בתור אחד שעבד שנים ב IT , בסוף אתה מגיע לתקרת זכוכית ודי תקוע. תקח את זה כעבודה זמנית לא יותר, ולך ללמוד. כל הדברים האלו ללמוד רק תכנות ללמוד רק DBA זה בכללי לא מומלץ בעיני למרות שיש פלוני שעובד ועוד אחד שאתה מכיר. עזוב שטויות. אם אתה חושב על כיוון של מחשוב תעשה תואר מסודר. זה לא אותה רמה של תכנות לא אותה רמה של הבנה ואין מה להשוות. בהצלחה!
 13. לא חייב סימטרי אבל לפחות 10% מההורדה, היינו 50M גם טוב
 14. אני לא עובד שם ולא עבדתי שם אף פעם. מן הסתם יש חנויות עם יותר עומס ויש עם פחות, ככה גם בשעות, יש שעות מלאות ושעות ריקות. בכל מקרה לזיהוי תקלות ופתרונן, אתה אמור להתעסק רק עם חומרה, לא משהו ממש מסובך, יום - יומיים תהיה די בקיא בזה. בהצלחה!
 15. לא רואה. אני לא הייתי קונה מחשב ב5500 עם אחריות רק לשנה. אם יש לך 3 שנים זה עדיף לדעתי.
 16. אני מניח שהתכוונת לזה: https://forums.tomshardware.com/faq/remove-recent-files-from-windows-10-file-explorer.2738870/
 17. 1. הראוטר מספק אינטרנט למי שמבקש, זה לא חצי חצי, הראוטר מספק את המקסימום. אם שניהם יהיו מחוברים ביחד ומישהו גולש באתר כמו פה, וצד שני רואים סרט זה לא מחלק חצי חצי אלא מעט לגלישה והרבה לצפיה. 2. אלחוטי או פיזי - זה לא משנה. בד"כ אלחוטי עובד קצת יותר לאט אז הוא ייקח לך פחות מרוחב הפס, אבל אם יש כרטיס טוב בנייד שיכול לגלוש עם קליטה טובה ב 100M אז זה לא משנה. עריכה: בכל ראוטר יש אופציה לאלחוטי, אתה יכול לגלוש לראוטר ולכבות את האפשרות הזו. אתה יכול להשתמש במתאמי רשת חשמל אם אתה רוצה בלי סלילה של כבלים בבית.
 18. יש חברה שעבדתי איתה - טיק טק, הם מוציאים אליך שליח לכל הארץ למיטב ידיעתי. אם סתם נמחק, אתה יכול לעזר בטכנאי קצת מקצועי שיכול לשחזר לא צריך חברה מיוחדת לזה, החברה שהצעתי היא במידה והדיסק דפוק או משהו בסגנון.
 19. ל 7~10 שנים לא נראה לי שיש היום משהו רלוונטי. במהירות שבה הטכנולוגיה מתקדמת אי אפשר להבטיח כלום... עכשיו 4K הולך, יש מקומות שכבר נכנס 8K. בכל מקרה בשביל וידאו איכותי אל תקח פחות מכרטיסי Quadro כלשהו. מניסיון לעריכת סרטים 4K בכיף קח לפחות P4000.
 20. נראה שהמחשב מנסה לעלות מאיזה לינוקס כלשהו. יש לך דיסק און קי מחובר? תנסה להכנס ל Boot menu ולשנות את האיתחול לדיסק קשיח.
×
 • צור חדש...