Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

אורנקו נייד

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  92
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  1
 • זמן מחובר

  36יום 20ש' 14דק' 15שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי אורנקו נייד

 1. בכל מקרה, אין לך מה לפחד, זה לא נזק שאתה עשית, הבוס יכול לכעוס עד מחר, קורה שחומרה מתקלקלת, זה חלק מהחיים.
 2. מסכים. יש לי מחשבי מותג במשרד שעובדים כבר 6-7 שנים. מחשבי ההרכבות הם בדרך כלל מרעישים, בעיות מאררים וכו'. במחשבי מותג היו לי משמעותית הרבה פחות תקלות וזה מנסיון שלי. יש מי שמסכים ויש מי שלא. רוב המשתמשים לא צריכים מעבד מאוד חזק או חומרה מיוחדת. מה גם שהם מגיעים עם רשיון מובנה בביוס ככה שלא צריך להתעסק עם רישוי והתקנות וקראקים וכו'. לי זה נוח וכך המלצתי לבחור. יש מי שלא מתאים לו, לא צריך. בשביל זה יש פורום שכל אחד כותב את דעתו.
 3. יש מחשבי מותג טובים, עם רכיבים ברמה גבוה, אבל זה ענין אחר. בכל מקרה, זו דעתך. אני אמרתי את דעתי ותתפלא יש אנשים שלא חושבים כמוך.
 4. פעם גם אני הייתי קונה הרכבות למיניהן, היום אני קונה רק מחשבי מותג. שלוש שנים אחריות עד הבית, מחשבים טובים ושקטים, אתה יכול לקנות מאיפה שזול (אם תרצה עזרה תגיד) - נותן לך שקט, תרתי משמע.
 5. אני מציע לך לגבות לענן, גוגל דרייב או משהו בסגנון. יש עלות שנתית אבל לא יקרה כל כך, וגם זה אמין,זמיו מכל מקום, מחזיק מידע ואין חשש שמחר יתקלקל. גם אם תאבדי סיסמא יהיה לך קל לשחזר בגלל ששילמת על האחסון. ממליץ בחום.
 6. כל חברה יש לה דגמים טובים ודגמים קצת פחות. בדרך כלל בדגמים הפשוטים יש אחריות לשנה, ליותר טובים אחריות ל 3 שנים, אבל זה לא מחייב. שני החברות הן חברות מוכרות וטובות, זה לא איזה ACER או משהו ( לא שיש משהו אישי נגדם ). לחברות האלו יש שירות מוכר, מה שנקרא יש אבא למחשב, אין בעיה למצוא מי מטפל וכו'... בכללי מסכים עם נפולאיון שצריך לינקים.
 7. המחשב השני של DELL הכרטיס מסך קצת יותר חלש מהשני. אבל יש לו אחריות 3 שנים עד הבית, עדיף מאשר לשלוח למעבדה. הייתי הולך על ה DELL השני
 8. יש מתאם לרכב משקע מצית לשקע חשמל רגיל: בהצלחה, אורן
 9. יכול להיות חימום של מעבד. תנסה להסתכל ב Event viewer אם יש הודעת שגיאה ננסה לעזור לך עם זה בכיף. מקש חלונות + R אחר כך eventvwr תראה אם יש שם שגיאה באדום ותצלם לנו
 10. יכול להיות שלא יושב טוב במארז. מה שאתה צריך לעשות, תוצאי את הלוח החוצה על איזה קרטון, ותדליק אותו (לא צריך כפתור בשביל זה, קח מברג ותיגע בשני הפינים שאליהם נכנס הכפתור), ותראה אם נדלק. ככה לפחות תדע אם זו הבעיה שלך או לא. לגבי תיקון לוח אם, לא מכיר מישהו שמתקן, לוחות עולים באיזור ה 300 שקל בדרך כלל. בעל מקצוע לא יתעסק בשביל גרושים ולכן לא מתקנים היום לוחות.
 11. הכי פשוט, תנסה לעשות BOOT מה USB ותמחק שם את המחיצות. אם תהיה בעיה תוכל אחרי התקנה לשנות את זה
 12. אתה יכול ללחוץ על Advance ואז Proceed to this website זה קורה בגלל שיש בעיה עם ה Certificate של האתר שאתה רוצה להכנס אליו.
 13. אתה צריך למחוק את המחיצה הקודמת של הלינוקס עם פקודת DISKPART: https://www.windowscentral.com/how-clean-and-format-storage-drive-using-diskpart-windows-10 בשביל להתקין WIN מחדש אתה צריך להוריד את המערכת הפעלה שלהם מאיזה מחשב: https://www.microsoft.com/he-il/software-download/windows10 ואז להתקין.
 14. מה אתה רוצה לעשות? להתקין מחדש? אתה יכול למחוק את כל המחיצות עם DISKPART ואז להתקין מחדש מה שאתה רוצה.
 15. זה בגלל שאתה מתקין WIN7 על מעבד דור 7 ומעלה. מיקרוסופט לא תומכים בזה וזה לצערי חלק מתופעות הלוואי שיציקו לך (ויהיו כאלה) עד שתשדרג ל 10.
 16. האם יש לך אנטיוירוס במחשב? תנסה לנתק תקשורת - כבל רשת, WIFI וכו' תבדוק האם המחשב שלך עדיין זז מעצמו? מעבר לזה, כדאי לך להתקין מחשב מחדש עם אנטיוירוס עדכני (לא מובנה של חלונות), בנוסף ממליץ לך על SSD. אם המחשב שלך מ 2016 בטח יש לך דיסק רגיל במחשב. אם תחליף תראה ממש הבדל במהירות עבודה
 17. ההודעות שאתה מקבל הם הודעות שאומרות שהמחשב כובה בפתאומיות, כמו כיבוי מתח או משהו כזה. מומלץ לבדוק זיכרונות RAM שהם גורמים בדרך כלל לתקלות שהמחשב מרסט את עצמו. יש הרבה תוכנות שעושות את זה, צריך לעשות BOOT מדיסק או USB מה שאתה יכול עם דיסק בדיקה. יש לך את התוכנה הזו ב Hirence או Memtest בהצלחה
 18. לצערי זה מסוך שבור, אין אחריות על דברים כאלה. באסה
 19. אני מסכים עקרונית עם מה שאתה כותב, אבל צריך לדעת ש"משפט שדה" אפילו אם אתה צודק, לפי החוק אסור. אתה צודק? יש בית משפט. אני מכיר אישית מישהו שתבעו אותו על לשון הרע והיה צריך לשלם כמה אלפי שקלים בפיגשת גישור. חבל להסתבך סתם.
×
 • צור חדש...