האם אתם בכושר?? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתם בכושר??

redti

Recommended Posts

בתור אחד שמתאמן ובד"כ מתווכח על זה גם, אז נכון שאין הוכחות חותכות לכאן או לכאן.

אבל משום מה יש לי הרגשה שיש השפעה.

אין לי כח לפרט עכשיו...

תשמע, אני לא פוסל אבסולוטית את מה שאתה אומר...

המומחים אומרים שזה שטויות.

ואכן אני יכול להביא לך דוגמאות של אנשים שגבהו עשרות ס"מ מהרגע שהתחילו לעבוד בחדר .

אבל בכל מקרה, אני מבין את ההרגשה שלך ולפעמים אני גם מרגיש את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בקשר לארנולד, הוא פחות או יותר הפסיק להתאמן...

וכל העור שלו (שהיה צריך להימתח להיקפים מטורפים לחלוטין) פשוט איבד את המקור להימתחות :) אז כרגע הוא נראה כמו כל בנאדם זקו אחר, רק רחב יותר.

הגנטיקה של הבנאדם הזה מדהימה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיבי, השיטה שהצעת לפיתוח הגוף (קודם ניפוח ורק אח"כ חיטוב) היא אמנם מקובלת, אבל בדר"כ אצל אנשים רזים.

אבל com אמר שהוא:

כרגע בטטה.

כך שאני הייתי ממןליץ לו בשיטה ההפוכה.

קודם כל חיטוב והורדת אחוזי שומן, ורק לאחר מכן להתחיל מהתחלה ניפוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזה שריר בגוף שאני לא יודע איך עובדים עליו אבל הוא גדל אצלי ....

השריר הזה שמתחבר מהצוואר לכתף ....

זה גדל אצלי לא יודע איך ?!??!

אבל מה שכן מתח זה אחד האימונים היעילים ביותר זה מפתח אותך ממש טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אחד הדברים הכי הכי יעלים שיש זה טיפוס אל חבלים בלי רגליים!!! רציני זה עובד אל כל פלג הגוף העליון!! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיבי, השיטה שהצעת לפיתוח הגוף (קודם ניפוח ורק אח"כ חיטוב) היא אמנם מקובלת, אבל בדר"כ אצל אנשים רזים.

אבל com אמר שהוא:

כך שאני הייתי ממןליץ לו בשיטה ההפוכה.

קודם כל חיטוב והורדת אחוזי שומן, ורק לאחר מכן להתחיל מהתחלה ניפוח...

יותר יעיל אבל הרבה יותר קשה בגלל זה אני עובד ככה

אז הניפוח יוריד קצת אחוזי שומן בכל מקרה, ואז בחיטוב יהיה פחות בעיה להוריד גם אותם ואז יתגלה התוצאות של מה שעבדתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

מסטרואידים כן הוא נהיה קטן... אבל אם אתה קונה אבקת פרוטאין וחלבונים אז לא נראה לי... אתה מערבב ושותה תאת זה לפני כל אימון זה נותן לך

יותר כוח לאימון וזה מנפח טוב... אבל אישית לפי דעתי זה סתם חרא ואני בחיים לא ניסיתי את זה ובחיים לא אנסה :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם חרא לנסות את זה, אימון רגיל הכי טוב

אה ומי שעושה פה מתח של 50-60 כנראה שהוא לא עושה נכון

הקטע הוא לא לעשות כמה שיותר,אלא כמה שיותר קשה

וזה אומר עליה איטית עד שהסנטר עוקף את המוט מתח..וירידה איטית עד שהידיים כמעט מתיישרות.

ואז אתם תראו איזה שירירי גב יתפתחו לכם. אותו דבר לגבי שכיבות שמיכה (עד הריצפה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בדרך כלל התגובה של אנשים שלא ממש מבינים בפיתוח גוף...

אבל אבקת חלבון היא בין הדברים היותר חשובים בכל דיאטה ובכלל בבנית שריר. היא מכילה חומצות אמינו חיוניות, וכמובן חלבון איכותי.

לוקחים את זה אחרי האימון בכדי להעניק לשריר במהרה את "כל מה שהוא צריך" כדי שיצא מתהליך קטבולי (פירוק) ויעבור לאנבולי (בניה).

והיום יש מספיק תוספים "בריאים" ככה שממש אין כזה צורך בסטרואידים מזיקים.

לדוגמא, קריאטין, גלוטמין, חומצות אמינו (לרוב יש מספיק בשייקים), NO2, HMB, ZMA.

ולמי שרוצה לשרוף שומן אז יש גווארנה (קפאין), זנגביל, ל-קרינטין ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

סתם חרא לנסות את זה, אימון רגיל הכי טוב

אה ומי שעושה פה מתח של 50-60 כנראה שהוא לא עושה נכון

הקטע הוא לא לעשות כמה שיותר,אלא כמה שיותר קשה

וזה אומר עליה איטית עד שהסנטר עוקף את המוט מתח..וירידה איטית עד שהידיים כמעט מתיישרות.

ואז אתם תראו איזה שירירי גב יתפתחו לכם. אותו דבר לגבי שכיבות שמיכה (עד הריצפה)

אני עושה 20 פעמיים אבל אני יורד עד שהידיים מתיישרות לגמרי זה הכי הכי טוב!! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם אתה קונה אבקת פרוטאין וחלבונים אז לא נראה לי... אתה מערבב ושותה תאת זה לפני כל אימון זה נותן לך

יותר כוח לאימון וזה מנפח טוב... אבל אישית לפי דעתי זה סתם חרא ואני בחיים לא ניסיתי את זה ובחיים לא אנסה  :-X

כמה בולשיט במשפט אחד!

א) תוספי לא נותנים לך כוח לאימון, זה לא סטרואידים. תוספי , כמו ששיבי אמר, מספקים חלבון (ותדע שזה מחומרים טבעיים בלבד) ומזרזים את התהליך האנבולי (כלומר בניית הסיבים שפורקו במהלך האימון).

ב) למה זה סתם חרא ולא תנסה בחיים? למתאמנים רציניים (לאו דווקא מתחרים. סתם אנשים שרוצים להקל על עצמם בצריכת המזון ולהתפתח בתנאים טובים) זה מומלץ.. כמובן שאתה יכול לקבל את החלבון מבשר, עופות, דגים, ביצים ומוצרי חלב - אבל לא תמיד יש כוח וחשק לאכול את הדברים האלה (וכדי לגדול אתה צריך לאכול אותם באמת בכמויות גדולות). תוספי מספקים לך את שארית החלבון והרכיבים שאתה צריך לצרוך, ולא צרכת במהלך היום מהאוכל...

וחשוב שתזכור שזה מרכיבים טבעיים בלבד.

החיסרון הבולט היחיד של זה, הוא המחיר...... מי שלא יכול להרשות לעצמו את המחיר של זה, יכול פשוט לקבל את החלבון שלו מאכילה נכונה.

ד"א, בקשר לצורה הנכונה לעשיית מתח: Evy, יש לך טעות קטנה. במתח הירידה האמנם צריכה להיות איטית, אבל העלייה מהירה. כלומר אתה לא תגביר את היעילות במידה ותבצע עלייה איטית.. כל הקטע הוא בירידה, כי בעלייה ממילא יש לך התנגדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...