האם אתם בכושר?? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתם בכושר??

redti

Recommended Posts

מי אמר שהוא יושב מול המחשב 14 שעות?

אתה יודע שה"זמן המערכת" הוא מצטבר........

לי למשל יש "5 ימים, 3 שעות ו-13 דקות"

זה אומר שכבר 5 ימים לא זזתי מהמחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פחחח... טעות שלי!

קראתי 14 שעות מול המחשב...

סליחה.

אבל עדיין 60 שכיבות שמיכה בדקה? בן אדם ממוצע לא עושה 60 שכיבות שמיכה של בנות בדקה...

(שכיבות שמיכה של בנות...כמה טיפשות הם יכולות להיות :P )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה כל כך קשה להאמין, אבל אני לא יודע איך סטרואיד נראה אפילו ואני גם נגד הקטע של הסמים.

אני גם מרים משקולת 20 קילו ביד אחת אבל רק 3 פעמים :\.

אני מתאמן איזה חצי שעה ביום 3 פעמים בשבוע ואלה התוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Bug2000, סלח לי, אבל זה באמת לא נשמע הגיוני 35 מתח רצוף. אבל זה אפשרי אם אתה באמת מתאמן חזק..

כרגע בטטה.

נשרמתי למכון כבר יותר משבוע שאני הולך יום יום, נראה מה יצא מזה. עושה שם שרירים רק.

אני רוצה להתחיל אירובי, ריצה, וכאלה, אבל אני יודע שאני לא יוכל עכשיו בו זמנית עם הבניה. אז קודם ותרגילי גוף ואז אירובי

טעות גדולה!

זאת עבודה לא נכונה להתחיל בבניית מסת שריר, ורק לאחר שהשגת את המטרה לעבור להורדת מסת שומן.

תדע לך, כשאתה עושה פעילות אירובית, אתה שורף בערך 35% שומן, וכל השאר זה רקמות שריר. מה שיוצא מכך, שלפי התוכנית שלך אתה בונה שרירים, ואז מוריד אותם.... לא נשמע לך קצת כורדי? (בלי להעליב אותם כמובן. הכל ברוח טובה ;) )

תראה... אם אתה חושב שאתה צריך להוריד מסת שומן (יותר מ-14% שומן מאוד מומלץ לעבוד במטרה להוריד מסת שומן. זה דחוף יותר מהעלאת שריר), אז תעשה דיאטה משולבת באימונים אירובים וכוח (דגש על האירובי. אימוני הכוח זה רק לחזק קצת את השריר וגם להפחית בשריפת רקמות השריר), ורק לאחר שתגיע לאחוז שומן נמוך, תתחיל בהעלאת מסת שריר באופן מבוקר.. גם זה צריך להיות באופן מאוד מסודר וכפוף לדיאטה (האמנם לאכול הרבה, אבל אך ורק פחמימות וחלבונים איכותיים. לא ג'אנק פוד). וככה תגדיל מסת שריר ללא הצטברות שומנים שיסתירו לך את השרירים :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Bug2000, סלח לי, אבל זה באמת לא נשמע הגיוני 35 מתח רצוף. אבל זה אפשרי אם אתה באמת מתאמן חזק..

סלחתי.

אימן אותי פעם מאמן ג'ודו בכיתה ח' שעשה 66 מתח בדקה, אז אתה יכול להמשיך להגיד ש 35 זה בלתי אפשרי, אבל כמו שאמרתי אני סולח לכל הספקנים 8).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדבר אם אתה לא יודע...

הרי בכדי לבנות שריר צריך לאכול הרבה חלבונים ופחמימות איכותיות וכמובן שגם שומן איכותי, צריך לאכול יותר ממה שהגוף צורך! לכן בכדי לבנות שריר צריך לאכול הרבה יותר ממה שצריך בכדי להוריד שומן.

ככה שלפי שמורידים שומן בונים הרבה שריר (יותר קשה לבנות שריר מאשר להוריד שומן) צריך לשמור על מאזן קלורי חיובי, לאכול הרבה חלבון (שני ג"ר חלבון לכל קילו) ולאחר שאתה מגיע לרמה מסויימת שאתה מרוצה ממנה מתחילים לעבור לתפריט של חיטוב, או במילים אחרות מאזן קלורי שלילי, אוכלים פחות קלוריות ממה שהגוף צורך. כמובן ששומרים על הרבה חלבון פחממות טובות (פסטה ואורז מלא, בלי לחמים...) ושומן איכותי (אומגה 3, 6, שמן זית וכאלה).

כל זאת בליווי של אירובי במשך חצי שעה לאימון לפחות 3 פעמים בשבוע...

אגב אני מאד ממליץ על שייק חלבונים מייד אחרי האימון (או קופסא טונה במים). ואת האירובי לעשות לפני המשקולות, או אחרי השייק.

אגב, זאת התכנית באופן כללי לכל בנאדם, אבבבבבבבבל אם רוצים להתכונן במיוחד לקיף ופחות חשוב המסה אלא יותר חשוב להיות רזה אז אפשר קודם להוריד שומן, רק שאחרי זה יותר קשה להעלות שריר, ואחרי שיש הרבה שריר יותר קל להוריד שומן. ככה שיותר קשה לעבוד הפוך מאשר ישר.

וכנראה במהלך החופש עד הגיוס אני יעבור קורס מדריכים בווינגיט, וגם עכשיו אני חושב שאני מבין יותר מכל מדריך מעפן שסתם אומר דברים ברוב המקומות בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חשבתי שזה מוגזם בהתחלה ועכשיו גיליתי שגם אני עושה 50-60....

ואגב, למי שעושה כל כך הרבה כפיפות בטן כנראה עושה את זה לא נכון, הפעולה הנכונה היא לעשות את זה לאט נורא בלי להרים גב תחתון, אם קל לך מידי תעבוד בשיפוע או עם משקולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם עושים 50-60 מתח?!  :o

בטח אתם לא עושים מלאים ונעזרים ברגליים  ::)

אני עושה 3-4 במקרה הטוב....משהו פה לא נראה לי ::) גם אח שלי שבכושר טוב עושה 15 מקסימום ויש לו שרירי ידיים די מפותחים

אגב, אם אני רוצה להתחיל להיכנס לכושר ובכלל לעצב את הגוף מה אתם מציעים לעשות ובאיזה סדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

כשאתם עושים 60 פעמיים שאתם עולים ואז חוזרים אתם יורדים עד הסוף או כמעט עד הסוף והידים עדיין נשארות טיפה מתוחות??

אני עושה עד הסוף ואז שוב עולה וככה זה הכי נכון!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אני רוצה לקנות לבית את הדבר שעושים מתח ושמים את זה בדלת... יותר נכון בעמודים האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...