3080 20GB Vram וגם 3060Ti וביצועיהם ביחס לדגמי עבר מסדרה 2000 ו- 1000 - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

3080 20GB Vram וגם 3060Ti וביצועיהם ביחס לדגמי עבר מסדרה 2000 ו- 1000

nec_000
 Share

Recommended Posts

NVIDIA לא  שיחררה שום חדשה שרלוונטית אך ורק לסדרת 3000, חוץ מפ'יצר שכלול ב REFLEX שמאפשר למדוד את הLATENCY בין הקליק בעכבר לזמן שהתמונה מוצגת במסך.

צריך מסך GSNC 360HZ, כרגע יש כמה דגמים בודדים ויקרים מאוד.

ורשימת עכברים ספציפית שתנתמכת, יש כמדומני רק 4 עכברים נכון לעכשיו שתומכים בבדיקה הזו.

חוץ מבוסט בFPS (כל רזולוציה וחלקה) כל מה שחידשו השנה, תומך בשאר הסדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי בחנות בארץ , לא יודע מתי יגיעה ,רוג סטריקס הרגיל , אני יודע שזה לא המקום, רק לוותיקים שבינינו מי שמעוניין הכרטיס של חברת עוד שנתיים אחריות קספ, יש לי גם ספק אסור רוג פלאטינום 1200וואט לדבר בפרטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בא לבאס אותך, אלא תרשום תזכיר לעוד שנתיים:

ע"פ רוב יש לאסוס אחריות בינלאומית (קרי טיפול תקלות בארץ) על (תברר דגם ספציפי לפני שאתה קונה) כך שאתה יכול להזמין באמאזון\ניו-אגג, לקבל מחיר טוב וגם מלאי מוקדם, ולהנות מאחריות כאילו קנית בארץ.

אם לא עברו 14 יום הייתי מבטל עיסקה, חוסך בערך אלף שקל, ומקבל אותו הביתה הרבה יותר מקודם, עם אחריות בינלאומית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

NVIDIA לא  שיחררה שום טכנולוגיה חדשה שרלוונטית אך ורק לסדרת 3000, חוץ מפ'יצר שכלול ב REFLEX שמאפשר למדוד את הLATENCY בין הקליק בעכבר לזמן שהתמונה מוצגת במסך.

צריך מסך GSNC 360HZ, כרגע יש כמה דגמים בודדים ויקרים מאוד.

ורשימת עכברים ספציפית שתנתמכת, יש כמדומני רק 4 עכברים נכון לעכשיו שתומכים בבדיקה הזו.

חוץ מבוסט בFPS (כל רזולוציה וחלקה) כל מה שחידשו השנה, תומך בשאר הסדרות.

תן לו להנות, הוא חבר פורום יקר, שחרר.

אל תעשה לו ריגשי או יסורי מצפון אודות למה לא לקנות.

הוא כבר הזמין הרי נכון, מנת הסם בדרך לוריד, זה לא הזמן לנסות לעצור אותה.

מאחל רק שיתחדש ויהנה עד הגג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא המלצתי לו לקנות\לא לקנות.

רק חידדתי את הדברים עבור שאר החברים, לא תמיד כולם סגורים על הפרטים הקטנים אלא יותר זוכרים כותרות.

הבנתי שהוא קנה\יקנה ויהי מה, סה"כ המלצתי לו לחסוך כ1000 שקל ולהנות מכל העולמות.

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מידי פעם יש מלאי בחו"ל, צריך לעקוב, אתמול היו כרטיסי , ונגמרו.

ובכל מקרה, ברגע שיכנס מלאי סדיר אתה תקבל מהר יותר בשילוח מארה"ב מאשר בארץ - ברור לך שיהיה מלא סדיר  בארה"ב לפני שיהיה כאן, ושילוח זה סיפור של 2-4 ימים עם אתה עושה משלוח פרימיום.

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר הבנתה שאני כבר לא ילד , התעסקתי עם הדברים האלו העבר , צריך להבין כש אתה קונה בארץ יש אבא ואימא למי לפנות בעת צרה, אתה חוסך כאב על שליחת חלקים לנו בחזרה וכך בחשבון גם כשתרצה למחור אתה בבעייה אנשים לא רוצים להתעסק אם זה ,אני חושב שהייתי מספיק ברור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהיבט הזה מצטרף,

נסיון החיים מלמדנו, שלא תמיד החסכון של כמה מאות שקלים, ואפילו של 1000 שח, שווים את ההתעסקות הזו של יבוא

עצמי. יש מקרי של DOA, יש מקרים של חבילה שבורה. יש מקרים שזה מתקלקל במסגרת תקופת האחריות - ואז להתחיל

להתעסק עם שירות ואחריות שלא ברור אם בארץ מכבדים אותה, וצריכים לצאת לסבוב של חודש (או יותר) מול חול

ושילוחים וניירת ומה לא...  רק כדי שלא לשלם מע"מ פעם נוספת... לא משתלמים.

אנחנו אנשים עובדים. מספיק שנדפק לנו יום עבודה בהתברברות הזו ויצא רווחנו בהפסדנו. להשאר בלי כרטיס מסך

30-60 יום זה בלתי אפשרי. אז שמים עוד 20%, קונים מקומית עם השקט של פה ליד הבית ורואים במחיר הנוסף הזה,

סוג של עמלת שירות ששווה לנו להוציאה. בדיוק כמו שאני מזמין אנשי מקצוע הביתה במחיר לא זול, גם אם אני יכול

לעשות את העבודה בעצמי. משלמים בשביל שירות ונוחות. זה המחיר. כל עוד הוא סביר, עושים זאת.

ואגב לפעמים חבילות לא מגיעות מחו"ל, נדיר במקרה של אבל גם קורה. לא אכניסכם בפרטי הספור שהיה לי, אבל

הרקע: אמזון החלה לשלוח לישראל באמצעות דואר כחברת שילוח שזכתה במכרז שילוחים שלו לארץ.

הזוי, אבל זה המצב. דואר ישראל משועממים כנראה, הם החברה שהציע מחיר הכי זול ולקחו את המכרז של .

מי היה מאמין לאיזה רמה התדרדרנו כשגם הזדהמה ברמת השירות של דואר .

והשירות בהתאם מבלי שאפרט, אתם יכולים להבין מה אכלתי מולם (לא מזמן). כבר לא מה שהיה פעם,

השירות ירד מאד, וגם איכות השילוחים. אז כרגע אני מנסה להמנע מלקנות שם ככל שאפשר. הקורונה הזו הרגה הרבה

חלקות טובות, ולא פסחה גם על אמזון. אילו הייתם שומעים את פרטי הספור גם אתם כבר לא היתם רוצים להעסק עם

אמזון. חברה פח נהייתה והתדמית של עברה אינה מוצדקת עוד. זה נגמר ברמה שאמזון מתנערת מכל אחריות

ושולחת אותך להתברבר עם דואר בלבד. לא מזכה אותך לך תסתדר לבד. אפילו שאין להם ראיה לחתימה על קבלת

המוצר. נשמע כמו חברת מכירות מאתר סיני עלום שם ולא ענק אמריקאי. היום כבר אליאקספרס נעשה למקום יותר בטוח

לקנות בו מאשר אמזון. כי תמיד כשלא מגיע מוצר הם מזכים אותך בעסקה. אמזון כבר לא.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבלאק פריידי האחרון עשיתי רכבת אווירית של משלוחים דרך דואר ישראל (לא מבחירה כמובן) והכל הגיע כמו שעון, לעומת זאת בחברות שליחויות אחרות שעבדו עם אכלתי מרורות, ולא פעם חתמו בשמי לפני שהגעתי בכלל לנקודת המסירה.

יש יוצאים מן הכלל תמיד, קצת עניין של מזל, נכון שמצד ביטוח אלי אקספרס מעולים ותמיד יד הקונה על העליונה, אבל כשמגיעים לקניה של מוצר יקר של חברה ממותגת, אף בעל שכל לא יזמין מוצר ממותג בכמה מאות דולרים, הן מחשש זיוף,קלקול,משלוח חזרה לסין וכו' , משא"כ באמאזון ששם אתה יודע מה אתה קונה ובטוח במוצר שאתה מקבל.

עדיין לא רואה חשש לקנות מוצר עם אחריות בינלאומית שאוכל לממש בארץ, זה הרבה יותר טוב מכל רכיב חומרה אחר שתקנה משם.

היום אם הייתי מתיישב על המדוכה ומחפש דגם של 3080 לקנות, הייתי מזמין TUF מאמאזון\ניו אגג,  ולא "מעגל מחיר" בארץ ל 4200, זה לא עמלה, ולא מחירי השקה, לא שירות ולא כלום, זה חזירות לשם חזירות, ותו לא. אם מוכרת ב700$ MSRP יש גבול לאן אפשר להזניק את המחירים כאן, ולו רק בשביל התחושה הטובה שלא נתתי יד למחירי העושק המופגנים כאן.

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

בבלאק פריידי האחרון עשיתי רכבת אווירית של משלוחים דרך דואר ישראל (לא מבחירה כמובן) והכל הגיע כמו שעון, לעומת זאת בחברות שליחויות אחרות שעבדו עם אמאזון אכלתי מרורות, ולא פעם חתמו בשמי לפני שהגעתי בכלל לנקודת המסירה.

יש יוצאים מן הכלל תמיד, קצת עניין של מזל, נכון שמצד ביטוח אלי אקספרס מעולים ותמיד יד הקונה על העליונה, אבל כשמגיעים לקניה של מוצר יקר של חברה ממותגת, אף בעל שכל לא יזמין מוצר ממותג בכמה מאות דולרים, הן מחשש זיוף,קלקול,משלוח חזרה לסין וכו' , משא"כ באמאזון ששם אתה יודע מה אתה קונה ובטוח במוצר שאתה מקבל.

עדיין לא רואה חשש לקנות מוצר עם אחריות בינלאומית שאוכל לממש בארץ, זה הרבה יותר טוב מכל רכיב חומרה אחר שתקנה משם.

היום אם הייתי מתיישב על המדוכה ומחפש דגם של 3080 לקנות, הייתי מזמין TUF מאמאזון\ניו אגג,  ולא "מעגל מחיר" בארץ ל 4200, זה לא עמלה, ולא מחירי השקה, לא שירות ולא כלום, זה חזירות לשם חזירות, ותו לא. אם אמאזון מוכרת ב700$ MSRP יש גבול לאן אפשר להזניק את המחירים כאן, ולו רק בשביל התחושה הטובה שלא נתתי יד למחירי העושק המופגנים כאן.

אני תמיד בעד לקנות כרטיסי מסך בארץ, אבל המחירים בארץ של ה 3080 זה פשוט הזיה כמעט 1000 שקל יותר מאשר קנייה מ , ואם אכן יש אחריות בארץ אז שווה לשקול קנייה מחול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...