3080 20GB Vram וגם 3060Ti וביצועיהם ביחס לדגמי עבר מסדרה 2000 ו- 1000 - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

3080 20GB Vram וגם 3060Ti וביצועיהם ביחס לדגמי עבר מסדרה 2000 ו- 1000

nec_000
 Share

Recommended Posts

ציטוט של captaincaveman

אבל גם המאמר הזה הוא שמועה ולא משהו רשמי ש-NVIDIA פרסמו. אני יכול לכתוב מאמר שאומר: ״Nvidia has just told its board partners that it will not launch a rocket to space as planned"

זה בדיוק מה שאמרתי:

ציטוט של af db creid

מה שכן יתכן, זה שהשמועה על הביטול היא קישקוש אחד גדול והכרטיסים יצאו גם יצאו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

אני אומר שמידת האמינות של שמועה שמתייחסת לשמועה היא מאוד נמוכה.

כבר הסבירו לך שהאמירה שיהיו כרטיסים כאלו היא לא בגדר שמועה אלא בגדר דבר ברור. היתה על זה גם כתבה כאן באתר (https://hwzone.co.il/main-computers/שווה-להמתין-gigabyte-חושפת-את-דגמי-geforce-rtx-3000-הבאים-ע/).

נערך על-ידי af db creid
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מנסה להתווכח סתם, אבל לא היתה שום הכרזה רשמית של למיטב ידיעתי, ולכן מדובר בשמועה.

הכתבה באתר מתבססת על "עמוד פנימי באתר של הרשמי של יצרנית החומרה...״. אני עובד בחברה תוכנה שיש לה אתר רשמי. אם אני רוצה (ולפעמים גם אם אני לא רוצה, כי באגים) אני יכול להעלות איזה תוכן שבא לי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

אני עובד בחברה תוכנה שיש לה אתר רשמי. אם אני רוצה (ולפעמים גם אם אני לא רוצה, כי באגים) אני יכול להעלות איזה תוכן שבא לי :)

אני לא יודע מה זה אומר על האבטחה של האתר... (אלא אם כן זה חלק מהתפקיד שלך) :)

וחוץ מזה, מה הסיבה שתגרום לך לעשות דבר כזה? ואל תשכח שהיו עוד מקורות שאמרו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מאוד קשה לדחוף משהו לטבלה ב-database שממנה נלקחים נתונים שמוצגים באתר.

לגבי למה לעשות את זה? זה כבר משהו אחר, אבל תחשוב על זה שיש מצב שמישהו עכשיו יושב בבית ונחנק מצחוק מכל הבלגן שהשיט שהוא דחף לאתר גרם.

אבל דוגמה אחת, רלוונטית מאוד כי קרתה לי אתמול, זה שאתה חושב שאתה מריץ שאילתא אל מול ה-database של dev, אבל בעצם אתה עושה את זה על production. ואתה עושה את זה כי אתה רוצה לראות איך העמוד יציג עוד 8 עמודות בטבלה, או עוד 20 שורות... אופסי. (למזלי אצלי זה היה רק שליפה של מידע מהטבלה, ולא כתיבה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

אבל דוגמה אחת, רלוונטית מאוד כי קרתה לי אתמול, זה שאתה חושב שאתה מריץ שאילתא אל מול ה-database של dev, אבל בעצם אתה עושה את זה על production. ואתה עושה את זה כי אתה רוצה לראות איך העמוד יציג עוד 8 עמודות בטבלה, או עוד 20 שורות... אופסי. (למזלי אצלי זה היה רק שליפה של מידע מהטבלה, ולא כתיבה)

ולמה יש לך את היכולת לגשת לDB של הפרודקשן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...