ZEN3 - המידע הכי אחרון וטרי שיש - עמוד 15 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ZEN3 - המידע הכי אחרון וטרי שיש

nec_000
 Share

Recommended Posts

העונה הנוכחית מאופיינת אם נשים לב, בהשקות מכל הכוונים והתפקסות היצרנים על גזרת הביצועים הגבוהים לשוק הפרימיום.

כל המחירים נסקו מעלה בהתאם, בלי בושה, וגם זה אינו מפריע להביא לידי מצב, של קושי לעמוד בבקושים. מאד מעניין.

כמעט כולם באופן בוטא אפילו הייתי אומר, נעדרים משוק ה- value.

מזל שנשארה לנו הצדיקה שממעמד ה- underdog נותנת לשוק הזה מוצר אחד לתקנה - מעבד ה- 10100F.

הבעיה היא שאין value יותר על מנת לשדך להרכב כזה, השוק הנמוך של GPU נמחק.

יידרש רכש GPU איפה ביד שניה כדי לסגור מפרט בתקציב זול, וגם זה כבר לא כמו שהיה בעבר וקשה להשיג. עולם עקום.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של af db creid

אז מה היית אומר על לפטופ עם 3950x? כי ראיתי אחד כזה... ;)

לא סובל לפטופים. ולגבי דסקטופ, מסתפק עדיין ב 2600K, היית מאמין.... ?

לא רואה משחקים שהוא יורד בהם מ- 100FPS, וטיפוסית נמצא יותר בטווח של 100-300 (תלוי בכותר).

לרוב (אם לא תמיד) המאיץ הגראפי הוא זה שמגביל את המעבד למרות שהוא 1080ti והמסך 1080P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של af db creid

ועוד בתקופת קורונה, הייתי מצפה שיהיה הרבה ביקוש למפרטים זולים...

בדיוק.

כנראה הדפסת הכסף העולמית הגדולה בהסטוריה המתועדת, מעוותת את הכל. מלווים כסף למי שלא יחזיר, ומחלקים דמי אבטלה

בלי חשבון לכולם רק תשארו בבית. אז כולם "חוגגים" על כסף "חינם". החשבון יבוא בעתיד. סבלנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אינך משחק , אזי מעבד מיושן כדוגמתו של core2duo עדיין מספק לעבודת desktop (בראוזר, , מעבד תמלילים).

רוב החברים וודאי שכחו מפאת הזמן שעבר, אך אילו ינסו היום יגלו להפתעתם, עד כמה שעבודת desktop גנרית אינה מאתגרת

את המעבד, עד כדי כך ש- core2duo מספק בהחלט.

*הרכבתי כמה מערכות כאלו בשנה-שנתיים האחרונות אז מכיר מקרוב. גם אני הופתעתי.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציון CPU-Z של בכיר המעבדים 5950X:

AMD-Ryzen-9-5950X-CPUZ.jpg

השמועה אומרת שאינטל אפילו לא מרימים את הטלפון כשמצלצל אצלם במשרד...

עסוקים בלחרבן במכנסיים כנראה  :behead:

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-6090xt יתחיל להימכר רק בדצמבר, וב-msrp של 1000$ אני לא רואה סיבה שיהיה קרוב במחיר ל-3080. יותר בכיוון של 50% יותר. גם בארץ.

לפי הדלפות ברשת, ביצועי ה-RT של כרטיסי רחוקים מסדרה 30 של , בערך ברמה של סדרת ה-20 של .

ל- יש להם פתרון כנראה, אבל הפרטים עליו מאוד דלים ואין שום מבחני ביצועים למיטב ידיעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...