af db creid - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

af db creid

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  36
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  38יום 9ש' 1דק' 22שנ'

דירוג

5 ניטרלי

אודות af db creid

 • דרגה
  Zone Wannabe

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. לא יכול להיות. או שהוא מקצה קבצים פיקטיביים בWINDOWS ואז הם יופיעו בהגדרות (תחת "אחר - קבצים גדולים אחרים"), או שהוא לא ואז שום דבר לא מונע ממך להשתמש בנפח שהוא "שומר".
 2. מוזר. תנסה בכל זאת. ולגבי התוכנות, רוצה לספור? (כמה תוכנות מופיעות לך?)
 3. לא יודע כנראה עיניי מטעות אותי, חשבתי שבתמונה ששלחת היה רשום "קבצים זמניים: 10.9GB". 😉 WINDOWS לא כלול ב141GB של "אפליקציות ותכונות", יש לו קטגוריה נפרדת (ומכובדת) בשם "מערכת ושמורים" עם 23.3GB. תוכנות שבאות מותקנות עם מערכת ההפעלה דווקא כן, אבל כמה מקום כבר תופס WINDOWS PAINT? 😄 אז אני אחזור שוב: תסיר כל תוכנה ברשימה שאתה לא צריך, ומה שאתה לא מכיר תשאל. ולא ענית לי כמה מקום אתה צריך.
 4. ואם אתה שואל, תפוס הרבה מקום כי יש הרבה תוכנות. לכולם זה ככה, כלומר לכל מי שלא מקפיד לנקות את המחשב מדי פעם (ונמצא גם בסכנה לוירוסים, אבל זה סיפור אחר).
 5. קודם כל: קבצים זמניים תסמן את כל התיבות (חוץ מהורדות אם אתה רוצה לשמור אותן) ותלחץ מחק. אלו לא קבצים חשובים, ופינית 10GB. אם אתה מוכן להוריד את מיינקראפט אז גם 1.5GB. עכשיו לעבודה הקשה: תעבור אחד אחד על כל התוכניות ברשימה בהגדרות ותמחק כל מה שאתה לא צריך. אם אתה לא יודע מה זה, אל תמחק! תעלה לכאן רשימה של כל התוכנות שאתה לא מכיר. כמה מקום אתה צריך למשחק?
 6. או שהוא צעיר וההורים שלו רוצים (אישית אני כנגד עקיפה במקרה כזה).
 7. לאיזו כתובת IP אתה מתכוון? כשאתה גולש נגיד לGOOGLE.COM, הספק רואה את הכתובת שלך מבקשת מהIP של GOOGLE. כשאתה גולש לGOOGLE דרך VPN, הספק רואה את הIP שלך מבקש מהIP של הVPN. גם אם הוא יודע שזה VPN, הוא לא יודע לאיזה אתר אתה גולש (אתרוג ספציפית מפענחים את הבקשות שלך, אבל הם לא יכולים לבדוק לאיזה אתר אתה גולש). אם הם חוסמים לפי התוכן, אז הוא יחסם בכל מקרה. אבל הם לא (בד"כ). הם חוסמים לפי האתר. הם חוסמים IP של VPNים אבל רק אם הם יודעים שזה של VPN, כמובן. מקווה שדיברתי ברור. מה שכן, אם החסימה שלהם מבוססת על רשימה לבנה (WHITELIST), כלומר הם לא חוסמים אתרים מסוימים אלא חוסמים הכל חוץ מאתרים מסוימים (שהם בודקים) אתה בבעיה.
 8. לא הייתי מוריד מפורום ברשת אלא מהאתר הרשמי.
 9. פתח הגדרות -> חפש "מחיקת קבצים זמניים" ותדווח לנו מה יש שם.
 10. כשאתה מתחבר לVPN הספק רואה את הכתובת שלו במקום של האתר שאתה גולש אליו. הוא יכול לחסום אותה אם הוא יודע שהיא של VPN (ככה אתרוג עושים כי בגלל שהם לא יודעים לאיזה אתר אתה גולש הם לא יכולים לחסום אותו אז הם חוסמים VPN). אז אתה צריך למצוא VPN פחות מוכר שהם לא חוסמים. ENDPOINT פירושו המחשב (או הIP) שדרכו אתה גולש דרך הVPN. כלומר אם הIP שלך הוא (לצורך הדוגמה) 1.1.1.1, והVPN הוא בכתובת 5.5.5.5, אז הENDPOINT היא 5.5.5.5. לכל VPN יש הרבה ENDPOINT בד"כ, ויש גאלה שמאפשרים לך לבחור אחת (בד"כ ע"פ מדינה כדי לעקוף תכנים שזמינים במדינה מסויימת בלבד), אז אתה יכול לנסות עד שתמצא אחת שאתרוג לא חסמו.
 11. לא. תצטרך לחפש VPN אחר. אם הוא בתשלום יש כאלה שמציעים אפשרות להחליף ENDPOINT.
 12. Hyper-Threading. ויש אותה לI5, אם כי זכור לי שבדור כלשהוא לא. אבל ב10 כן. כן (כמובן שאפשר תיאורטית גם בלי, אל תנסה). הכי טוב שיכול? אם אתה עושה יותר מחיבור סרטים זה יכול לקחת שעות.
 13. שלום וברכה. אתה חדש לעולם הjavascript נכון? ברוך הבא! דבר ראשון - רגישות לרישיות (case sensitivity). הID בHTML צריך להופיע בדיוק כפי שנכתב בjs, ללא שינוי בין אותיות גדולות לקטנות. אם יש לך <input type="button" id="button"> ואתה עושה document.getElementById('Button') אתה תקבל null, או "לא נמצא". גם שמות משתנים בjs רגישים לרישיות: input.value הוא הטקסט, אבל input.Value יחזיר undefined (דומה לnull). שנית, מומלץ מאוד!! להקפיד על כתיבה אחידה. המוסכמה המקובלת בHTML היא לעטוף כל attribute בגירשיים (למרות שיש כאלה שעוטפים בגרש יחיד). בכל מקרה תבחר לך צורה אחת ובה תשתמש. רק בה. כמו כן מומלץ להקפיד על ריווח נכון בקוד (מסביב ל=== לדוגמה). האם אתה מבין מה ההבדל בין let לconst? כנראה שלא, כי השתמשת בהם ללא סדר. ככלל, const זה משתנה שאי-אפשר לשנות (אם תנסה תקבל שגיאה), וlet אפשר. מומלץ להשתמש בconst כשרק אפשר - בדוגמה שלך כל המשתמשים היו צריכים להיות const. הפונקציה reverse של מערך לא מקבלת ארגומנטים. זה עובד למרות שהעברת מחרוזת ריקה ('') בגלל הטבע של js, אבל יגרום למתכנתים אחרים להרים גבות. ואחרון חביב, אתה מפעיל את הבדיקה מיד כשהסקריפט נטען. נסה לנחש מה יקרה? אם אתה צריך הכוונה אשמח לעזור. בהצלחה 😀
 14. הכוונה בקוד או בHTML? אם נגיד PHP, אז הקוד מוטמע בHTML ואני לא מבין את החלוקה בעניין זה בין ה"backend" ל"frontend". אם נגיד SPA, אז הjs ניגש לAPI ושמחזיר json או משהו ואז גם אם יש שם עברית כל עוד הקידוד נכון (תוודאו שהוא עובד בunicode, סביר להניח שיקרה בכל מקרה אבל מומלץ לוודא) לא זה קובע את הפריסה, שכמו שציינתי היא השונה. אם היית מבקש אנגלית לצרפתית, או ערבית לעברית (שהכיוון זהה), לא הייתם צריכים שום התאמות, אולי מלבד לוודא שיש מספיק מקום לתוכן (כי האורך יכול להשתנות).
×
 • צור חדש...

פופולרי עכשיו: למקרה שפספסת

בראש החדשות:

לחשב מסלול מחדש: ייצור השבבים של אינטל סובל מעוד עיכוב – והחברה תשקול סיוע חיצוני

יצרנית השבבים נאלצת להודיע למשקיעים שלה כבר עכשיו על עיכוב של חצי שנה לפחות במעבר אל תהליך ייצור מתקדם של 7 ננומטר - ועל גישה עסקית חדשה שלא תפסול על הסף שימוש בייצור שבבים חיצוני במסגרת חלק מהמוצרים

קרא עוד

באז-זון: כל מה שחם ברשת

חדש באתר