ווינדוס 10 לא עולה - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

Shlomi Liber

ווינדוס 10 לא עולה

Recommended Posts

יש לי מחשב נייד עשיתי שחזור מערכת של הווינדוס מנקודת שחזור ליום אחד לפני וזה איפס לי לחלוטין את כל הווינדוס מהתחלה. הגעתי לתפריטים של בחירת השפה ורשת האלחוטית ואז זה נתן שגיאה ושלח אותי למסך כחול ומאז אין אפשרות לעלות את הווינודס. עברתי שעות על מדריכים ברשת ואין פיתרון בנושא. מישהו יודע מה הבעיה שלו?

106552296_10223474644522595_2028478415690820976_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=1480c5&_nc_oc=AQlrEDyHGwD5bymWbBxCCwb7sGCb5WxNl-tKSvvY2jaz5PSDmSLjQDOJKS9-3aCcYTk&_nc_ht=scontent.fsdv3-1.fna&_nc_tp=7&oh=e47a6c59427d10f535022a3fe8ad6453&oe=5F247B9F

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש מחיצת שחזור / כונן שחזור? לפעמים רק התקנת תיקון עוזרת.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

גם אם היה לי כונן שחזור זה לא היה עוזר. נכנסתי לאפשרות של שחזור המערכת מUSB/כונן שחזור וזה נתן לי הודעה שלא ניתן לשחזר את המערכת בדרך הזאת

אני כבר מיואש

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אם יש לך התקנה מלאה של Win10 על כונן , תמיד אפשר להפעיל משם ולבצע התקנת תיקון. אין כזה דבר לא ניתן. במקרה הכי גרוע - עושים התקנה נקייה כולל איפוס כל הנתונים וההגדרות, אבל לפעמים אפשר להימנע מזה ולעשות התקנת תיקון במקום.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה לעשות התקנה נקיה זה גם ככה מחשב חדש אין עליו חומר אישי. אבל כשנכנתי בחלונות הכחוולים להגדרה של שחזור מכונן זה כתב לי באנגלית שלא ניתן לבצע את הפעולה. מה זה אומר?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש לך כונן חיצוני עם התקנת Win10 עליו? הכנסת אותו והפעלת את המחשב ממנו? אם לא, איך אתה מצפה לשחזר?

אם זה מחשב חדש, שעדיין באחריות, ייתכן שאפשר להוריד התקנת כזו עבור כונן USB מאתר .

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כן זה מחשב בן חודש. יש לי כונן דיסקאון קי של 16 גיגה זה יספיק? איך אני מתקין עליו את הווינדוס 10? ומה אני אמור לעשות אחר כך? המחשב ממש חדש לא מבין איך זה הגיע למצב הזה :(

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תתחיל לקרוא כאן:

https://support.lenovo.com/us/en/solutions/ht103653

יש שם קישור בפנים איך לפי המספר הסידורי של המחשב אתה יכול לקבל הורדה דיגיטלית של התקנת , ובהמשך קישור לכלי שבאמצעותו מתקינים את זה על כונן + הוראות. כן, 16 גיגה צריכים להספיק.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כשאני מתקין מחדש את הווינדוס 10 בדרך הזאת הדרייברים במחשב התקול נשמרים או שאני צריך להוריד גם אותם מחדש?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אם זו התקנה שמגיעה מיצרן המחשב, אני מקווה שרוב הדרייברים כבר כלולים. אם לא, Update יודע למצוא כמעט הכל לבד. אולי כמה מסוימים תצטרך להתקין עצמאית.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זה התקין לי את הווינדוס 10 על הUSB. איך אני מפעיל את המחשב ממנו ומתקין את הווינדוס? התיקון שאמרת?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לפעמים אם אתה מדליק את המחשב כשכונן הUSB מחובר, הוא יעלה ממנו ישירות. במקרים אחרים, אפשר בBIOS לשנות את סדר הכוננים שממנו ייעשה BOOT.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אחי רציתי להודות לך מכל הלב על העזרה. עשיתי בדיוק מה שאמרת והצלת אותי ואת המחשב. הצלחתי להעלות את הווינדוס אחרי המון כשלונות במדריכים ברשת ורק הפתרון שלך עזר! אז שוב תודה :)

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

פופולרי עכשיו: למקרה שפספסת

בראש החדשות:

לחשב מסלול מחדש: ייצור השבבים של אינטל סובל מעוד עיכוב – והחברה תשקול סיוע חיצוני

יצרנית השבבים נאלצת להודיע למשקיעים שלה כבר עכשיו על עיכוב של חצי שנה לפחות במעבר אל תהליך ייצור מתקדם של 7 ננומטר - ועל גישה עסקית חדשה שלא תפסול על הסף שימוש בייצור שבבים חיצוני במסגרת חלק מהמוצרים

קרא עוד

באז-זון: כל מה שחם ברשת

חדש באתר