אוזניות חדשות - הגיעו! (תמונות בעמוד 4) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות חדשות - הגיעו! (תמונות בעמוד 4)

scorpion

Recommended Posts

בוקר טוב למי שער בשעות האלה.

הזמנתי לעצמי היום אוזניות חדשות, Sennheiser HD-580 (פרטים כאן).

האוזניות הללו יצטרפו למגבר שנמצא כרגע בשלבי התיכנון (ועל זה תודה לתום :) ).

בכל מקרה, המחיר כולל משלוח יצא לי 165 דולר (ויצא עוד 200 שקלים בערך למגבר).

הם יגיעו עוד שבועיים בערך (אם לא יהיו עיכובים או תקלות) ותקבלו חוות דעת רישמית קצת אחרי (שאני אסיים את הברייק אין).

שאלות ועידכונים בנושא בת'רד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

באמת אחלה .

רק חבל שהם אוכלות יותר חשמל ממכונת קפה...

אבל זה דיי ברור שהאוזניות האלה לא הולכות לצאת מהחדר אז זה לא משנה.

בכל מקרה תהנה מהם

300 אוהם התנגדות, זה לא הולך ברגל...

בגלל זה המגבר יהיה בערך איזה 3 וואט לערוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Stay On Topic PLZ.

אגב, קיבלתי אימייל מהחברה שממנה הזמנתי שהם לא הצליחו לעבד את ההזמנה ואני צריך לשלוח להם צילום של הכרטיס אשראי עם חתימה, אז אני אעשה את זה ביום ראשון....

נקווה שזאת תהיה הצרה האחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש! אחלה אוזניות, ושכל ההובלה של האוזניות ארצה תעבור לך בשקט בלי יותר מדי בעיות.

ברוך הבא למועדון (המצומצם) של בעלי אוזניות אודיופיליות בישראל! אל תקווה שזה היה הבזבוז האחרון שלך על האוזניות האלה(אודיופיליות. זה מידבק!)

בכל מקרה, איזה מגבר אתה בונה? מבוסס על אחד מהמגברים בHeadwize.

אתה אולי מתכנן להחליף בעתיד את הכבל של האוזניות? כי מה שטוב באוזניות האלה שיש להן אפשרות לחהלפת כבל ללא צורך בהלחמה (ובלי לבטל את האחריות). יש כל מיני כבלים למכירה והכי טוב זה כבל מ99.99% כסף (silver) שאפשר לקנות במחיר דיי מופקע של בסביבות 200$ או לעשות בעצמך בבערך 120$ (ללא משלוח);

קניית הכבל הבסיסי(וכיסוי לבן-sleeve- אפשר לקבל חינם אם קונים מעל ל50$) פה: http://www.homegrownaudio.com/diy_silverbraid.html

וחיבור 4\1 באיכות טובה: http://moon-audio.com/CardasRCAs.htm

כמובן יש גם כבלים יותר טובים מהמקורי, אבל יותר זולים שעשויים מנחושת-copper.

אני עוד לא יכול להעיד על שיפור באיכות ע"י החלפת כבל(אני אעשה את זה אחרי קניית כרטיס קול חדש ובניית המגבר), אבל כל מי שעשה את זה בHead-fi לא משנה לאיזה אוזניות, העיד על שיפור ניכר באיכות.

ומה עם כרטיס קול? איזה כרטיס קול יש לך?

הכרטיס קול הכי טוב למוזיקה ולאיכות נטו זה ה- E-MU 1212m\1820\1820m י(במחיר 500$\400$\200$) ואם תכנס לHead-fi ותחפש תראדיפ עליו, תראה שעל האיכות שלו אומרים רק דברים טובים ובכלל הוא כמה רמות מעל לאודיג'י 2, רבולושן(m-audio), אודיופיל(m-audio) ויש האומרים שמנצח כל כרטיס קול מתחת ל700$. תכנס לhead-fi ותמצא מיליון תראדים עליו... אני בעצמי מתכוון לקנות אותו בהזדמנות הראשונה שתיהיה לי...

אבל מה, זה כרטיס "מקצועי" עם תמיכה בשתי ערוצים (והרבה כניסות\יציאות דיגיטליות), ואם תמיכה בסראונד חשובה לך אז אםשר לשים שתי כרטיסי קול במקביל על המחשב. בכל מקרה, הנה האתר של החברה: www.emu.com.

זה כמה מהרעיונות לשיפור המערכת העתידית שלך. מבוסס על מה שאנשים אחרים עשו בהד-פיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאלה שמאמנים שכבלים משפרים צליל, אם זה לא ניתן לזיהוי במבחן עיוור זה לא קיים מבחינתי.

כרגע אני לא מתכנן להחליף כרטיס קול, והמגבר הוא תיכנון בלעדי של תום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...