אוזניות חדשות - הגיעו! (תמונות בעמוד 4) - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות חדשות - הגיעו! (תמונות בעמוד 4)

scorpion

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עידכון - שלחתי להם מה שהם ביקשו וההזמנה בוצעה.

כלומר היום או מחר זה יישלח למישהו שאני מכיר בחו"ל וכשהוא יגיע עוד שבועיים, הנירוונה תתחיל...

יצא לי בסה"כ 165 דולר על שהמחיר ריטייל שלהן הוא 260 דולר בחו"ל ו1800 שקלים בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EBAY, חנות מסויימת שמוכרת כמות של האוזניות האלה 10 או 12, אבל יש את זה כל יומיים בערך, ב155 דולר +10 דולר משלוח.

הזמנתי לבית של הבן אדם וכשהוא יחזור ארצה בקרוב הוא יביא לי אותם, אם הייתי משתמש בMustop אז היה מגיע ל221 דולר בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כדאי לך לפתוח את תיבת פנדורה , אחרי שתשמע משהו איכותי באמת לא תוכל כבר לחזור לאוזניות הישנות שלך הם ישמעו לך כמו מכסחת דשא

לאו דווקא , שמעתי את הקליפש 4.1 , התרשמתי לטובה אבל עדיין אני לא ארוץ לבזבז 300 דולר עליהם ;D .

אני בטוח שההקשר לאוזניות זהה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, אני לא שמעתי עדיין רמקולים למחשב שבאמת התלהבתי מהם...

ושמעתי את הקליפש, שמעתי את הZ560, שמעתי את הATP3/5, שמעתי את הADA880, ועוד כל מיני.

אף אחד לא הרשים אותי ברמה של סטריאו אמיתית טובה, ואל תשווה שום שעולות כמעט כמו רמקולים לרמקולים בערך באותו מחיר - היחס הוא 1:8 משהו כזה, כלומר:

כל דולר שאתה משקיע במערכת (מגבר ואוזניות) שווה ל8 דולר שאתה משקיע במערכת (מערכת חלקים! לא מערכות מיני וכאלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק במיד ולו ריינג.

ברגע שמגעים להיי רינג אמיתי ההבדל עולה אפילו יותר.

מערכת דינמיות או אלקטרוסטטיות מהטובות ביותר בעולם כולל מקור מעולה מגבר מתאים (או סט מתאים במקרה של אלקטרוסטטיות) כבלים ובעצם הכל כולל הכל קשה לי להאמין שיעבור את ה25000. לעומת מערכת היי רינג, שם זה רק המחיר של הכבלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...