בעיה בכרטיס מסך RADEON 8500 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בכרטיס מסך RADEON 8500

puNani

Recommended Posts

ובכן הבעיה שלי די פשוטה...

יש לי כרטיס מסך ATi RADEON 8500 64mb מקורי של ATI שקניתי בארה"ב. יש לי לוח-אם 7VTX-H, ו 512 מ"ב דידיאר. יש לי גם מארז של ENERMAX הכדול השחור והמרווח עם 3 מאווררים. הבעיה שלי היא שבהרבה משחקים המחשב פשוט קופא.

יש לי את הדרייברים הכי חדשים, אני על XP. המשחק Unreal Tournament למשל עובד לי טוב תמיד, ולפעמים הוא נתקע (לא שיש בעיה במשחק.. כל המחשב קופא ועושה לעצמו ריסט לאחר כמה שניות). בתחילה הוא היה נתקע הרבה יותר אבל בדרייברים האחרונים שיצאו הוא נתקעל י פחות אבל עדיין. אותו דבר בדיוק קורה לי במשחק Dungeon Siege.

במשחקים חדשים שייצאו לאחרונה כמו Tony Hawk 3 ו Freedom Force המחשב נתקע כמעט מיידית לאחר הפעלת המשחק... לפעמים הוא מחזיק 10 שניות ולפעמים 2 דקות.. אבל זה הטווח.

לאחר שאני מאתחל את המחשב אני מקבל ERROR REPORT מ שבו כתוב שהרכיב:

RADEON 8500/RADEON 8500LE

גרם למחשב לקרוס.

עוד פירוט:

עידכנתי את הביוס של הלוח אם שלי להכי חדש (f6) ואפילו היה כתוב באתר של גי'גה בייט שיש איזה פאץ' שמתקן איה באג לבעלי רדאון 8500. ההגדרות בכרטיס מסך שלי הם על DEFAULT, וההגדרות בביוס של ה AGP הן X4.

התקנתי גם תוכנה שבאה עם הלוח אם שבודקת את הטמפ' של המחשב והכל תקין, למרות שמהירות הסיבוב של המאוורר של ה SYSTEM הוא רק על 1138 RPM משום מה (והתוכנה מסמנת לי שזה לא בסדר) אבל בדקתי אפילו באמצע משחקים - הטמפ' לא עולה לרמה גבוהה.

מישהו יודע למה המשחב נתקע לי במשחקים? מה אפשר לעשות? ולמה המאוורר של ה SYSTEM אינו במהירות הנורמאלית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בעצם הסיכון שאתה לוקח, כשאתה קונה מוצר בחו"ל...

אני יכול להציע לך לנסות להתקין שתי מערכות הפעלה, שאחת מהן היא 98SE או ME והשניה היא XP. במקרה שלך אתה צריך להתקין בנוסף את ME או 98SE, תוכנה כמו פרטישן מג'יק עושה את זה......

עצה שלי, תמכור ת'כרטיס למישהו וכשישאלו אותך למה למכור כזה כרטיס טוב תגיד כי אתה אחד שתמיד קונה את ההכי טוב שיש ועכשיו אתה רוצה לקנות את TI4600. תמכור אותו ותקנה במקומו 3 TI500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ

בוא ננסה משהו

תריץ את המחשב כשהמארז פתוח

חוץ מזה

ההגדרות בביוס בסדר? כי אחרי שמעדכנים זה מוחק את כל ההגדרות הקודמות, לא?

כשהתקנת את הכרטיס, הסרת את הקודם (מוינדוז?)

למרות ששלושתם לא כל כך הגיוניים לי, אני מנסה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם המחשב באובר קולק בדגש הכרטיס מסך?

זה בדכ קורה שהוא לא מצליח ליצב תומנה!

תוראה אם המאורר של הכרטיס מסך עובד (תסתכל עליו) ואז אולי תנסה להחליף אותו במשהו קצת יותר טוב

וגם אי אפשר לפסול את העיניין שאולי "הלך " הכרטיס!

בהצלחה

:smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד לך שאני נתקבל בבעיה דומה לבעיה שלך

גם אני קניתי את ה ראדון 8500 שלי מחול מקנדה

וגם לי הוא עושה בעיות והמחשב נתקע זה מאוד מעצבן אותי

אני גם כל הזמן מחליף דריברים אבל הוא עדיין נתקע

לי יש לוח אם 8HKA PLUS

אם מצאת דרך לפתרון הבעיה אשמח לדעת

אני חושב שאנחנו צריכים לכתוב ל ATI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם קניתי את הרדאון 8500 מארה"ב ולא נתקלתי בבעיות למרות שעם הדרייברים הקודמים במשחקים עצמם היו עיוותים וכשהרצתי את

3d mark אחרי כמה טסטים ספורים המחשב דפק ריסט :-/ אבל אחרי שהתקנתי את הדרייברים האחרונים הכל הסתדר .... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה כל מהאווררים עובדים כמו שצריך אני בכלל לא רואה בעיה (תסיברו לי מה זה לעזאזל SYSTEM FAN?), והמאוורר של הרדאון עובד כמו שצריך והוא לא מתחמם יותר מדי... יש לי משחקים שבהם המחשב אף פע לא נתקע אז אני מניח אולי שזה חוסר תאימות במשחקים האלה (רוב המשחקים שבהם זה נתקע לי הם משחקים חדשים שעדיין לא יצא להם טלאים רשמיים כי הם בכלל עוד ליצאו, הורדתי מהרשת...)

אבל אולי בכל זאת מישהו יודע עוד מה יכול לגרום לזה?

נ.ב. - זה נכון, כל פעם שיוצא דרייבר חדש של ATI יש לי פחות ופחות באגים אז סביר להניח שזו הבעיה.. אבל אולי יש עוד משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר פשוט יותר:

פשוט תסירו את הדרייברים, תשנו את ההגדרות האזוריות לאנגלית ארה"ב (הבחור שקנה מקנדה, תשנה גם אתה לאנגלית ארה"ב) ולאחר הפעלה מחדש של המחשב תתקינו מחדש את הכרטיס.

:jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתומך מקצועי (מחוץ לפורום זה ... בעבודתי היומיומית) אני יכול להגיד לך ש 90% מהתקלות בכרטיסי המסך הן של התקנה לא נכונה (או ליתר דיוק לא מדויקת) או לא מדויקים.

אל תשכח שאם אתה רוכש את המוצר בארה"ב, ברירת המחדל של ההגדרות האיזוריות היא ארה"ב ולכן בהוראות התקנה, סעיף זה לא נכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה כל מהאווררים עובדים כמו שצריך אני בכלל לא רואה בעיה (תסיברו לי מה זה לעזאזל SYSTEM FAN?), והמאוורר של הרדאון עובד כמו שצריך והוא לא מתחמם יותר מדי... יש לי משחקים שבהם המחשב אף פע לא נתקע אז אני מניח אולי שזה חוסר תאימות במשחקים האלה (רוב המשחקים שבהם זה נתקע לי הם משחקים חדשים שעדיין לא יצא להם טלאים רשמיים כי הם בכלל עוד ליצאו, הורדתי מהרשת...)

אבל אולי בכל זאת מישהו יודע עוד מה יכול לגרום לזה?

נ.ב. - זה נכון, כל פעם שיוצא דרייבר חדש של ATI יש לי פחות ופחות באגים אז סביר להניח שזו הבעיה.. אבל אולי יש עוד משהו.

עלה בדעתך אולי שהמשחקים שהורדת דפוקים ? יכול להיות שעצם העובדה שהורדת את המשחק מהאינטרנט דופק את העסק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...