עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

ilanb0

חיבור אוזניות בלוטות' למחשב נייח עם חלונות 10

Recommended Posts

האם יש אפשרות שאוכל לשמוע במקום ברמקולים שמחוברים למחשב, באוזניות המחוברות בבלוטות' ישירות מהמחשב?

האם לחלונות 10 יש את האפשרות הזו ואז איך אני בודק אם יש לי ההתקן המתאים במחשב?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כדי שתוכל לדעת אם יש לך את ההתקן, תיכנס להגדרות - מכשירים, ויש שם ברשימה את ההתקן.

בקשר לשאלה הראשונה, אז כן יש אפשרות.

לכל המדריך הזה לבלוטוס 

https://support.microsoft.com/he-il/help/15290/windows-connect-bluetooth-device

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ראשית, תודה לכל העונים. "נפלתם" לי בספאם (לא מבין למה אחרי שאני מקבל כבר שנים הודעות מהפורום) אבל בכל מקרה בדקתי, אין לי רכיב בלוטות' במחשב.

לגבי הדונגלים - יש ברשותי כרטיס אלחוטי
 Archer T2UH 600MBPS USB של TP LINK.

שימש אותי בעבר כשהייתה לי בעיה עם הראוטר וסיפק לי לכמה ימים מהטלפון.

האם יכול לשמש לצורך העניין?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כרטיס הרשת האלחוטי לא רלוונטי זה לא בלוטוס

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של etal

אוקיי, נזמין דונגל בלוטות'.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של roxen

ציטוט של etal

אז איך באמת זה עובד?

אני מבין שהאוזניות בלוטות' מזהות את הדונגל ומתקשרות איתו.

אבל נניח שהפעלתי במחשב ממשק שמשמיע מוזיקה (מתוך אפליקציה, או סתם מתוך אתר - נניח גל"צ/יוטיוב וכול') - 

איך הממשק הזה משדר לדונגל?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של ilanb0

איך הממשק הזה משדר לדונגל?

חבר לUSB קדמי\אחורי. יופיע לך אייקון של בלוטוס בשורת המשימות,  שם אתה בוחר לאיזה התקן להתחבר אוזניות\רמקולים וכו' (כמו בפלאפון) והמחשב פשוט

משדר דרך שם ברגע שבועצה התאמה בינו לבין התקן מסויים

נערך על-ידי No-One

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אצלי גם יש דונגל  באחת מכניסות הUSB ואני שולח מהפלאפון למחשב וחזרה כשאין לי כח לחבר כבל אם מדובר בקבצים קטנים.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של No-One

חבר לUSB קדמי\אחורי. יופיע לך אייקון של בלוטוס בשורת המשימות,  שם אתה בוחר לאיזה התקן להתחבר אוזניות\רמקולים וכו' (כמו בפלאפון) והמחשב פשוט

משדר דרך שם ברגע שבועצה התאמה בינו לבין התקן מסויים

לא ברור.

יש לי שמחוברים למחשב. אין להם חיבור בלוטות'. אני שומע דרכם רדיו מהאינטרנט - גל"צ או תחנות רדיו מהעולם. אם אני רוצה לשמוע באוזניות (נניח כפתור פשוטות) - אני מחבר אותן ליציאת ברמקול. 

אבל עכשיו אני רוצה לשמוע באמצעות אזניות בלוטות' שיש לי.

איך החיבור הזה יעבוד?

תבוצע התאמה בין האוזניות לדונגל. זה ברור. אחד יְתָקשר עם השני. האם אז כל מה שיושמע ברמקולים שמחוברים לחמשב שלי יושמע גם/רק באוזניות?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של ilanb0

איך החיבור הזה יעבוד?

תבוצע התאמה בין האוזניות לדונגל. זה ברור. אחד יְתָקשר עם השני. האם אז כל מה שיושמע ברמקולים שמחוברים לחמשב שלי יושמע גם/רק באוזניות?

כשתחבר את ההתקן בלוטוס' וכשיותקן, תראה אותו כמו עוד יציאת אודיו, ותוכל לבחור במחשב לאיזה יציאה אתה רוצה שיוציא  את הפלט אודיו לרמקולים או להתקן, בנוסף יש התקנים שאפשר לחבר אותם גם לאודיו כלומר שתוכל לחבר אותם לרמקולים שלך וזה ישדר ואז אתה לא צריך לשנות בין היציאות אבל לדעתי זה מיותר, כי זה צריך או אחד שיהיה לו בטרייה או לחבר אותו במקביל למטען מה שמסרבל את זה עוד יותר.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של אלי ירדני

כשתחבר את ההתקן בלוטוס' וכשיותקן, תראה אותו כמו עוד יציאת אודיו, ותוכל לבחור במחשב לאיזה יציאה אתה רוצה שיוציא  את הפלט אודיו לרמקולים או להתקן, בנוסף יש התקנים שאפשר לחבר אותם גם לאודיו כלומר שתוכל לחבר אותם לרמקולים שלך וזה ישדר ואז אתה לא צריך לשנות בין היציאות אבל לדעתי זה מיותר, כי זה צריך או אחד שיהיה לו בטרייה או לחבר אותו במקביל למטען מה שמסרבל את זה עוד יותר.

כלומר, הרמקולים נותרים מחוברים, אבל אם אני אבחר שפלט אודיו ייצא מעכשיו להתקן (ומשם לאוזניות בלוטות') - הרי שמעתה ואילך, ההשמעה מהרמקולים תהיה מושבתת? וכדי לשמוע בעתיד מהרמקולים, אני בעצם צריך "לשחק" כל פעם עם ההגדרות של הפלט - פעם לרמקולים ופעם להתקן?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של ilanb0

אני בעצם צריך "לשחק" כל פעם עם ההגדרות של הפלט - פעם לרמקולים ופעם להתקן?

כל עוד שהדונגל מחובר ויש התאמה פעילה אתה צריך לשנות את ההגדרה. ברגע שתכבה את האוזניות\תוציא את הדונגל\תבטל את ההתאמה במערכת ההפעלה, המחשב ישדר אוטומטית לחיבור הקוי=רמקולים.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אותו הדונגל יכול לשמש לי גם עבור מקלדת ועכבר בלוטות'?

נערך על-ידי ilanb0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close