עבור לתוכן
 • צור חשבון

אלי ירדני

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  70
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  9יום 10ש' 53דק' 40שנ'

דירוג

5 ניטרלי

אודות אלי ירדני

 • דרגה
  Zone Wannabe

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. תוריד את זה:http://www.zeus-software.com/downloads/ntfsaccess/d-1.html תכניס את הנתיב של התיקייה ותלחץ grant
 2. איך בדיוק נעלת? עם תוכנה מסיומת איזה? איזה הודעה הוא מציג בפתיחה? עדיף צילום מסך
 3. מעניין. א. לא בדקת את שאר הכוננים או שתנסה להתקין כשהם מנותקים. ב. תוריד את התוכנה הזו היא של SAMSUNG לבדיקת הדיסקים שלהם. ותעלה את ערכי הSMART https://s3.ap-northeast-2.amazonaws.com/global.semi.static/SAMSUNG_SSD_v6_0_0_190917/OLD/675B9E5CD0C5F99B41D766B27C8E0055C3909ECE3AA2FB6B74A2A1EAC1BAC402/Samsung_Magician_Installer.zip ג. תבדוק את הRAM עם MEMTEST86+ נראה לי שיש גם באיירנס בוט
 4. קליק ימיני בשולחן העבודה>תצוגה>הצג סמלים בשולחן עבודה
 5. הוא לא נראה בעייתי, אני קצת מסתפק לגבי הערך B1 שהוא לא כותב עליו פרטים יכול להיות שזה כן בעייה. חשוב לבדוק גם את שאר הדיסקים!! זה גם יכול לתקוע את המערכת גם אם היא לא מותקנת עליהם.
 6. עזוב תבדוק אם יש לו את התוכנה HD TUNE אם יש תעלה צילומים של כל הדיסקים כל השורות בלשונית health
 7. זה לא נכון מה שלא מאותחל הוא 4 ג'יגה זה כנראה איזה דיסק און קי אני מדבר על דיסק C עם 111 ג'יגה שכתוב שיש לו 111ג'יגה פנוים. התוכנה נמצאת תחת קטגוריית hard disk \ storamge זה בדיוק מה שצריך לבדוק אם ההארד דיסק תקין של יהיו בעיות שוב.
 8. קודם כל תבדוק את התקינות של הדיסקים עם CrystalDiskInfo יש לך את התוכנה הזו באיירנס בוט תצלם את כל הדיסקים עם כל השורות ותעלה. דרך אגב הדיסק C כאן ריק לגמרי אם עליו הותקנה מערכת ההפעלה המדוברת -כרגע היא לא קיימת!
 9. תמיד כדאי לעשות פירמוט ולא איפוס, זה חייב לפתור את הבעייה. בהתחשב בגיל של המחשב רצוי לעשות בדיקת דיסק בכל מקרה. כשאתה מתקין מחדש תוודא שיש לך את הגירסא האחרונה של ווינדוס (1903 אם אנלא טועה) כך תחסוך הרבה עדכונים מיד אחרי ההתקנה.
 10. ^^ מה זה אומר??? איפוס דרך ההגדרות? דיסק HDD אוSSD? הדיסק מזוהה בביוס? בן כמה המחשב? נייד או נייח?
 11. עוד משהו שמשום מה לא שאלו, האם זה היה מאז שהמחשב נקנה או שהתחיל באיזשהו שלב? אם זה התחיל מתישהו אולי זה גם איזה סוג של וירוס כדאי לבדוק את זה. מי התקין את המחשב? אם התקינו לך בחנות הכי פשוט שתלך אליהם שיסדרו לך.
 12. עדכנת דרייברים? כרטיס מסך ומקלדת.
 13. היי ברוכה הבאה לפורום. אם בביוס הוא לא קולט את ההארד דיסק, או שהוא לא מחובר או שהוא פשוט הלך. אם המחשב קיבל מכה ולפני זה פירקו אותו כמה פעמים בצורה לא מקצועית יכול להיות שהוא רק יצא מהמקום וצריך לפרק את המחשב ולהחזיר אותו. אם הוא מחובר טוב כנראה שהוא פשוט הלך אם זה HDD כנראה זה מה שקרה.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close