עבור לתוכן
 • צור חשבון

אלי ירדני

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  139
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  21יום 1ש' 44דק' 18שנ'

דירוג

17 ניטרלי

אודות אלי ירדני

 • דרגה
  Zone Wannabe

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. הבעייה כנראה בספק שאין לו מספיק כוח לתת לכרטיס מסך, אחרי רבע שעה שהמחשב דלוק הוא פחות מופנה להארדיסקים ולמעבד ועוד ואז הוא מצליח להדליק, בקיצור אתה צריך כנראה ספק חדש וחזק יותר.
 2. אתה צריך למחוק את המחיצה השנייה -ה-D, [בימיני עליה יהיה אפשרות למחוק] ואז יהיה אפשר להרחיב את C על כל השטח.
 3. לצערנו מייקרוסופט ממש אחורה בעניין העתקת הקבצים, אין אפשרות לעשות את זה בהעתקה של ווינדוס. יש תוכנה בשם TERACOPY אפשר להתקין אותה גם בתור מנהל ההעתקות ולהגדיר בתחילת ההעתקה לדלג הכל יש אפשרות השהייה ועוד, בסוף ההעתקה אם היא לא עברה חלק היא מציגה דו''ח, אני ממליץ יותר על הגירסה הישנה (2) - ממשק יותר נוח. יש גם ממשק בעברית. יש גם תוכנות לגיבוי ששם זה אחרת לגמרי.
 4. יכול להיות שלחצת פעם על 'אף פעם' שהוא שאל אותך אם לשמור סיסמאות, בגדול אם זה הבעיה אז אתה צריך להיכנס להגדרות > סיסמאות, ולהוריד את האתרים האלו מהרשימה 'פריטים שאף פעם לא נשמרו'
 5. הכלי נקרא ניהול דיסקים. להגיע אליו: בווינדוס 10 קליק ימיני על ההתחל>ניהול דיסקים. בווינדוס 7 קליק ימיני על 'מחשב' >ניהול>ניהול דיסקים. בגדול אם הוא מופיע שם אז לא צריך לפתוח את המארז אבל זה מאוד תלויי איך הוא מופיע שם ומה צריך לעשות בשביל ש'יגיע' למחשב שלי. כדאי שתעלה תמונה של ניהול דיסקים.
 6. או שתבדוק אם אתה רואה אותו בניהול דיסקים או שפשוט תפתח את המארז ותראה אם הוא מחובר ללוח אם ולספק.
 7. נשאר רק בעייה בתוכנה של הנטסטיק ו\או הדרייברים. תמחק את התוכנה מההגדרות > תוכניות ותכונות. תמחק את הדרייברים ממנהל ההתקנים תכניס אותו הוא אמור להראות כמו כונן דיסקים- תתקין אותו שוב כמו בפעם הראשונה. אם יש לו WIFI תנסה להתחבר אליו דרך הWIFI ולא דרך התוכנה שלו.
 8. קליק ימיני על 'סל המיחזור' >מאפיינים>לסמן 'הצג תיבת דו-שיח לאישור מחיקה'
 9. אי אפשר לנהל מחיצות דיסק און קי ב'ניהול דיסקים' אתה יכול לאתחל אותו עם RUFUS. בדיסק קשיח תוכל למחוק את המחיצות שלו ותעשה שוב אמצעי אחסון פשוט חדש. בקשר לזה שמכניסים שתיים השני לא מזוהה יכול להיות שזה בעייה חומרתית.
 10. לפי מה שאני מבין זה לא הכונן שעליו הווינדוס אז פשוט תמחק כל מחיצה בנפרד ואז תעשה אמצאי אחסון פשוט חדש, אולי תצטרך גם להוסיף לו אות כונן אח"כ.
 11. אם החומר חשוב תפנה למעבדת שחזור מידע. -סיפור לא זול. אי אפשר לעשות את זה ביתי.
 12. כמו שכבר כתבו לך! יש ניידים שיש בהם כפתור NUM-LK שעובד יחד עם הFN תחפש אותו למעלה בצד ימין בצבע של ה FN, ותלחץ עליו עם הFN בעיקרון אתה אמור לראות את מה ש'נלחץ' לך ע המקלדת כמו כל מקשי הFN
 13. התוכנה דילגה על רוב הכונן בגלל שלא היה גישה לסקטורים כנראה בגלל שהם פגומים. יכול להיות שהכונן מת, צריך לבדוק עם תוכנות לבדיקת הSMART כמו CrystalDiskInfo כנראה שהפתרון הוא רק מעבדה לשחזור.
 14. דבר ראשון תוריד תוכנה לבדיקת הכונן אם הוא חי בכלל כמו CrystalDiskInfo דבר שני תעלה תמונה מניהול דיסקים, עדיף לחבר אותו ישירות ללוח אם בלי מתאם.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close