עבור לתוכן
 • צור חשבון

אלי ירדני

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  39
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  5יום 19ש' 41דק' 16שנ'

דירוג

3 ניטרלי

אודות אלי ירדני

 • דרגה
  Zone Wannabe

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. אז כנראה התוכנה לא מצליחה לעשות את זה-משום מה (אולי סקטור פגום) תבדוק שוב בניהול דיסקים אם זה נשאר עדיין על מחיצת RAW -אם זה נהיה NTFS אז רק צריך להקצות לו אות כונן. ואפשר גם להריץ CHKDSK /R על הכונן. זוהי כנראה ההצעה האחרונה לפני העתקת כל הקצים לכונן אחר אתחול והחזרה לא לפני בדיקת הSMART
 2. איך חיברת אותו למחשב? עם SATA ישירות ללוח האם או עם איזשהו USB. מתי הוא מביא את ההודעה הזו מיד כשנפתח Disk management או כשאתה מנסה לפרמט.
 3. זה מה שהוא התכוון, אבל זה לא באמת עוזר. הבעיה כנראה בהגדרות של הביוס תנסה מה שהציעו פה למעלה. בנוסף אם תצרוב את הISO על הUSB בצורה שונה זה יכול לעזור תשתמש עם rufus תנסה בשתי האפשרויות GPT וMBR
 4. תפרמט אותו לNTFS אם אתה לא רואה אותו ב'מחשב זה' תפרמט דרך ניהול דיסקים ושוב - תמונה מניהול דיסקים תעזור.
 5. אם הבנתי נכון אתה רוצה שישמור את הקבצים, תקן אותי אם אני טועה. בעיקרון יש פקודת CONVERT אבל יכול להיות שזה עובד רק על FAT32 אני לא זוכר, לנסות לא יזיק. תמונה מניהול דיסקים תעזור.
 6. אתה רואה את הקבצים בצד ימין אחרי שאתה לוחץ על הכונן? ה-recover שאתה מדבר הוא אחרי שלחצת fix boot?
 7. כשהפעלת כמנהל הוא מזהה את הכוננים?
 8. זה באמת יכולה להיות הבעיה. בהגדרות הBOOT בביוס אמור להיות שם את האפשרות הזו עם שתי אופציות בפנים, ואופצייה משולבת תנסה אחת אחת, ובין כל התקנה תמחק את כל המחיצות שיאותחל נקי. כמו כן אפשר לשקול עדכון ביוס.
 9. הרחבת מחיצה בניהול דיסקים היא רק על חשבון מקום ריק כלומר לא על מחיצה, ולכן אתה צריך למחוק את המחיצה השנייה (שים לב שכל הקבצים שמה ימחקו) ולאחר מכן יהיה לך אפשרות להרחיב את המחיצה הראשונה על כל הדיסק.
 10. אחרי הרבה בדיקת ונסיונות אני משתמש כמעט תמיד עם ActiveFileRecovery (להפעיל סופר סקאן) בגירסאות החדשות שלה היא מאוד איטית אבל יותר יסודית אני לא חושב שזה נצרך, ממליץ על אזור גירסה 15 עוד ממליץ על Wondershare_Recoverit גם די טובה. יכול להיות ששחזרת את הקבצים לאותו כרטיס? כי זה עלול למחוק את הקבצים ללא אפשרות שחזור, שים לב לא להשתמש בכרטיס בכלל עד לסיום כל השחזור.
 11. אתה הורדת את גירסת השחזור קבצים שלהם (File Recovery) אתה צריך להוריד את התוכנה של שחזור המחיצות -Partition Recovery, הממשק מאוד דומה. אם הורדת גירסה רגילה עם התקנה יכול להיות שיש לך גם את השחזור מחיצות, תחפש לפי השם. אז כלל ראשון בשחזור קבצים הוא שלא משחזרים לאותו כונן- בשום אופן!!! כי הכתיבה מחדש דורסת את הקבצים שרוצים לשחזר ובכך הוא מאבד את אפשרות השחזור לגמרי. תנסה להוריד את מה שהעלתי לפני כן, אם בכל זאת אתה לא מצליח אני עדיין מציע את CHKDSK. ועדיין ממליץ לבדיקת תקינות.
 12. תנסה שוב את זה, העלתי את כל התיקייה. וכמובן הפעל כמנהל. https://drive.google.com/file/d/1gt07QjPsSlaPRvsJsTZxWSQcvxCeWZVl/view אם לא יעבוד אתה יכול להוריד את DLC Boot יש שם כל מה שצריך. נשמח אם תעדכן.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close