המפרט של המחשב של אחי - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המפרט של המחשב של אחי

DJO

Recommended Posts

אני מצרף כאן את התמונה של ההזמנה (לא חשוב איזו חנות זו למרות שאני מניח שרובכם יודעים אני לא בא כאן לעשות פרסומת או משהו כזה אני סתם קצת מתעצל להעתיק הכל). רציתי לקבל את דעתכם על המפרט ועל המחירים.

בקשר לאוברקלוקינג: אני מניח שאני אעשה בחופש הגדול (אחרי הבגרויות :|, לפתוח את הנעילה של ה לא נראה לי קלי קלות).

בקשר לתקציב: אח שלי קיבל עשרת אלפים שקן לבר מצווה. אני לפני איזה 3-4 שנים קיבלית סכום דומה והכל הלך על ה P2 שלי (המפרט שלי למטה משופר (הארדיסק, כרטיס מסך, ..), עשרת אלפים שקל אז הספיק אפילו לא למפרט שלמטה :< טוב דיי להתבכיין. אקיצר אם נניח תגידו לי שעדיף כרגע לקנות GF4 TI4600 אנחנו נשקול אבל הרעיון כאן זה לקנות מחשב טוב מאוד במחיר סביר.

שאלות ספיציפיות:

הלוח הזה נחשב יציב מהיר ובעל אפשרות לאוברקלוקינג?

זכרון טרנסד נחשב איכותי?

חשבתי על 60 גיגה אבל ההבדל במחיר היה דיי גבוה :|

מה דעתכם על ה 8500LE?

עכבר ב 450 שקל.. נראה לי ממש גניבה נכון שהוא אופטי אבל חשבתי שיש משהו באיזה מאה שקל פחות, של אולי?

thanks

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תסדוק בזיגז אם עדיין מוכרים את האופטי אלחוטי של CHIC.

לא הייתי מחילף אותו תמורת או MS.

ומה שטוב בו (נלבד היותו אופטי אלחוטי): הבסיס הוא גם מטען, כשאתה לא משתמש במחשב אתה שם את העכבר בתוך הבסיס והסוללות נטענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהרוג אותי איך עשר אלף שקל הספיקו לפני 4 שנים רק לפנטיום 2

היה אפשר לקנות בזה גם איזו סובראו ישנה...

בכל אופן אני מציע לך להחליף את הסי די רום כי אקטימה הם חברה שמייצרת דברים חד פעמיים

ידוע לי על מלא בעיות איתם..תחליף לasus אני לא יודע מה ההפרש במחיר אבל הוא יהיה שווה את זה

ואני במקומך הייתי קונה במקום המקסטור כי אני לא בוטח בהם כל כך אבל זה רק אני....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, נראה שלצערי לא מוכרים שם את זה.

בכל מקרה אני הולך לישון ומחר יש יום ארוך שיעור נהיגה, משחק של הפועל אני בטח רק אתחבר מאוחר אני אשמח להתחבר ולגלות ימבה תגובות :) תודה מראש חבר'ה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהרוג אותי איך עשר אלף שקל הספיקו לפני 4 שנים רק לפנטיום 2

היה אפשר לקנות בזה גם איזו סובראו ישנה...

בכל אופן אני מציע לך להחליף את הסי די רום כי אקטימה הם חברה שמייצרת דברים חד פעמיים

ידוע לי על מלא בעיות איתם..תחליף לasus אני לא יודע מה ההפרש במחיר אבל הוא יהיה שווה את זה

ואני במקומך הייתי קונה במקום המקסטור כי אני לא בוטח בהם כל כך אבל זה רק אני....

כולל מסך אמנם אבל בכל זאת :|

כאן היה מומלץ אקטימה במפרטים וגם בביקורת שקראתי במנטור, יש שם 52 (שלא הוזכר בביקורת במנטור שם הוזכר ה 50) בערך באותו מחיר. אבל מכיון שהאקטימה הומלץ אני לא רואה סיבה להחליף. איזה בדיוק מלא בעיות? היו בעיות בגרסאת ה 50.

לא בוטח במקסטור? מה יש לך דעות קדומות אחי? :| מקסטור נחשבים מאוד יציבים והמקסטור הוא 133 לעומת הסיגייט ש 100. נכון שכנראה ש לא תומך ב 133 עדיין אבל SE בטח יתמוך.

תודה על ההערות אבל:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם אקטימה לא חסרים מקרים אצל חברים שלי שסי די שלהם הפסיק לתפקד

בגלל שהיה יום שלישי או משהו כזה

הוא פשוט עובד בתקופות מתי שבא לו

לכן אני הייתי מוותר עליו...

עם מקסטור גם ראיתי כמה כוננים שנדפקו מהר (כמעט כמו wd) אבל עכשיו שהם קנו/התמזגו עם

קוואנטום אז אני לא יודע בדיוק...יש אותו לאנשים שאני מכיר וביינתיים לא שמעתי תלונות. אז אני לא בדיוק יודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה של אחי.

ולא אני לא חושב שאנחנו מוכנים לבזבז הכל כי אפשר להגיע למחשב מעולה (בלי מסך שים לב..) בהרבה פחות כסף. אם יש לך המלצות ספיציפיות שיגרמו לעליית המחיר יש מצב שנחליף חלקים מסויימים. אבל אני לא הולך לקנות כאן P4 2.4 עם 1024ראם, סקאזי 15K RPM וכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם אקטימה לא חסרים מקרים אצל חברים שלי שסי די שלהם הפסיק לתפקד

בגלל שהיה יום שלישי או משהו כזה

הוא פשוט עובד בתקופות מתי שבא לו

לכן אני הייתי מוותר עליו...

עם מקסטור גם ראיתי כמה כוננים שנדפקו מהר (כמעט כמו wd) אבל עכשיו שהם קנו/התמזגו עם

קוואנטום אז אני לא יודע בדיוק...יש אותו לאנשים שאני מכיר וביינתיים לא שמעתי תלונות. אז אני לא בדיוק יודע

בקשר לאקטימה אתה בטוח שמדובר על הדגם הזה? X52? תשאל אותו בבקשה

כמעט כמו WD, ו ידועים בכוננים ההרוסים שלהם אז אתה לא משאיר לי ברירה מלמבד סיגייט? מקסטור נחשב אחלה כונן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך מסך (יש לו כרגע CTX 17 אינטש בין איזה שנתיים.. הוא יגביל את הכרטיס מסך טוב שאנחנו הולכים לקנות?).

אני לא יודע להגיד לך מספר שקלים. תנסה להבין ממה שכתבתי לך. כאן יש מפרט בכמעט 5000 שקל אם אתה תשנה איזה משו שיעשה את זה 6000 אני מניח שאנחנו לא נצעק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באקטימה ראיתי אחד יותר ישן X40

ואחד X52 שגם הפסיק לתפקד אז אני ממליץ בחום להחליף

בנוגע להרד דיסק תמיד יש לך ברירה

אני חושב שאתה יכול לבחור בין המקסטור לסיגייט בחופשיות

אבל אל תיקח את העצה שלי לבד

אני בטוח שיש כאן אנשים מנוסים בהרבה ממני שיודעים פי 10 עליי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי הולך על מעבד 1900 וכרטיס מסך חזק יותר........

הייתי גם לוקח את הלוח של אסוס ולא של ג'יגהבייט

והרד דיסק שווה השקעה ל60

ה 1900 זה עוד 800 שקל, אני לא רואה את ההגיון.

כרטיס מסך יותר חזק? איזה? ה 8500 LE יכול להתמודד יפה מאוד עם כל ה GF3 במיוחד אחרי .

למה את הלוח של אסוס? כי זה מה שאתה לקחת, מצאתי בדיוק מה שרציתי חברה מוכרת וכרטיס קול ורשת ONBOARD, לא רואה סיבה למה להחליף.

ה 60 גיגה זה 210 שקל תוספת על ה 40. אני לא רואה את אח שלי ממלא 40 גיגה כל כך מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להמהיר אז עדיף לך את הלוח של אסוס, או אם אתה רוצה משהו פצצה בפחות מחיר עם הרבה אפשרויות המהרה אז יש לך KT3 ARU, ב-149$, ועוד אחד בליARU ב-129$, אבל אני לא יודע מה ההבדל בינהם. חוץ מזה יש גם אפוקס אבל לא בזיגזג וחבל...

ואני מצטרף לשאלה שלו: איך הזכרונות של טרנסנד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...