המפרט של המחשב של אחי - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המפרט של המחשב של אחי

DJO

Recommended Posts

הייתי הולך על מעבד 1900 וכרטיס מסך חזק יותר........

הייתי גם לוקח את הלוח של אסוס ולא של ג'יגהבייט

והרד דיסק שווה השקעה ל60

ה 1900 זה עוד 800 שקל, אני לא רואה את ההגיון.

כרטיס מסך יותר חזק? איזה? ה 8500 LE יכול להתמודד יפה מאוד עם כל ה GF3 במיוחד אחרי .

למה את הלוח של אסוס? כי זה מה שאתה לקחת, מצאתי בדיוק מה שרציתי חברה מוכרת וכרטיס קול ורשת ONBOARD, לא רואה סיבה למה להחליף.

ה 60 גיגה זה 210 שקל תוספת על ה 40. אני לא רואה את אח שלי ממלא 40 גיגה כל כך מהר.

1. ההפרש בין 1700 ל1900 הוא 200 שקל.......

2. ומה עם gf4? גם אותו הוא מתמודד? לא....... אבל זה כבר תלוי אם אח שלך גיימר

3. הלוואי עליי כזה לוח!!!!!!!!!!!!!! והוא פשוט נחשב ליותר יציב ובכל השוואה שראיתי הוא לקח את הלוח של ג'יגהבייט ואין הפרש בינהם כמעט במחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. זה תלוי... אני לוקח את זה בבנדל.

2. לא אבל אני לא חושב שזה שווה עוד 1500 שקל GF4 TI 4600 מול RADEON8500LE.

3. נראה.. נראה לי אחלה לוח מה שבחרתי של גיגהבייט וגם אין להם בנדלים של חברות אחרות והבנדל הזה חוסך כמה מאות שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אורן בחור נחמד מאוד.....

תדבר איתו הוא יעשה לך בנדל כזה

ההבדל של הaru בלוח של זה שעםaru זה רייד ובלי זה בלי.......

הזכרונות של טרנסנד נחשבים בסדר גמור

למערכת שתעבוד תחת מהירות עבודה רגילה הם מעולים

ואני בטוח שהם יסבלו גם קצת oc

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב...

אחי, לך על הלוח של אם אתה רוצה שהוא יחזיק שנים וגם תוכל לעשות איתו .

בקשר לזיכרונות אין חצי מושג איך הביצועים שלהם, כי פשוט לא מצאתי אף ביקורות אליהם.

אני מקווה שבעתיד יגיעו עוד זיכרונות PC2700 של עוד חברות... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ללוח אם, הביצועים והיציבות של ג'יגה-בייט מעולים, אבל הוא לא בדיוק הלוח לOC.

בכל זאת, אם אתה רוצה OC איתו- תתעקש ותבדוק שגרסאת הלוח שאתה מקבל היא 1.1 (אמור להיות רשום בקטן על האריזה), הגרסא הזו גם נותנת לשנות מתחים (זיכרונות, AGP וכו').

אני אישית גם התלבטתי בין שני הלוחות (אסוס וג'יגה-בייט) ואסוס ככל הנראה יהיה במפרט שלי, כיון שיש בו את כל אפשרויות הOC (גרסא חדשה), COP (מכבה את המחשב ברגע שטמפ' המעבד גבוהה מדי), יציבות וכרטיס קול מובנה ברמה של הLIVE!.

אם אתה הולך על הג'יגה-בייט אז לפחות גרסא חדשה...

בקשר למארז- המארז של אנרמקס "עדינים" אני הייתי הולך על מארז אחר - ספק אנטק 380 שעולה בקנייה נפרדת כמו ספק ה350 של אנרמקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העכבר של מייקרוסופט האלחוטי וגם אופטי בגירסת OEM עולה איזה 50 ש"ח פחות מלוג'יטק....

סתם שתדע, עכבר זה לא משהו למשחקים.

וחוות דעת שלי: תשנה את הכרטיס מסך לGainward GeFoce 4 Ti4400 כי הוא לא יקר כמו TI4600 ואתה יכול לעשות לו OC בלי בעיות והוא הרבה יותר מהיר מהקודם, לפחות ככה גם משחקים כמו DOOM3 יעלו עליו כמו שצריך. HERCULES זה כרטיס טוב מאוד אבל כשיש יותר עדיף משהו להרבה זמן....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר של הגיין וורד 4400 אפשר לקנות שני ..

אני במקומו הייתי קונה את ההרקולס ולאחר שנה\שנתיים קונה חדש בכסף שנשאר...

לא משתלם לקנות כרטיס בכל כך הרבה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית גם התלבטתי בין שני הלוחות (אסוס וג'יגה-בייט) ואסוס ככל הנראה יהיה במפרט שלי, כיון שיש בו את כל אפשרויות הOC (גרסא חדשה), COP (מכבה את המחשב ברגע שטמפ' המעבד גבוהה מדי), יציבות וכרטיס קול מובנה ברמה של הLIVE!.

אתה יכול אולי לשלוח לי בהודעה פרטית את הדגם המפורט של הלוח שהזכרת? וגם את המחיר שלו? אם הוא קיים בארץ...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן חברה

יש כל מיני עיניינים מעניינים כתבתם פה קיצר חזרתי עכשיו מהמשחק איזה טוב ואני עייף המון אבל מחר לא לומד חופשת מגן אני אסתכל ואגיב פשוט אתמול התעסקתי פה עד 2 בלילה וקמתי ב 7 לא נעים.

תודה אנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן חברה

יש כל מיני עיניינים מעניינים כתבתם פה קיצר חזרתי עכשיו מהמשחק איזה טוב ואני עייף המון אבל מחר לא לומד חופשת מגן אני אסתכל ואגיב פשוט אתמול התעסקתי פה עד 2 בלילה וקמתי ב 7 לא נעים.

תודה אנשים

בשמחה, אתה אתה צריך עוד עזרה תתקשר 8)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...