המפרט של המחשב של אחי - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המפרט של המחשב של אחי

DJO

Recommended Posts

אוקיי, יש לי כרגע מפרט "חדש". רק שני שינויים החלטתי לוותר על האנרמקס וללכת על טסק שנראה לי גם טוב ובמחיר הרבה יותר זול.

החלטתי גם לוותר על העכבר האלחוטי שהתברר לי שהוא לא הכי מדוייק וזולל בטריות. החלטתי גם להישאר על הלוח אחרי שקראתי עליו ביקורת טובה. אני באמת אוודא שהוא 1.1, תודה למי שהמליץ לי על זה.

כמה שאלות בקשר למפרט ה"חדש":

1. העכבר הזה שלקחתי זה מה שמומלץ גם במפרטים וגם באתר עם הביקורת של עמרי. יש עכבר ב 130 שקל פחות רק PILOT, האם יש הבדל משמעותי? שניהם אופטיים..

2. בקשר לכרטיס מסך אני עדיין קצת מתלבט בייחוד אחרי שחסכתי כסף על המארז והעכבר.. חשבתי ללכת על ה GF4 TI4440 של GAINWARD ב 2200ש"ח אבל זה פשוט המון כסף. זה יותר מהבנדל של המעבד+הלוח+זכרון. מה דעתכם? אני נוטה לחשוב שה 8500 LE במיוחד עם OC יספק אותי לשנים הקרובות ואולי מתי שאני ארגיש שזה לא מספק פשוט אשדרג את הכרטיס מסך. מה דעתכם?

3. אולי הכסף שנחסך (יחד עם עוד קצת כסף ילך על מסך). יש לו כרגע מסך 17 אינטש CTX. לא מודע לאיכות שלו.. חוץ מזה שאח שלי לפני שנה קרא לי: "דני בוא סתכל איזה מגניב" והראה לי שבעזרת מגנט אפשר שהמסך יעשה כל מיני צבעים מעוותים. המסך לא נדפק, הצלחתי לסדר את זה. בכל מקרה מסך זה עסק דיי יקר, אני ארגיש הבדל במשחקים במחשב החדש אם אני אחליף למסך חדש יותר?

תודה שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. אני אישית ממליץ על העכבר האופטי של מייקרוסופט (אם הוא האחד שבחרת - בחירה מצויינת), אני משתמש בו ומרוצה מאוד, התוספת לאחלוטי היא בזבוז, במילא אתה לא מנצל את כל אורך החוט(לפחות לא אני).

2. אני לא ממש אוהב לקחת כרטיסים של ATI, הדרייברים שלהם גרועים, לא מנצלים את יכולות הכרטיס וכך נוצר מצב שהכרטיס מציג ביצועים גרועים יותר מכרטיסים שעל פי התסכלות במפרט אמורים להיות הרבה יותר חלשים.

3. לא חושב שתרגיש ממש הבדל, אבל איכות התמונה..עושה את שלה, את המשחק עצמו תראה כמעט אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. אני לא ממש אוהב לקחת כרטיסים של ATI, הדרייברים שלהם גרועים, לא מנצלים את יכולות הכרטיס וכך נוצר מצב שהכרטיס מציג ביצועים גרועים יותר מכרטיסים שעל פי התסכלות במפרט אמורים להיות הרבה יותר חלשים.

3. לא חושב שתרגיש ממש הבדל, אבל איכות התמונה..עושה את שלה, את המשחק עצמו תראה כמעט אותו הדבר.

2. ATI משפרים את העיניין של הדרייברים ןמנסים להוציא כל כמה זמן עוד והשיפור ניכר כל פעם בביצוע!

3. אם אתה מתכוון לקנות מסך חדש, אז עדיף כבר להשקיע והשמסך יהיה איכותי ויחזיק הרבה זמן :saint:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. עובדה שעדיין, הכרטיס מציג ביצועים נמוכים מאוד ביחס לאלו שהוא אמור להציג, לא נראה לי שיש קונה שיחכה שנה עד שיצאו שמנצלים את יכולות הכרטיס שלו.

זה ממש לא ככה. תבדוק טוב את ההשיפור של הדרייברים בתקופה האחרונה!

אתה תראה שמה שאמרת לא נכון, הם הגיעו לרמות מדהימות מתחילת הפיתוח של הדרייברים עם יציאת הכרטיס הראשוני ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת ביצועים ה-8500 מאד קרוב לרמה של ה-TI500 והוא עולה חצי.

כמו כך גם איכות התמונה של ATI ממש מעולה.

נכון תמיד יש להם בעיה של דריברים בהתחלה אבל זה משתפר ושווה את החיסכון אם התקציב חשוב לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת ביצועים ה-8500 מאד קרוב לרמה של ה-TI500 והוא עולה חצי.

כמו כך גם איכות התמונה של ATI ממש מעולה.

נכון תמיד יש להם בעיה של דריברים בהתחלה אבל זה משתפר ושווה את החיסכון אם התקציב חשוב לך.

משתפר..אבל אני מצפה לקבל תמורה מכרטיס ברגע הקנייה, לא חודשים אחרי.

אגב, הTI500 של גיין ווארד שהוא בעצם TI200 עם 128DDR עדיף מאשר ה8500? אני מתלבט בינהם... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני כמו איזה אדיוט שכחתי לצרף את התמונה של המפרט החדש חח :)

טוב:

1. בקשר לעכבר.. אני באמת מתלבט בין לוגיטק מאוסמן אופטיקל לאקספלורר האופטי של מירוסופט.. אשמח לשמוע עוד דיעות.

2. בקשר לכרטיס מסך.. הבנתי שהדרייברים של ATI עכשיו כבר בסדר. שימו לב בבקשה שאני לוחק את ה 8500 LE, מה אתם אומרים על הביצועים שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שהרוב הציעו כאן, גם אני ממליץ לך לנסות להוסיף כ-200 שקל ולקנות את מעבד ה-1900.

הצעה נוספת שמשפר לך מאד את הביצועים היא לקנות עוד דיסק זהה למה שבחרת (maxtor 40gb ata133) ולנצל את בקר הרייד שבלוח שלך לטובת עבודה בRaid 0 או בשמו היותר מקצועי Raid Stripe שאומר בעצם שכל בלוק של מידע נשמר בשני הדיסקים בזמן מקביל אך שאחד ממשיך את השני.

דבר זה מגדיל את הביצועים באיזור ה-20 אחוז לפחות אם לא למעלה מזה, אתה פשוט לא תבין איך עבדת קודם כל כך לאט.

בקיצור - מומלץ מאד עקב העלות הנמוכה של הדיסק (93 דולר זה ממש כלום יחסית לתמורה שזה נותן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ.

לא שמתי לב שהרוב המליצו 1900.. ולמה אתה חושב שזה כ"כ משמעותי? התוספת במהירות היא דיי נמוכה. חוץ מזה שה 1700 בא בבנדל.

בקשר לרייד נשמע מעניין אבל בכל זאת זה מעל 400 שקל ונראה לי שאפשר להסתפק ב 40 גיגה 7200 RPM כרגע.

תודה :>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...