שידרוג מעבד i7-6700K ל i7-9700K - כדאי? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרוג מעבד i7-6700K ל i7-9700K - כדאי?

huber

Recommended Posts

שלום חברים.

כרגע זה מפרט המחשב שלי:

Gigabyte GA-Z170X- 3

Intel i7 6700K

MUGEN 3 REV B לתושבת 1151

Fractal Design Define R5 Black

EVGA 2080 XC ULTRA GAMING

32GB 4 2666MHZ

Samsung 960 PRO

בהנחה שאני משחק ב , האם יש טעם בלשדרג את המעבד? לפי התוצאות שאני רואה פה ב , אין כמעט הבדל (אם בכלל) בין המעבדים כך שנראה לי שכרגע שידרוג הוא לא דבר כדאי:

https://www.anandtech.com/show/13400/intel-9th-gen-core-i9-9900k-i7-9700k-i5-9600k-review/10

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של coch

כרטיס מסך יהיה רלוונטי ב 99.999999.99999% במקרה שלך.

מה דעתי ? בזבוז זמן. המחשבה צריכה להיות OC ל 6700K מעצם היותו K, ותהנה מהמשחקים.

בשביל מה? הרי ה OC לא ישפר משמעותית ב , אז חוץ מצריכת זרם גבוהה יותר מה זה יתן לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ithamar22

ראיתי כמה סרטונים ביוטיוב, שוב זה ספציפי למשחקים מסויימים

ושוב, בכל הסקירות שאני ראיתי לא מצאתי שום משחק בו ההבדל כ"כ מהותי (אלא אם כן אתה מדבר על ההפרש בים 200 ל 220 פריימים שזה שוב זניח). א/שמח ללינק להיכן ראית את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

ושוב, בכל הסקירות שאני ראיתי לא מצאתי שום משחק בו ההבדל כ"כ מהותי (אלא אם כן אתה מדבר על ההפרש בים 200 ל 220 פריימים שזה שוב זניח). א/שמח ללינק להיכן ראית את זה.

מדובר על 1080P ועל 1440P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

בשביל מה? הרי ה OC לא ישפר משמעותית ב 4k, אז חוץ מצריכת זרם גבוהה יותר מה זה יתן לי?

יש לך מעבד K.

קשה לי לענות על השאלה שלך. ללכת על מעבדים שמאפשרים יכולות , ללכת על שמאפשר

מרווח OC ושקט יחסי במאמץ, ולא לעשות OC כי זה יותר זרם ? לא מבין את ההיגיון בשאלה.

יש ומעבד שמותאמים ל OC יחסי. כלומר יותר ביצועים 24/7 לחבילה שיש לך.

אם אתה לא ממהיר אתה מאבד את הפוטנציאל הזה. בחיים לא לקחתי מעבד K מבלי להמהיר

אותו.. זה נראה לי טריוויאלי.

אז למה לקנות K מלכתחילה ?

בכל מקרה - בהצלחה, תמהיר\לא תמהיר עסק שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

coch - אני לא ממהיר "רק כי אפשר". אני ממהיר כשאני רואה תוספת ביצועים מורגשת כתוצאה מכך. היכן לדעתך בכנות אראה את זה כיום בשימושים שלי (גיימינג ב ושימושים ביתיים "סטנדרטיים")? למה לקנות K מכלתחילה? כי בזמנו הפרש המחיר היה לא גדול לי אישית ורציתי את האופציה להמהיר אם אצטרך (ולגבי אצטרך, אנא פנה למשפט הראשון שלי בתגובה הנוכחית להתייחסות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...