עד כמה אם הקרור Thermaltake AquariusIII� External Liquid Cooling System אני יגיע - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד כמה אם הקרור Thermaltake AquariusIII� External Liquid Cooling System אני יגיע

ExploiT

Recommended Posts

תראו אנשים אני כבר הזמנתי את רוב החלקים למחשב החדש שלי מזיגז עכשיו אני הולך לקנות

פנטיום 4 3.0 עם מגה קאש והלוח הולך להיות ic7 G והזכרונות גיגה A-DATA 512MB PC3200/400 - CAS 2.5 עכשיו למעבד הקרור הולך להיות Thermaltake AquariusIII External Liquid Cooling System עם משחה טרמית Nanotherm BLUE II ולראם אני הולך לשים Thermaltake Heatsink - Copper ואני יקנה עוד חבילה של זה ואני ישישם גם על השבבים של הלוח אם, הספק שלי הוא בטרפלי והוא די חזק וגם יש לי מארז לאן פיר שיש בו 4 מאוורים ובקשר לחוטים הם מעוגלים ושל הספק כבר מוסלבים  ועכשיו שאלת ה20 מליון דולר ! האם אני יוכל עם קרור רצחני שכזה לעשות אובר קלוק גבוה ועדין לשמור על המחשב שלי בעידן הקרח? ככה 20 מעלות?

האובר קלוק שאני מתכנן הוא להפוך תמעבד הזה ל4.0 מישהו כבר ניסה זה אפשרי ? וגם האם אני יצתרך להעלות מתח? והאם הזכרונות יחזקו בכזה אובר קלוק?

ודרך אגב הולך להיות במערכת הזותי גם ראדון 9800 פרו עם סילנסר ריב 3 וקרור של השבבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון , תתחדש

אף מערכת מים לא תביא אותך מתחת טמפרטורת החדר , ככה שמ20 מעלות אתה יכול לשכוח .

דבר שני , הזמנת כבר תמערכת ? מצטער להיות זה שמבסר לך את זה אבל המערכות מים של טרמלטייק שוות ל .. my u know what

תגיע רחוק יותר עם אוויר עצבני מאשר המערכת מים הנ"ל ..

בכל זאת , זו מערכת מעולה אם אתה מחפש שקט +ביצועים סבירים בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע מה שאתה אומר לא נכון המערכות הקודמות שלהם אומנם היו גרועות אבל החדשה נותנת ביצועים טובים מאוד ונראת טוב מאוד לפני שאתה יוצא בהצהרות ומאכזב תבנאדם אולי תבדוק את הדברים שאתה אומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמ תודה על התגובות ובקשר לזכרוזונת עוד לא קניתי אתה יכול אולי להביא לי משהו טוב שיעמוד באובר קלוק רצחני כזה? אבל אני צריך גיגה ושלא יעבור ת1200 שקל ובשני סטיקים

ובכלל ה500 מהז יעבדו על הלוח ic7 g ?

ועוד שאלה אז מה תהיה הטמרפטורה בלי אובר קלוק ואם אובר קלוק במשוער?

וגם האם זה בכלל אפשרי?

ואם אני יצתרך להעלות מתח לזכרונות וכאלה דברים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לשנות כמה דברים במפרט שלך.

1. על תיקח את הפרסקוט! הוא מעוד חם ואי אפשר לעשות לו OC וגם יש לו ביצעוים פחות טובים משל הnorthwood.

2. תיקח ראם 500 כי הראם הזה יגביל אותך מעוד.

3. על תיקח את המארכת מים של TT. יש לWATERCHILL מערכות יותר טובות בהרבה. ואם זה יקר אז אתה יכול לקחת מערכת של EMP ובלוק של waterchill.

4. ההבדל היחידי בין ic7 לIC7 G הוא רק כרטיס . לדעתי זה לא שווה 200 שקל הבדל.. עדיף את הIC7 ולקנות כרטיס רגיל ב50 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכת של TT לא רעה.. אבל יש מערכות יותר טובות באותו מחיר. ההמלצה שלי היא ללכת על המערכת של EMP אם בלוק של waterchill כי של EMP אזל.

והIC7 G הוא לא לוח רע, הוא לוח מעולה אבל ההבדל היחידי בינו לIC7 הוא רק כרטיס , וההבדל במחיר הוא גדול יחסית.. אז למה לא לקחת את הIC7 וכרטיס נפרד ב50 שקל?

זה חוסך $ והביצועים הם אותו הדבר. ושוב פעם אני אומר לך על תיקח פרסקוט! הוא פשוט פחות טוב ומעוד לא טוב לOC בגלל ההתחממות הרבה שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכת של water chil יותר טובה? איזה לקנות למעבד 4 ומהיכן אני קונה?

בזיגזג אין ודבר שאני אז מה שלא רשום פרוסטסט זה לא פרוטסט יענו אם רשום

pentiom 4 3.0 e 1 mb cash זה לא פרוסטסט

ואם רשום

pentiom 4 3.0 e protest mb cash

אז זה פרוסטסט כי לא הבנתי כלום

ומהכין אני קונה מערכת של ווטר ציל או

emp?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אל תקנה" מהשורש של "לא" לא "על תקנה" ו"מאוד" לא "מעוד"

טוב זה דרש הייתי חייב.

המעבדים עם ה1MB CACH הם פרסקוט.

תקנה מעבד 3.0C עם 512KB CASH הם יותר טובים מהגרסא של הפרסקוט.

מה איכפת לך מאיפה אתה קונה? העיקר שיבואו החלקים! תקנה מפנדה אם להם יש את מה שאתה מחפש.

WATERCHILL יותר טובה.

כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה לי בPCH יש... תקשיב אם לא תשאר ברירה הייתי מציע לך לשכוח מהסכסוכים שלך עם פנדה.

אני אישית הסתכסכתי עם פנדה כבר פעמיים, אבל אני בן אדם ששוכח :)

הזמנתי מהם מחשב ופיאתום קיבלתי שרות טוב ומחירים טובים מPCH.

תסלח.. אם אתה רוצה מערכת טובה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תלך על הקירור של TT במיים

הם אולי טובים עם אוויר אבל מיים , לא.

לך על מערכת של DD יצא אולי אפילו יותר זול עם יותר ביצועים (באחריות)

ומילה אחרונה לכול הסקפטיים פו שיגידו לי , שאני לא יכול להגיד באחריות

אני יכול, ולמה?

בגלל ש AquariusIII הוא AquariusII רק יפה יותר, אבל עדיין בלוק עלוב, מאוורר 80 ממ עלוב (2) ומשאבה שבקושי מגרדת את ה 100LPH.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ תראו רציתי מהתחלה תמערכת של טרמנל תיק בגלל שהיא חיוצנית ומערכות מים בתוך המחשב זה בלאגן אחד גדול אלף זה טונה צינרות בפנים זה יותר מסוכן אם תהיה דליפה וגם זהת תופס מלא מקום אז מה אתם אומרים חשבתי לקחת ספרק 7 זה היה טוב? הוא יקרר חזק ויחזיק לי תמחשב לכזה אובר קלוק רצחני בטירוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...