הווינדוס מסרב לעלות עם הכרטיס מסך המובנה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הווינדוס מסרב לעלות עם הכרטיס מסך המובנה

andralamusya

Recommended Posts

יש לי צורך בכרטיס מסך המובנה מעבר לכרטיס מסך המשני,
לאחרונה פירמטתי לשלל ווינדוסים 8.1\10\7 בכולם הוא עובד בסדר, גם כשהכרטיס מסך החיצוני מותקן או מנותק
לאחרונה ניסיתי להריץ DDU ומאז המחשב מסרב לעלות כשהכרטיס מסך המובנה מאופשר
ניסיתי מצב בטוח, בוט מהביוס.. כלום נאדה
שחזור מערכת לא בא בחשבון כי אין נקודות שחזור
המחשב עולה, הביוס נטען בצורה תיקנית מגיע שנייה לפני הבוט לווינדוס ועוד פעם ריסטרט ושוב check תקין של הביוס ושוב ושוב ושוב, תקוע בלופ
מעבר לאלטרנטיבה של פירמוט, מה אני יכול לעשות? איך אני יכול להכניס למערכת כמו ה OEM של שבנויים בווינדוס?

אשמח למעט עזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yotam

איזה ווינדוס?

ניסית לעלות במצב בטוח?

כן וציינתי זאת בהודעה. הביוס עולה בהצלחה המערכת הפעלה לא מעלה את הבוט שלה וישר מרסטט את המחשב גם כאשר החיצוני מוגדר כראשי
זה קיים רק בווינדוס 7 לאחר הרצת DDU, כאמור, פירמוט חדש לווינדוס ללא הרצת DDU עובד בסדר גמור עם המובנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yotam

אחרי F8 בתפריט שבוחרים SAFE MODE יש גם Last Known Good Configuration, נסה את זה.

אי אפשר להגיע לשם, הגדתי מצב בטוח כמצב דיפולט אפילו בmsconfig
השאלה היא האם יש דרך להחדיר כמו שמגיעים עם הווינדוס בשביל להפעיל את המינימום שבמינימום בלי תפריטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

חשבת אולי... אני לא יודע... לא להריץ DDU?

בוא אני אבהיר את עצמי.. לאחר פירמוט הכרטיס מסך המובנה עובד מעולה, לאחר הרצת ניקוי חד פעמי בכלי DDU לכרטיסי ATI\AMD המערכת הפעלה במצב שלא עובדת עם המובנה. כלומר אין אפילו אופצייה להיכנס לתפריט של ה-F8, אין אפשרות להיכנס לווינדוס אפילו במצב SAFEMODE כהפעלתו כדיפולט בMSCONFIG
אין אפשרות לעשות בוט אפילו מהביוס לכונן.
*אי אפשר לשחזר את המערכת
*לפרמט פעם נוספת לא בא בחשבון.
*אי אפשר להתקין את הדרייברים של כאשר הכרטיס מסך המובנה לא מופעל
*המערכת הפעלה לא עולה אפילו שהכרטיס מסך החיצוני מנותק

תביא לי פיתרונות  רוורס, איך להפוך את הפעולה של הDDU שזה הסרת השאריות מהתקנות OEM > להתקנתם בחזרה בצורה ידנית כי הקיימים עושה רושם נפגמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערכתי את ההודעה למעלה. מה שכתבתי שם זה מה שאני הייתי מנסה.

למרות ש"אין אפילו אופציה להיכנס לתפריט של הF8" זה לא משהו שדרייבר חסר או אפילו מיליון חסרים יכולים לגרום לו. אז אני לא בדיוק סגור מה קרה לך שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

ערכתי את ההודעה למעלה. מה שכתבתי שם זה מה שאני הייתי מנסה.

למרות ש"אין אפילו אופציה להיכנס לתפריט של הF8" זה לא משהו שדרייבר חסר או אפילו מיליון דרייברים חסרים יכולים לגרום לו. אז אני לא בדיוק סגור מה קרה לך שם.

תאמין לי שגם אני לא יודע מה קרה כאן.. כשאני מחבר את החיצוני ומבטל את המובנה הווינדוס עובד תקין, עובר פריים, עובר ממורי טסט, עובר הכל מהכל בצורה תקינה
איך שאני מאפשר את המובנה בביוס, הביוס עולה ונטען בצורה תיקנית ולאחריה מרסט את המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה סיבה באופן עקרוני להתעסק עם DDU, בטח לא במערכות מודרניות שיודעות לנהל באופן עצמאי את הדרייברים שלהם בצורה טובה.

עם זאת, אולי פשוט נדפק לך הכרטיס המובנה וזה סתם צירוף מקרים שזה קרה אחרי DDU.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^התקנתי לפני כמה דקות 7 חדש על HDD אחר והכל פועל מעולה, הנאחס שצריך לעבור עדכונים עד לSP1
השתמשתי בDDU כי עברתי בין דרייברים שונים בשביל לעשות טסטים, חשבתי שזה יתרום למרות שלא הסרתי שאריות של זה חירפן לי את המערכת
רושם לעצמי להבא לא להתעסק יותר עם כלים כאלה אלא אם נתקל בבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...