האם המעבד שלי מגביל אותי במשחק Arma 3 - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם המעבד שלי מגביל אותי במשחק Arma 3

Liran_mor

Recommended Posts

ציטוט של Yoav Keren

אולי כדאי לראות תמונה מרגע שבו המשחק יורד ל 15  FPS  כפי שהתלוננת ? 

אני מסכים - תעלה בבקשה צילום מסך שבו המשחק "מקרטע" ושרואים בו את הניטור. כך יהיה קל לראות מה בדיוק מגביל אותך במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים בתמונות שהוא העלה שהזכרון מנוצל והכרטיס והמעבד לא, צריך לוודא שלא מוגדר fps מקסימלי או vsync מופעל.

בהנחה שאין את הדברים שאמרתי, כבר רואים מה מגביל אותו במשחק.

בהנחה שהמשחק כתוב נורמלי או שאין בעיית חומרה.....

בשביל זה הצעתי שיריץ בנץ אחר כדי שיוכל להשוות תוצאות ולראות שימוש בהרצה, כדי לראות שהמערכת סוחבת.

בשביל ניטור רציף תשתמש בלוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא , אין בעיה  אבל הבדיקה הזאת מתמקדת בכרטיס המסך.

תשחק במשחק עם תוכנת הניטור ותעלה תמונה מהרגע שבוא ה FPS יורד לתחום הנמוך  כדי לראות על מה יש עומס.

( לא באמת צריך להעלות תמונה , תסתכל בעצמך מי קופץ ל 100% ) 

אישית אני לא מכיר את המשחק .

יש כמה סרטונים ביוטיוב שמדברים על שיפור ביצועים ללא החלפת חומרה אלא ע"י שינוי הגדרות. 

יש משהו על הגבלת המשחק לשימוש בפחות ממה שיש  ז"א להגביל ל 6 אם יש לך 8  ( ראיתי שאצלך יש את זה בתפריטים , בסרטון ההגבלה היא ע"י הגדרה בהפעלה )

ברמת הבדיקה שלך ,  מעניין לדעת  אם המשחק עובד יותר מהר\לאט\אותו דבר ברגע שהוא מוגבל לפחות .

מה שכן ראיתי זה שיש לו מעבד יותר חלש עם 8 גיגה  וכאשר הוא מגביל ל 6 גיגה המשחק עובד חלק ויפה .

בחצי אוזן שמעתי  משהו לגבי cpu parking   -  ממש לא התעמקתי. 

גם כאן יש טיפים :

https://forums.geforce.com/default/topic/984762/arma-3-gtx-1070-4770k-fps-problems/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

לא , אין בעיה  אבל הבדיקה הזאת מתמקדת בכרטיס המסך.

תשחק במשחק עם תוכנת הניטור ותעלה תמונה מהרגע שבוא ה FPS יורד לתחום הנמוך  כדי לראות על מה יש עומס.

( לא באמת צריך להעלות תמונה , תסתכל בעצמך מי קופץ ל 100% ) 

אישית אני לא מכיר את המשחק .

יש כמה סרטונים ביוטיוב שמדברים על שיפור ביצועים ללא החלפת חומרה אלא ע"י שינוי הגדרות. 

יש משהו על הגבלת המשחק לשימוש בפחות זכרון ממה שיש  ז"א להגביל ל 6 אם יש לך 8  ( ראיתי שאצלך יש את זה בתפריטים , בסרטון ההגבלה היא ע"י הגדרה בהפעלה )

ברמת הבדיקה שלך ,  מעניין לדעת  אם המשחק עובד יותר מהר\לאט\אותו דבר ברגע שהוא מוגבל לפחות זכרון .

מה שכן ראיתי זה שיש לו מעבד יותר חלש עם 8 גיגה  וכאשר הוא מגביל ל 6 גיגה המשחק עובד חלק ויפה .

בחצי אוזן שמעתי  משהו לגבי cpu Core parking   -  ממש לא התעמקתי. 

גם כאן יש טיפים :

https://forums.geforce.com/default/topic/984762/arma-3-gtx-1070-4770k-fps-problems/

תודה רבה לך על הקישור הזה עכשיו המשחק רץ נהדר איכות high 70-80 fps מודה לך מכל הלב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...