האם המעבד שלי מגביל אותי במשחק Arma 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם המעבד שלי מגביל אותי במשחק Arma 3

Liran_mor

Recommended Posts

שלום יש לי בעיה ואני צריך שתענו לי יש לי מעבד i5 4440  וכרטיס מסך gtx 1060 3gb oc  ו 8gb ראם ואני מנסה להריץ arma 3 וזה מריץ לי את המשחק על האיכות הכי נמוכה 50-60 fps וגם משחקים כמו pubg בערך 70-90 fps על האיכות הכי נמוכה ואז שאני מעלה תאיכות לhigh המשחקים האלה פשוט נתקעים 15-35 fps וזה מחרפן אותי! אשמח לדעת עם זה קשור למעבד לראם או לכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

תנטר את הרכיבים בזמן משחק.

הסרטון מראה לנתונים על המסך, ניתן גם לשמור ללוג בלי לראות על המסך.

תוכנות אחרות.

https://www.youtube.com/watch?v=OZx8PbFmeEM

המדריך ששלחת זה ל כמו כל המדריכים אין משהו ל gigabyte?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Liran_mor

א. שנה בבקשה את כותרת הדיון למשהו ענייני יותר כמו למשל "האם המעבד שלי מגביל אותי במשחק Arma 3" בכדי שיהיה ברור במה עוסק הדיון.

ב. לפי אתר המשחק, מחשב שלך לא רק שעומד בדרישות המינימום אלא הוא אף עומד בדרישות המומלצות.

ג. באופן כללי רצוי לוודא שמנהל ההתקן (הדרייבר) של כרטיס המסך שלך מעודכן.

ד. כפי ש @none77 הציע - נטר את פעילות הרכיבים (מעבד, כרטיס מסך וזיכרון) בזמן הפעלת המשחק, בדגש על העומס והטמפרטורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע הזכרון חשוד.

המעבד והכרטיס בטמפ' נמוכות ושימוש נמוך.

תנסה לסגור את כל התוכנות הפתוחות אם יש כולל אנטיוירוס.

בכללי זה יכול להיות גם משחק שלא כתוב טוב.

PUBG ידוע כמשחק די שבור.

תוודא מה ששי אמר לגבי דרייבר מעודכן.

הייתי מריץ גם בנץ ומשווה תוצאות כדי לבדוק את המערכת.

https://www.techpowerup.com/forums/threads/unigine-superposition-benchmark-post-your-results.232298/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

ARMA3 ידוע בתור משחק שצורך המון זיכרון RAM והייתי ממליץ על 12GB כמינימום בשבילו היום. מקל זיכרון של 4GB אמור לעלות היום גרושים, במיוחד יש שניה. הייתי חושב על זה

יש לי רק שתי כניסות של כרטיסי זיכרון בכל אחד מהם יש 4gb זיכרון וזה קצת בעיה כי הלוח אם שלי תומך רק ב ולפי מה שאני יודע כיום מייצרים רק ddr4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים בצריכת שהוא מנוצל כמעט לגמרי.

תעשה מה שאמרתי לגבי תוכנות.

והייתי בודק גם בbench כדי להשוות ולראות שהכרטיס והמעבד מנוצלים, או לפחות אחד מהם.

גיימר מצוי מכוון לכך שהכרטיס מנוצל מעל 90% והמעבד פחות.

בקיצור שהצוואר בקבוק במערכת יהיה הכרטיס מסך ולא משהו אחר.

**תפעיל בביוס פרופיל xmp כדי לוודא שהוא עובד בתדר המירבי שלו, אולי זה יעזור קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אחד ,

בתמונה שצילמת המשחק עובד על 65 FPS  .

אולי כדאי לראות תמונה מרגע שבו המשחק יורד ל 15  FPS  כפי שהתלוננת ? 

ושניה לפני שאתה מגדיל ( שבהחלט מנוצל  לפי הגרף ) צלם גם את החוצץ של AA & PP  ( ואולי גם חוצץ DISPLAY ) 

אולי שם ההגדרות על משהו שמקשה על כרטיס המסך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...