תקלה קשה בעקבות עדכון האביב של חלונות 10 לגרסא 1803 - עמוד 8 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה קשה בעקבות עדכון האביב של חלונות 10 לגרסא 1803

אנדי

Recommended Posts

ציטוט של Ivan

600 מגה ?

תוסיף את הטור memory (private תמיין מהגדול לקטן ותראה כמה רחוק אתה מנקוי 600 מגה וככל הנראה גם רחוק

מאד מ 6 מגה..............

אז היות ואני קטן אמונה - ולא מאמין אפילו לעצמי - בדקתי. לקחתי גבוי,  הרצתי את הסקריפט שמבטל שירותים מהאתר הנ"ל, ובדקתי כמה "חסכתי"

אז החסכון קרוב לאפס המוחלט ולא ניתן ל למדידה. ככל הנראה מסתכם בכמה עשרות קילו בתים. 2.1 גיגה ראם לפני ובדיוק 2.1 גיגה אחרי. גם בעומס על המעבד לא ניתן להבחין בשום שינוי. 

פאקט !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של Ivan

אז היות ואני קטן אמונה - ולא מאמין אפילו לעצמי - בדקתי. לקחתי גבוי,  הרצתי את הסקריפט שמבטל שירותים מהאתר הנ"ל, ובדקתי כמה זכרון "חסכתי"

אז החסכון קרוב לאפס המוחלט ולא ניתן ל למדידה. ככל הנראה מסתכם בכמה עשרות קילו בתים. 2.1 גיגה ראם לפני ובדיוק 2.1 גיגה אחרי. גם בעומס על המעבד לא ניתן להבחין בשום שינוי. 

פאקט !!

גם מה שאני טוען הוא - פאקט. אני עושה את זה שנים. בחלונות 7 בנייד, ובשני מחשבים ביתיים - אחד אישי לשעשועים, השני משמש אותי

לעבודה מהבית. הבדל של יותר מ 600 מגה בחלונות 10, הבדל של 350-450 מגה בחלונות 7. 

אני מדבר על שימוש בראם. לא טענתי לרגע שיש עומס על המעבד בתצורה שלא מבטלים את השירותים.. אוי ואבוי אם הייתי

טוען דבר כזה. ביטול השירותים נובע קודם כל מבחירה אישית של חוסר רצון בשירותים לא הכרחיים, פולשניים, מיותרים. לא קשור

לעומס על המחשב\מעבד.

אצלי זה יורד מ 1.7-1.8 ל 1.1-1.2 אחרי "שפצורים". פאקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט Whatever.

גם אני כשהייתי יותר צעיר הייתי מתעסק בדברים האלה. נדמה לי שבXP עוד הייתי קצת "מבטל שרותים לא חיוניים". זה כנראה חסך בRAM. זה אולי פעם או פעמיים דפק לי משהו (שגיליתי רק שנה אחרי, כשפתאום הייתי זקוק למשהו שלא ידעתי שאזדקק לו, או שלא ידעתי בכלל שהשרות הספציפי יכול להיות קשור אליו).

כבר בתקופת ויסטה הבנתי שהמחשבים מספיק מהירים, ויש להם מספיק זכרון, כדי שכל השירותים האלה לא יזיזו להם בכלל, גם אם הם מיותרים. לדבר על חסכון של 600MB במחשב של ימינו זה כמו לדבר על חסכון של 5 שניות בנסיעה מהבית לעבודה. זה פשוט חסר משמעות.

הפסקתי להתעסק בזה, כי הבנתי שאין לי זמן לשרוף על דברים שלא באמת משפיעים או משפרים את חוויית השימוש שלי. אני מעדיף להשתמש במחשב ולהנות. זו כנראה הבנה שמגיעה עם הגיל (ובמקביל לעצם העובדה שככל שאנשים מתבגרים לרוב יש להם יותר דברים שמעסיקים אותם, כמו עבודה, משפחה וכו', שפשוט חבל לבזבז זמן על דברים לא חשובים). פעם גם הייתי פדנט בסידור התיקיות בתפריט התחל, והייתי מנקה את ספריית הTEMP ומסדר את אוסף הסרטים שלי בצורה היררכית בתת-ספריות. כשהבנתי שהזמן שאני שורף על זה ארוך יותר מהזמן שזה חוסך לי, ושחוסר השקט הנפשי הנוצר מהמחשבה התמידית על איך לסדר הכל עולה על תחושת הרוגע והאושר כשהכל מסודר, הפסקתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

בהחלט Whatever.

גם אני כשהייתי יותר צעיר הייתי מתעסק בדברים האלה. נדמה לי שבXP עוד הייתי קצת "מבטל שרותים לא חיוניים". זה כנראה חסך בRAM. זה אולי פעם או פעמיים דפק לי משהו (שגיליתי רק שנה אחרי, כשפתאום הייתי זקוק למשהו שלא ידעתי שאזדקק לו, או שלא ידעתי בכלל שהשרות הספציפי יכול להיות קשור אליו).

כבר בתקופת ויסטה הבנתי שהמחשבים מספיק מהירים, ויש להם מספיק זכרון, כדי שכל השירותים האלה לא יזיזו להם בכלל, גם אם הם מיותרים. לדבר על חסכון של 600MB RAM במחשב של ימינו זה כמו לדבר על חסכון של 5 שניות בנסיעה מהבית לעבודה. זה פשוט חסר משמעות.

הפסקתי להתעסק בזה, כי הבנתי שאין לי זמן לשרוף על דברים שלא באמת משפיעים או משפרים את חוויית השימוש שלי. אני מעדיף להשתמש במחשב ולהנות. זו כנראה הבנה שמגיעה עם הגיל (ובמקביל לעצם העובדה שככל שאנשים מתבגרים לרוב יש להם יותר דברים שמעסיקים אותם, כמו עבודה, משפחה וכו', שפשוט חבל לבזבז זמן על דברים לא חשובים). פעם גם הייתי פדנט בסידור התיקיות בתפריט התחל, והייתי מנקה את ספריית הTEMP ומסדר את אוסף הסרטים שלי בצורה היררכית בתת-ספריות. כשהבנתי שהזמן שאני שורף על זה ארוך יותר מהזמן שזה חוסך לי, ושחוסר השקט הנפשי הנוצר מהמחשבה התמידית על איך לסדר הכל עולה על תחושת הרוגע והאושר כשהכל מסודר, הפסקתי.

וכך התגברתי על ה-OCD 😋

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

בהחלט Whatever.

כבר בתקופת ויסטה הבנתי שהמחשבים מספיק מהירים, ויש להם מספיק זכרון, כדי שכל השירותים האלה לא יזיזו להם בכלל, גם אם הם מיותרים. לדבר על חסכון של 600MB RAM במחשב של ימינו זה כמו לדבר על חסכון של 5 שניות בנסיעה מהבית לעבודה. זה פשוט חסר משמעות.

תראו חברים, לא אשמתי שאתם בוחרים בפינצטה איך להתייחס לפוסט שלי. למען הדיון, שוב : שכל אחד יבחר מה הוא מבטל, לא מבטל

ואם בכלל בא לו להתעסק עם זה. זה שמחשבים מודרניים היום יראו מהדבר אפס נקודה 50 אלף אפסים הבדל פרקטי - מקובל. לא התווכחתי

מאחר וזה ראציונאלי. כבר כתבתי - שכאחד שרוצה לרדת לפרטים, לחקור וכו' אני בוחר לבצע את הפעולות האלה וזה מצוין מבחינתי. אני רואה

בזה דבר חיובי - לבטל דברים שאני לא צריך ומעולם לא אצטרך במערכת ההפעלה שאני עובד עליה יום-יום.

לבלבל את המוח על צעירות, חוסר שקט נפשי וכו'... כמו שזה נשמע ככה זה נראה : בלבולי מוח. אני לא צעיר ( עוד מעט 32 ), אין כאן שום דבר

שקשור לשקט\מנוחה נפשית או תחושת פדנטיות.. הכול הנחות על גבי הנחות לאור זה שכולנו בסופו של דבר זרים מעבר לפורום, או לפחות רובנו.

90% מהתגובה - היא מופנת לאדם הלא נכון. סה"כ תמכתי מאוד במה שבחור אחר בפורום כתב ( שלדעתו זה לא יעיל ) וכתבתי שוב ושוב,

ש 600 מגה זה 600 מגה. אחר עשה ניסיון, מצא שזה אפס. בסדר נו.. לא באתי לראות או להראות למי יש יותר גדול, נתתי נקודת מבט

שאני עדיין תומך בה.. שיש שירותים במערכת ההפעלה שמבחינתי הם פולשניים ולא שימושיים - ועל הדרך זה מגלח . זהו.

אין צורך לנתח את הנושא מעבר לזה. סופ"ש נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה הבעיה בכלל ?

הטענה שלך לא נשמעה הגיוניות ולא מתאימה לנתונים של השרותים ו/או חוקי הפיזיקה.

השקעתי זמן, גיביתי ,בדקתי, שיחזרתי חזרה, וחקרתי ובדקתי, ואכן הטענה שלך לא נכונה לפחות בחלונות שלי. השתמשתי באתר הזה כבר בחלונות XP 

וכבר אז הגעתי למסקנה שחבל על הזמן. אם אתה טוען ההפך, בטל את הביטול אצלך ותיבדוק כמה הפסדת ואז בעזרת

הכלים שנתתי במנהל הישומים תבדוק מי ולמה זה השרות שאוכל לך את הזכרון ומה תפקידו בחיים.

לכל היתר אני לא ממליץ לבטל שירותים כי חב"לז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...