Intel Pentium G5400 / Nvidia GT 1030 ULTRA BUDGET - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Intel Pentium G5400 / Nvidia GT 1030 ULTRA BUDGET

nec_000

Recommended Posts

אחת הסקירות הכי טובות שנתקלתי בהן אי פעם.

מאד מעניין וסופר פרקטי לדעת את התוצרים שהוא גילה תוך כדי הסקירה.

אל תפספסו ולצפות עד הסוף, היות והרבה מהמסקנות הן באמצע - תוך כדי הסרטון:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הולך "לבזבז" 17 דקות על זה, אבל את G5400 אני אימצתי במדור המפרטים המומלצים. אמנם לא בלב שלם. אני חושב שהוא צריך לעלות לכל היותר 250 שקלים.

כן חושב עדיין שלמערכת תקציבית שכזאת צריך איזה כרטיס חזק משמעותית יד2

בקרוב צריך לצאת מעבד חדש שמחליף את 3 1200, הוא נקרא 3 2100 וגם הוא נטול גרפית. אני מקווה שהוא יעלה 90 דולר או פחות. הוא יסכן בצורה יפה את משפחת פנטיום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוואה של סטיב בין התקציביים:

רק כמה נקודות שלי:

- מערכת תקציבית לא תכלול שני מקלות , ועוד של 3GHZ. 

- 2200G מנגב את הרצפה עם G5400, אפילו במשחקים עם GTX 1070 במערכת. זאת המציאות של כפולי היום.

- ההשוואה הזאת רלוונטית לזמן קצת קצוב. בקרוב יגיעו מרובעי ליבות זולים מ-2200G ללא גרפית מובנית מבוססי ZEN+ שלא ישאירו הרבה מקום לספק.

- ה-G5400 עולה 290 שקלים, ה-2200G עולה 485 שקלים. ההפרש קיים, אבל לא משמעותי בתקציב כללי של מערכת מחשב. בהחלט שווה שדרוג.

- כשמדברים על תקציבי נטו, ההשוואה היא H310 לעומת A320, מה שיחסום את יתרון האוברקלוק של 2200G. למרות שחשוב לדעת שהאוברקלוק האפשרי מוסיף סה"כ 3-7% ביצועים.

אין כמו ריח של נאפלם על הבוקר. צריכה להתעורר ולהוריד את המרובעים שלה אל מתחת לקו 100$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל:

בגלל שמתחת ל- 75$ הזמנה מחו"ל אינה נושאת עלות מע"מ,  נוצר מצב שאם רוכשים את G5400 מאמזון שעולה רק 64$,

יוצא שבתוספת המשלוח (8.84$) המחיר הסופי יוצא לנו רק 260 ש"ח.

כאשר ההשואה היא כזו, המעבד G2200 עולה כמעט כפול בשעה שאינו מספק לנו כפליים ביצועים.

מה שנותן חתיכת value for money משמעותי למעבד G5400 עבור מערכות תקציביות להמונים, ואני מאד אוהב את זה 

ולכן מציע שלא לבטל את המעבד כל כך מהר.

**אם הוא מסוגל לתת 60fps ברוב הסיטואציות אז המסר ברור (לא בדקתי כן, צריך עוד לצפות):

image.thumb.png.b535ebd5c3415af432bd822c064c460f.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה כשהולכים על חוט דק שכזה, זה שמספיק סשן מולטיפלייר מספיק כבד, או איזה כותר חדש, ו-He's good as dead. יכולת הספיגה שלו מאוד נמוכה.

אני מאוד מקווה ש- 3 2300X יהיה חדשות טובות. הוא אמור להיות מהיר כמו או קצת יותר מ-2200G רק ללא גרפית. לכן, צפוי להמצא בפחות 20-25$  בגלל "העונש". מרובע ב-85$ יסיים את הקריירה של גולד לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שיורידו את המחיר של הפנטיום בהתאם גם. ישמרו על מרחק סביר מזה שמעליו.

בעקרון לא כולם צריכים מחשב גיימינג חזק, או גיימינג בכלל.

רוב המחשבים בעולם הם לרוב PC למשרד או לבית, בשביל מיילים וגלישה באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...