הצעה/המלצה למחשב נייח לבת - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעה/המלצה למחשב נייח לבת

dog

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מפרט טוב, אבל:
מעבר לצרכים שלי.

פתאום הדור 8 נראה לי פחות אטרקטיבי, כאמור בגלל ה4 ליבות שכאמור לא בטוח שזה עדיף לשימושים הפשוטים שלה.

לא צריך גם כונן מכני וגם ,רק 240-250 מספיק.
למה לי לשלם כמעט כפול על משהו שאני לא צריך.
לא יודע אם יש לך קשר לפלונטר, אבל מניסיוני בעבר הם לא בין הזולים בתחום.
היו פעם.

הספק כח מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית אין לי שום קשר לפלונטר. אוכל להרכיב לך מפרט דומה ב- TMS אם תרצה, או בכל חנות אחרת שתבקש. בדקתי בפלונטר ו- TMS והמחיר יוצא בערך אותו דבר.

מה הבעיה להוציא את הדיסק הקשיח? תקבל מפרט מעולה בכ- 2000~ שקלים, וזה מחיר מעולה. תרכיב מפרט זהה באיבורי תראה כמה יוצא. המחירים של פלונטר מעולים. ואיך חישבת שזה מחיר כפול אני לא יודע..

לגבי המעבד, אני לא הייתי קונה היום מעבד עם פחות מ-4 ליבות היות וזה הפך לסטדנרט החדש בזמן האחרון בשוק המעבדים, ולכן כל עולם התוכנה יושפע מכך ואני מאמין שבעתיד הלא רחוק אפילו שימושים בסיסיים ידרשו 4 ליבות עיבוד.

אין לי שום רווח או אינטרס אישי מכל הסיפור הזה אם אתה חושב שאני מנסה למכור לך או משהו כזה. מנסה לעזור נטו. אומר לך את הדברים מנסיוני והבנתי בתחום. מפרט עם מעבד 2 ליבות יעלה לך 200 שקל פחות, נכון (מפרט שכולל רכיבים באותה רמה של המפרט שהרכבתי). אבל מה אתה עושה בזה אם עוד שנתיים תצטרך להשקיע שוב 2000~ ש"ח?

מפרט מבוסס דור שמיני גם כולל עם סוקט חדיש יותר שיאפשר לך שדרוגים משתלמים יותר בעתיד במידת הצורך.

לדוגמא אם תרצה לשדרג מעבד ל- i5, זה סיפור מאוד דומה גם פה. דור שביעי - 4 ליבות, דור שמיני- 6 ליבות. המחיר? דומה. וגם i7 אגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

plonter_logo.png
הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

דיסקים קשיחים ו - - SATA
CT250MX500SSD1 - Crucial - 250GB - SATA3 6GB - 2.5 inch - 3D NAND - 7mm (with 9.5mm adapter) - 560/510 MB/s - MX500 Series...
חמש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 364/357 ₪ 

ספקי כח - ATX 
NE550M - Antec - 550W Neo Eco Modular - 80Plus Bronze...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 259/254 ₪ 

זכרונות - - לנייח
01AG805-PC - Lenovo - 8GB DDR4 2400Mhz - With New PC Only - PC4-17000 CL15 - 1.2V - Lenovo SKU: 03T7467...
בקניית מחשב חדש  בלבד - אחריות לכל החיים
 כמות:  - 1 - 326/319 ₪ 

מעבדים - Socket LGA1151v2
CM8068403377308 - Intel - i3-8100 Coffee Lake Quad cores CPU - 3.6 GHz - Intel UHD Graphics 630 - Socket LGA1151v2 - 14nm - 6MB cache - 91W TDP - Tray...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 478/468 ₪ 

מארזי מחשב - ATX מארז
MX330-X - Cougar - MX330 - No Window- NPS - 427mm(L)x195mm(W)x473mm(H) - Mini-ITX / mATX / ATX - Max. Graphic Cards Length: 350mm - Max. CPU Cooler Height: 155mm...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 166/163 ₪ 

לוחות אם - LGA1151v2
Z370P-D3 - Gigabyte - 1151 V2 - Z370 - HDMI - ATX...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 475/466 ₪ 

פתרונות קרור - מאווררים למעבדים
UCACO-AP110-GBB01-PC - Arctic - Alpine 11 Pro R2 With new PC Only - 92mm - 500-2000 RPM (Controlled by PWM) - Intel LGA 1150, 1151, 1155, 1156, 775...
מחשב חדש בלבד - שלוש שנים אחריות- בקניה עם
 כמות:  - 1 - 49/48 ₪ 

2117.00 / 2075 ₪ 

עד 12 תשלומים ללא ריבית.
המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה
הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה
קישור להצעת המחיר
http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=130181

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאהה ...

dog - 

זה לא היה במקום, ההערה לגבי פלונטר ומה שמשתמע ממנה ...

אולי אני אשמע כעד עויין, אבל אין לי אלא להסכים עם קינג.

אם אתה רוצה, אפשר להרכיב גם מפרט עם מעבד ,

שגם יעשה את העבודה .

השאלה היא איך  וכמה זמן הוא ישאר רלוונטי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות עכשיו דור שביעי של i3 זה לקנות מעבד באותו מחיר עם פחות מחצי מהביצועים, אין בזה שום הגיון חוץ מרצון עז לעזור לחנויות להפטר מהמלאי של המעבד הלא רלוונטי בעליל הזה.
כמו שכבר נכתב הסטנדרט כבר מזמן נהיה 4 ליבות ואפילו תוכנות פשוטות יחסית כבר למדו להשתמש בהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בת כמה הילדה? אני שואל כי אולי בעוד שנה השימושים שלה יהיו אחרים לגמרי...ובתחום המחשבים כמה מאות שקלים יכולים לתת גם שקט לכמה שנים קדימה.

גם אם תוותר על כונן איחסון גדול עכשיו כנראה שעם הזמן תוסיף או תקנה חיצוני,כי אין מה לעשות בסוף תמיד צריכים.

חוץ מזה הכרטיס מסך די ישן אז במה היא משחקת? 

וכפי שהומלץ מקודם ארבע ג'יגה ומעבד כפול זה כבר משהו שעובר מהעולם לאט לאט...אז יאללה להתקדם זה לא משהו שיורגש כספית לעומת מחשב שמחזיק יותר זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברשותך פותח השרשור אזרוק עוד רעיון קצת חריג בנוף הקונוונציונאלי:

אם לא צריך מחשב חזק משום שמדובר בכולה ילדה, ומי כמוני מכיר את הנושא מקרוב (גם לי ילדים בכל הגילאים),

מה דעת השואל לחשוב על כוון של מחשב משומש ?

ניתן למי שאינו בקיא, בכלום כסף לרכוש משומש מבוסס 2 ליבות עם 4 ג'יגה . כלום כסף משמעו "סדר גודל" גס

של כ- 200 שקל ביד 2.

מה הדבר מצריך מאיתנו:

מעט הבנה, קצת עבודה בחיפוש בלוחות, מוכנות למו"מ של כמה דקות על המחיר, נסיעה למוכר, בדיקה שהכלה עובדת,

תשלום ולקיחתו עימנו הביתה. לא מי יודע מה ספור נורא כל כך. 

מועבר כעוד אופציה למחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

מה הדבר מצריך מאיתנו:

מעט הבנה, קצת עבודה בחיפוש בלוחות, מוכנות למו"מ של כמה דקות על המחיר, נסיעה למוכר, בדיקה שהכלה עובדת,

תשלום ולקיחתו עימנו הביתה. לא מי יודע מה ספור נורא כל כך. 

מועבר כעוד אופציה למחשבה.

מילים מכובסות לעושק אנשים לא מבינים על גבול גזל.

בכל מקרה, מה שבאמת מחשב יד 2 מצריך -

התעסקות תכופה בכיבוי שריפות ותיקון כל מיני תופעות

שבאות עם הזמן / הגיל של מערכת ( בעיקר ).

בקיצור, לא מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם משומש עולה מאתיים שקל אז באותו מחיר של חדש קונה עשר מחשבים לא ככה.אז שיתקלקל למי אכפת נעבור למחשב השני ועדיין נשאר עם עודף של שמונה מחשבים בכיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תרדו כבר מהמוחדש הזה ?

מוחדש = אפס אפשרויות שידרוג ממשי.

למה לקנות מהתחלה מחשב עם רגל בקבר ?

הסכום למחשב מינימלי אמנם, אבל לפחות נותן

הרבה יותר מכל המציאות ביד 2,

בעיקר מבחינת רלוונטיות לעוד כמה שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, ראשית תודה על הרצון לסייע.
קצת החלפתי כיוון.
ככל הנראה אתן לבת את הנייח שלי, שהוא מעולה ולעצמי אקנה משהו רציני וחדש יותר.
כנראה שאלך על i5 דור 8, לא חייב 7, עם 16 ראם.
ssd pci-e.
חשוב לי מאוד שקט העבודה, את הנוכחי שלי בניתי בהיוועצות עם האתר שעוסק שכך.
אולי אלך על נוזלי ואבחר מארז טוב לנל.
כנל ספק שקט יחסית.
היות ואני עומד לנסוע בקרוב לחול, אדחה את הנושא עד לאחר שובי ואשמח להתייעץ כאן באתר.
בינתיים השגתי לבת  מחשב נייח זמני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...