התקנת ווינדוס 7 על לפטופ עם ווינדוס 10 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנת ווינדוס 7 על לפטופ עם ווינדוס 10

onetwo

Recommended Posts

שלום,

קניתי נייד של שבקושי זז בפעולות הכי בסיסיות - ללחוץ על כפתור ההתחל (!), לפתוח וורד או או מנהל קבצים וכדומה.

עשיתי את כל הדברים האפשריים שאפשר לעשות - העפתי תוכנות, בדקתי כמה פעמים שאין , העפתי מהסטארטאפ, העפתי אנימציות

וכו' וכו'.

אני בטוח שהחומרה של המחשב אמורה להריץ כאלו דברים בסיסיים בגלל שדל בן 10 שנים שלי מריץ את הדברים האלו בלי למצמץ 

עם חומרה שהייתה לפני 10 שנים.

אני חושב שהסיבה לכך היא פשוט כי יש 10 64 ביט ואילו בדל הישן שלי יש 7 32 ביט.

השאלה שלי האם אני צודק ואיך אני עושה כזה דבר - איך אני מתקין 7 על הלפטופ שבתוכו מותקן 10?

האם אני צריך טכנאי מקצועי שיעשה לי את זה כי אני לא יודע במאה אחוז איך אני מתקין את כל הדרייברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אתה טועה. מחשב חדש מגיע מראש מותאם לWIN10 ואמור להריץ אותו חלק. למעשה, אם המחשב ממש חדש (סדרה 7 ומעלה של או משהו מקביל של AMD), מרבית הסיכויים שWIN7 כלל לא תעבוד עליו כמו שצריך בגלל היעדר חלק ניכר מהדרייברים.

פעמים רבות המחשבים מגיעים מהיצרן עם מלא זבל מותקן עליהם מה שגורם להם לקרטע. התקנה נקייה של מערכת ההפעלה תסדר את זה, אבל אולי תצטרך להוריד ולהתקין ידנית חלק מהדרייברים מהאתר של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החומרה של המחשב החדש לא משהו בכלל יחסית למה שיש עכשיו, אבל לאין ערוך יותר טובה ממה שהיה לפני 10 שנים. אז איך יכול להיות שהמחשב בין 10 מריץ הכל פי 10 יותר מהר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

פעמים רבות המחשבים מגיעים מהיצרן עם מלא זבל מותקן עליהם מה שגורם להם לקרטע. התקנה נקייה של מערכת ההפעלה תסדר את זה, אבל אולי תצטרך להוריד ולהתקין ידנית חלק מהדרייברים מהאתר של דל.

האם הזבל הזה כל כך נורא עד שהוא ממש גורם לכל המחשב להיות לאט?

העפתי את כל מה שזיהיתי כבלאוטווארה מהסטארטאפ אבל זה עדיין איטי, האם פירמוט עם מערכת נקיה תעזור בכזה מצב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות.

האם ניסית להריץ Update ולראות אם יש עדכונים לדרייברים?

האם כשהמחשב מקרטע אתה מזהה משהו חשוד במנהל התהליכים (task manager)? איזה תהליך שטוחן את הCPU או הדיסק באחוזים גבוהים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...