משתלם יותר מתמיד: הקיצוץ במחיר ה-Shield TV של NVIDIA חוזר - מבצעים והנחות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משתלם יותר מתמיד: הקיצוץ במחיר ה-Shield TV של NVIDIA חוזר

yonatan.mendelson

Recommended Posts

תקשיבו ותקשיבו לי טוב, הם יכולים גם להכניס בפנים אלף ולהקטין לגודל של ציפון. הפאשלה שהם עשו עם השלטים עוד תעלה להם ביוקר. המערכת לא שמישה בגלל בעייות בשלטים, הם חוסכים בסוללה ונכנסים לsleep ולוקח להם שניות רבות להתעורר, להעביר שירים ביוטיוב או להרים ווליום פשוט הפכו את המערכת ללא שמישה. - גם אחרי 7 עדכונים מאז שהמערכת הראשונה שוחררה, זה לא תוקן-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ngel

תקשיבו ותקשיבו לי טוב, הם יכולים גם להכניס בפנים אלף מעבדים ולהקטין לגודל של ציפון. הפאשלה שהם עשו עם השלטים עוד תעלה להם ביוקר. המערכת לא שמישה בגלל בעייות בשלטים, הם חוסכים בסוללה ונכנסים לsleep ולוקח להם שניות רבות להתעורר, להעביר שירים ביוטיוב או להרים ווליום פשוט הפכו את המערכת ללא שמישה. - גם אחרי 7 עדכונים מאז שהמערכת הראשונה שוחררה, זה לא תוקן-

אני עם הדגם הקודם ולא נתקלתי בבעיה שכזאת. קראתי קצת על העניין ונראה שזה אכן רלוונטי לדגמים החדשים (2017).

העדכון האחרון (6.2) אמור לשפר תגובתיות (עם עדכון קושחא לשלט), אולם נראה שלא בכל המקרים הבעיה נפתרה - לצורך העניין הדיווח שלך בין השאר. יחד עם זאת, אני רואה כל מני סיבות אחרות שגרמו לבעיות דומות, ואנשים שפתרו בעיות אלו בהזזת המכשיר מרכיבים אלקטרונים אחרים, החלפת בטריות בשלט, ניתוקי hubs וכו'...   דוגמא אחת:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב זכרוני לא דווח על בעיה דומה עם שלט של Harmony.

אגב, אם אתה מחבר את השילד לטלויזיה ב HDMI-CEC, השלט של הטלויזיה שולט גם על השילד.

בכל אופן, מתחילים להגיע דיווחים שהבעיתיות עם השלט של השילד יכולה להיות קשורה בעדכון של Play Services, כאשר הסרת העדכון פותרת בעיות sleep / lag (אותו הדבר קורה עם Player Remote):

https://forums.geforce.com/default/topic/1024541/shield-tv/troubleshooting-tips-for-shield-remote-connectivity/post/5266904/#5266904

http://www.androidpolice.com/2017/12/29/nexus-player-remote-going-sleep-randomly-frequently-responding-slowly-thanks-faulty-play-services-update/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של Ngel

תקשיבו ותקשיבו לי טוב, הם יכולים גם להכניס בפנים אלף מעבדים ולהקטין לגודל של ציפון. הפאשלה שהם עשו עם השלטים עוד תעלה להם ביוקר. המערכת לא שמישה בגלל בעייות בשלטים, הם חוסכים בסוללה ונכנסים לsleep ולוקח להם שניות רבות להתעורר, להעביר שירים ביוטיוב או להרים ווליום פשוט הפכו את המערכת ללא שמישה. - גם אחרי 7 עדכונים מאז שהמערכת הראשונה שוחררה, זה לא תוקן-

גם אני סובל קשות מהבעיה הזו. לפני יומיים יצא עדכון (6.3) שכלל עדכון קושחה לשלט. אני מקווה שהוא יפתור את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...