How much RAM do gamers need? 4GB vs. 8GB vs. 16GB vs. 32GB - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

How much RAM do gamers need? 4GB vs. 8GB vs. 16GB vs. 32GB

nec_000

Recommended Posts

יש היום 101 תהליכים שרצים ברקע לגיימרים. יכול להשתמש בכרום עם מלא טאבים ברקע ולא מעט תוכנות כאלה ואחרות שמשפיעות בצורה רצינית למדי על בריכת הזיכרון הזמינה למשחקים.

אני יכול להגיד לך היום שיש לא מעט מקרים שבהם גיימר צריך 16GB של זיכרון. אני יודע שזו דוגמה קיצונית, אבל למשל כיום ב- אין לך ברירה אלא להשתמש ב-16GB של , זה הפך שם לדרישת מינימום.

צריך גם התיחסות לאמצעי האחסון. יש כונני SSD נטולי שיבקשו יותר מהמערכת וכו'.

אני חושב שיש בעיתיות מאוד גדולה בבחינה של "כמה צריך". התשובה תמיד תהיה תלויה בכמות אדירה של משתנים. 8GB יכולה להיות תשובה נכונה בדיוק כמו 16GB כשלא יודעים כיצד המשתמש הולך להשתמש במחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני מבין (מהכתבה של סטיב), זה שכיום הרף האיכותי דורש 16GB.

סטיב מצא שאמנם ניתן להשתמש גם ב- 8GB, אך כ- bare minimum ומתוך צפיה לפשרות פה ושם (שהוא מצא).

אם שואלים אותי, לפחות מהנסיון שלי:

מחשב שנועד לגיימינג מודרני, אני בדעה זהה לזו של סטיב - הרף העדכני הוא 16GB.

אם מדובר על מחשב **לשמוש כללי**, קרי שלא לגיימינג כבד, או עבור כותרים שהיו בשוק עד שנת 2014,

או אז 8GB מספק.

מחשב חדש (רציני) אני לא הייתי מעמיד על הכביש עם פחות מ- 16GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיימרים שמשחקים דוטה ו CS יכולים להסתפק בפחות.

גיימרים ששורפים שעות על משחקי מולטי בעיקר כמו BF, Star Wars, PUBG, Online ואחרים - צריכים 16

כדי לא לפגוע לעצמם בביצועים יחסית לאחרים.

הכול שאלה של שימוש, הקנייה צריכה להתבצע תמיד על פי זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ag43

swtor?

16 גיגה?

לפטופ בן 5 מריץ את זה בלי להתאמץ.

אתה מדבר על בטלפרונט החדש ? אם כן, בהגדרות מלאות הוא חוצה את ה 6 ג'יגה.

כלומר 8 - יספיק.

התגובה שלי הייתה כללית למשחקים מהסוג הזה. לא בדקתי memory usage לכל משחק בנפרד.

סביר להניח שיש ברשימה משחקים שגם 8 יספיק, האמירה הייתה כללית לחווית משחק מלאה יחסית לאנשים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע, הרגשתי הבדל בסחיבה הכללית של ווינדוז כשהיו מותקנים לי 32 ג'יגה, מתוך 48 ג'יגה שיש לי היום, עכשיו לדעתי יותר חלק הכל כולל הכל, אבל אני משתמש יחסית כבד . לגבי משחקים שיעברו את כמות הזכרון בכרטיס מסך על רזולוציות גבוהות כמו  , ייווצר חילוף עם זכרון המערכת ושם תמיד כדאי כמה שיותר ויותר מהיר, למניעת לאגים ותקיעות החלפות באפרים. לדוגמא v על הגדרות אולטרא וכו'. שלא לדבר על מכונות וירטואליות וכונני ראם דרייב.

כשיש עודף אפשר להשתמש בו כקאש לדיסקים מכניים דוגמת primo cache, ואם מדברים על טעינת משחקים אז שם בטעינות חוזרות אם הכל בזכרון זה יטוס. כמובן הכל בהתאם לצרכים ולמחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...