פתרון VDSL מודם ראוטר מאובטח לבית (על תשתית ADSL בזק) שעדיף מ VTECH NB403 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פתרון VDSL מודם ראוטר מאובטח לבית (על תשתית ADSL בזק) שעדיף מ VTECH NB403

Eran Wass

Recommended Posts

יש לי היום מודם ראוטר VTECH NB403 שקיבלתי בבאנדל של בנל (נותן תשתית בזק/ספק בנל). הקו מוגדר 100. נותן בערך 60/6 מקסימום.המודם ראוטר באופן כללי בסדר ואמין ואין ניתוקים אך הבעיה היא שרמת האבטחה שהוא נותן ממש בזבל, ברמת פונקצוינליות FW הוא נותן רק פורט פורוורדינג.
יש לי מצלמות איי פי בבית, מחשבי ילדים ומחשב עבודה.

הייתי רוצה להפריד פנימיות (ניתוק קשר ברשת הפנימית של מחשב העבודה החשוב למחשבי הילדים (וירוסים/טרויאנים) וגם מהמצלמות הסיניות.
הייתי רוצה גם להגדיר חוקים שלמצלמות (איי פי סטאטי) אין יציאה החוצה בפורטים לא מורשים (ואולי אפילו לאיי פי באיזור גאוגרפי מסוים בלבד)
מה אתם ממליצים שעדיין תומך מהירויות VDSL ?

ראיתי רשימה כאן :
http://www.netcheif.com/Articles/VDS...DSL_Router.htm

אבל מה הכי טוב מבחינת SECURITY ? אולי משהו עם OPEN WRT ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן חוסר פיצ'רים ב VTECH

אפשר לפתור עם VLANים או פשוט FW נורמטיבי על הראוטר והגדרות ניתוק גישה בין IP סטטיים פנימיים.

רק צריך המלצה לראוטר שיתן לי לעשות את זה ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לעיין בתכונות מוצר של כל אחד מהנתבים המומלצים לא בטוח גם שתמצא מודם ראוטר יחד עם כל התכונות שאתה מחפש, ההיצע בארץ די דליל.

אתה יכול להגדיר ניתוק משתמשים ברשת הפנימית אבל אז תאבד תקשורת בין מחשבים שאתה כן רוצה ש"ידברו" ביניהם.

אם תרצה שרק חלק מהם יופרדו תהיה חיב להגדיר vlan אני לא מכיר תצורה אחרת שפועלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה מציע להפריד מודם מראוטר ? יש המלצות לדגמים ?

לשים  עם חומרה מתאימה ? ראסברי ?

סהכ ברור לי שיש אנשים בארץ עם VDSL יותר מאובטח ממה שמגיע בברירת המחדל, הייתי רוצה לשמוע על קונפיגורציות ספציפיות שעובדות ומרוצים מהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרדה של מודם מראוטר תיתן היצע מכשירים גדול יותר יכול להיות שבמוצרי הפרימיום תמצא גם מודם ראוטר שכן ייתן לך מענה.

השאלה היא אם יש לך ידע טכני להגדרת vlan?

אם לא תצטרך להסתפק בהגדרות בסיסיות כמו שקיימות כמעט בכל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שה-C7 נותן את כל הפיצ'רים שחיפשת אם יש אפשרות להפריד מודם מנתב.

מוזמן לעיין באמולטור שלו על מנת לבדוק שכל מה שאתה מחפש אכן בנמצא:

http://www.tp-link.com/resources/simulator/Archer_C7_v4/index.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...
ציטוט של yotam.m

אתה צריך לעיין בתכונות מוצר של כל אחד מהנתבים המומלצים לא בטוח גם שתמצא מודם ראוטר יחד עם כל התכונות שאתה מחפש, ההיצע בארץ די דליל.

אתה יכול להגדיר ניתוק משתמשים ברשת הפנימית אבל אז תאבד תקשורת בין מחשבים שאתה כן רוצה ש"ידברו" ביניהם.

אם תרצה שרק חלק מהם יופרדו תהיה חיב להגדיר vlan אני לא מכיר תצורה אחרת שפועלת.

איך אפשר להגדיר ניתוק משתמשים ברשת הפנימית  דרך הגדרות של הראוטר VTEC(קשור ל-WI FI ?)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...