עבור לתוכן
 • צור חשבון

נחמה ב

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  44
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  20יום 5ש' 49דק' 18שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות נחמה ב

 • דרגה
  Zone Wannabe

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. חזרתי להגיד לך ששוב אתה צודק שקפיצה בחזרה לא אומר כלום . סליחה על התשובה הנובעת מבורותי. מעניין שאכן ,המקשים האלה תפוסים כשהתופעה של ריצת העמוד לסוף קורה (בדקתי), וכשהתופעה של ריצת העמוד (בלי שליטתי), לא קורה ,גם המקשים האלה לא תפוסים. אז ,לדעתי ,זה לא בעיה פיזית של המקלדת (לא מובנה ולא חיצונית) . כל כך מעריכה את העזרה ואת הידע שלך ,שאין לי מילים להודות לך.
 2. ממש לא נעים לי להרגיש שפגעתי בך.אתה איש מקצוע ,אני סתם חובבנית שמנסה להבין דברים במחשבים כי אני כבר 17 שנה מכורה (בניתי גם 3 אתרים בזמנו ). דרך אגב ,עשיתי כל מה שהצעת לי . גם את השינוי עם הF -ים . לא ידעתי איך לבקש את עזרתך בעיניין והשאלה שלי לא הייתה שלמה. הזמנתי איש מקצוע ,בגלל תקלה אחרת ובהזדמנות ,בקשתי ממנו לתקן את הקפיצות האלה . האמניתי לו כשאמר שתיקן ובדקתי רק אחרי שהלך (האמנתי באנשים ). הרבה עזרת לי. תודה וסליחה.
 3. כמו שהבטחתי, לגבי המקשים 12F-1 חזרתי ,F ניסיתי מה שמופיע בסרטון. ב-CONFIGURATION BIOS)) ,הכל כמו שבסרטון, רק שבמחשב שלי אין השורה HOTKEY במקום זה ,יש לי (בשורה האחרונה) SATA CONTROLER MODE )AHCI( אפשר לדעת למה?
 4. רק עכשיו ראיתי את הסרטונים ששלחת לי,מרוב התרגשות ,אז. הם עזרו לי מאוד להבין דברים. אנסה ליישם אותם ואחזור להודיע לך . תודה ,תודה !!!
 5. להמלצתך פתחתי דיון בפורום רשתות ועדיין לא קבלתי שום תגובה.אחכה. רק רציתי להודיע לך על כך.
 6. יש לי בעיה : לא תמיד שולטת במהירות המצביע . זה ממש מפריע כי כל דבר שפותחת במחשב (עם או בלי חיבור לאינטרנט ),עמוד כלשהו ,תיקיית קבצים ,וידאוו , הבחירה לא בידי . בכל אחד מהקרים האלה הבחירה אוטומטית ,האחרון (או העמוד רצה למטה). גם בכתיבה ,לא יכולה להזיז את הסמן ,ממקומו שבסוף השורה. בגלל שזה לא קורה תמיד ,קראתי שאפשר להגדיר ניתוק משתמשים ברשת הפנימית דרך הראוטר .רק שלא יודעת איך. אודה לכל עזרה כדי לפתור את בעיה.אין שליטה על המצביע
 7. איך אפשר להגדיר ניתוק משתמשים ברשת הפנימית דרך הגדרות של הראוטר VTEC(קשור ל-WI FI ?)?
 8. סליחה ,לא ראיתי את השאלה ,רק עכשיו. אז ככה :ניתקתי את החיצוני והתברר ששני הלוחות גורמות לתקלה . הצלחתי לכבות את פעולת המשטח ובעל זאת ההתקן פעל . בדקתי במאפייני העכבר -חומרה ומצאתי בציון המיקום שלו :PLUGGED INFO PS/2 MOUSE PORT את זה אבקש התייחסותך ,ברשותך לפני שפונה לפורום המתאים לנתב . תודה מראש.
 9. אתה תותח ! הצלחתי להתקין עם הקישור ששלחת לי,את ה- TOUTCHPAD !!! הבעיה של אי שליטה במהירות המצביע (במיוחד אחרי השעה 16 ),נשארה ,אפילו אם מסמנת בוי את האפשרות להשבתת העכבר החיצוני . מה אפשר עוד לעשות ? עכשיו יכולה להיכנס לעמוד של הראוטר(אם כן ,אתן פרטים שתבקש) . יש משהו שיכולה לעשות שם כדי לפתור את הבעיה לתמיד ? - הקישור לניתוק פיזי של לוח המקשים המובנה ,נהדר ,תודה ,אבל... - משתמשת במקלדת חיצונית ,בגלל שבמקלדת המובנה לא עובדים מקשי - הפונקציות וגם ה-FN –ים. תודה מקרב לב עבור ההשקעה הרצינית . נ.ב. מצטערת שכדי לראות את הסרטון ,צריך להודיד (מדובר ב-17 שניות על מהירות המצביע -לא הצלחתי להעביר דרך האפשרויות באן) https://we.tl/t-bCOyzx3APj
 10. תודה על הקישור שמוכיח שאין למחשב דרייברים של היצרן הזה,והקישור להורדת הדרייבא ל-TOUCHPAD -הורדתי ,אבל עוד לא התקנתי כי מיהרתי לענות לך . שאלות: - מה זה מ"ה 10 ?:( אם מדובר על מערכת ההפעלה WIN10 , אז כן ,הבעיה הייתה קיימת גם במ"ה 7 , בו גם יכולתי להכנס לעמוד של הראוטר ולשנות סיסמה כשהיו לי הפרעות .עכשיו לא יכולה ). - בקשר למקלדת ,החיצוני בסדר (כל המקשים קופצים בחזרה ),מקלדת ישנה מאוד. - לגבי המקלדת המובנה במחשב ,לא הבנתי איך אפשר לנתק ,סליחה. מאוד מעריכה את העזרה והרבה תודות.
 11. הורדתי והפעלתי את הדרייבר שבקישור ששלחת לי ,אבל קבלתי כזאת הודעה:
 12. תודה רבה על ההשקעה . הסרטון לא עזר בתקלה . תשובות : - לפי מה שנראה לעין שום מקש לא לחוץ. - זה מה שיש בהגדרות נוספות
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close