VEGA הושק רשמית, נכנס מאוחר מדי ולא אטרקטיבי למרוץ - עמוד 10 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

VEGA הושק רשמית, נכנס מאוחר מדי ולא אטרקטיבי למרוץ

omertgm

Recommended Posts

ציטוט של nec_000

צודק תקנתי,

זה היה חבר פורום 243 56 . לא שזה משנה מי, כמובן שלא האשמה במי שקישר, לא רלוונטי .

הטענה שלי על נחפזות היא אל רשת העיתונאים בעולם שעובדים לעיתים מהר מדי, ומפספסים.

קצת סבלנות ובדיקת עובדות אל מול היצרן כדי להבין מה קורה פה היתה מועילה.

לי אגב היה מקור מידע שהפריך את כל הרעש על המחירים (במקרה נפלתי עליו באחת הקריאות)

אך לא טרחתי להביאו שכן רציתי קודם לראות כמה ימים אחרי - איך זה מתפתח.

לא רציתי אני להחפז בדומה לסוקרים - ולצאת בסוף מטומטם.

זה לא רלוונטי לא משום שלא פרסמתי את זה, אלא משום שג'יי התהפך כמו סטייק והבין את חומרת הדברים שצייץ בטוויטר. אין טעם בלפתוח מרד צרכני מול חברה כמו , זו לא שאפשר לנפנף בעזרת יצרניות אחרות (שאגב גם אותה הוא מחרים)

אגב, עוד פיסת מידע מעניינת:

מסתבר שלאור בעיית האספקה של HBM2 והפיצול של למספר מפעלים שונים (Hynix\Samsung וכך כן הלאה), וריאציות הצ'יפים של 10 הושפעו מאופן סידור הזיכרונות בתוך הליבה גם-כן. חשוב לציין זאת משום שהעניין יגרום ליצרניות חיצוניות להמון כאבי ראש בניסיון להתאים את פיתרונות הקירור שלהן על הצ'יפים השונים בעקבות השינויים באורך ובקוטר השבבים.

Vega-10-variants-1000x332.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

AMD מכתיבים את הקונסולות. גלגל ההיסטוריה אומר שמתישהו המחקר והפיתוח שהם עושים ישתלמו להם, גם אם זה עוד עשור.

הבעיה, שאני מעדיף שדור אחר יידפק ואני יוכל לבחור מה לקנות ולא ללכת על ה obvious.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן - שבת שלום.

עדכון קל לשני דברים מעניינים שנתקלתי בהם היום.

http://www.guru3d.com/news-story/amd-radeon-rx-vega-shortages-will-last-until-october.html

http://www.guru3d.com/news-story/inno3d-warns-that-mining-can-break-warranty-on-their-gpus.html

הלינק השני יותר מעניין לדעתי, חברות מסוימות אגב כבר מלבישות תגית על אופן האחריות וכל נושא הכרייה.

הבעיה שקשה לאכוף את זה.. איך אפשר להוכיח שימוש מעבר לסביר ? אני לא יודע אם זה יכול לתפוס באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...