צריך המלצה על בחירת נתב (ראוטר) - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה על בחירת נתב (ראוטר)

JentuS

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה רבה, קראתי

והבנתי שגם מזה אתה ממש לא שבע רצון. אם כן כמה צריך להשקיע על מודם+ראוטר או מודם וראוטר נפרדים ולקבל תמורה הוגנת לשימוש ביתי שטס בלי לבלות עוד כמה ימים בפורומים לפתור בעיות ואיזה דגמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של no-one

אם כן כמה צריך להשקיע על מודם+ראוטר או מודם וראוטר נפרדים ולקבל תמורה הוגנת לשימוש ביתי שטס בלי לבלות עוד כמה ימים בפורומים לפתור בעיות ואיזה דגמים? 

לדעתי אין צורך... תקנה את ה-VR400 וזהו. ובהגדרות של 5GHZ תשים ידנית על 20MHZ רוחב פס. חוץ מזה לא צריך לגעת. הרי אתה לא משחק במשחקי לא? אני בכל אופן כבר לא מזרים מדיה בסטרימר ומשחק במשחקי בו-זמנית. אז פתרתי תבעיה. לאחרים זאת גם לא בעיה רצינית.

הבעיה עם ה- שלי ב-5GHZ שהוא גורם לבעיות ולא בראוטר.

הבעיה עם הנפילה של ה-LAN הייתה כנראה ביגלל שהשתמשתי בכבל RJ45 סיני. תשתמש במה שמביאים לך בקופסה וזהו.

ד"א מה הצורך שלך בשידרוג? את זה לא אמרת. כי כנראה לא תרגיש הבדל במעבר ל-5GHZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך שדרוג אלא הקמה מחדש, כרגע אין לי כלום.  צריך למחשב נייח חיבור קווי כדי לשחק ברשת ולראות שידורים חיים(לימודים באוניברסיטה הפתוחה) ובו זמנית ווי פי ללפטופ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שבכל הנוגע להגדרות אני לא מבין כמעט כלום, פשוט קורא הרבה כדי להגיע למוצר שאשלם עליו מה שצריך לשימושים שלי. אז אני מבין שצריך Archer C7, ואיזה מודם? אם אפשר לינק אני אודה לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של no-one

פשוט קורא הרבה כדי להגיע למוצר שאשלם עליו מה שצריך לשימושים שלי

רוצה עצה חכמה?

תקנה את זה וזהו:

https://ksp.co.il/?uin=28424

הוא זול, רק 2.4GHZ אבל מי צריך יותר?

תומך אפילו ב-100 מגה של .

באלחוטי עד 300 מגה ביט לשנייה. כלומר כפול 3 ממה שבזק יכולה לתת לך.

עזוב אותך 5GHZ זה חרטה. הטווח שלו יותר קצר מ-2.4GHZ.

שמע לי לא תתחרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.כאן לא תהיה בעיה שהווי פי יאט את החיבור הקווי?

2.העניין עם ה5ghz\2.4 לא כ"כ אומר לי משהו, הנקודה היא שהייתי רוצה מכשיר פחות מוגבל מצד החיבור הקווי שלו.

כרגע ככל הידוע לי תומך עד 100 מגה והוט עד 200,וטבע הדברים שזה גם ילך ויעלה עם הזמן.

לא עדיף לקחת מכשיר פחות מוגבל כמו הקודמים שהצעת וקנית שהם תומכים עד ג'יגה, או אלטרנטיבה טובה יותר Archer C7 ומודם, כמו שהוצע כאן בכמה וכמה דיונים, במידה וארצה בעתיד חבילת גלישה גדולה יותר, במקום ללכת לקנות אחד חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מעולם לא דיברתי על האטת רוחב הפס. כנראה הבנת אותי לא נכון. שוב, הבעיה הייתה שהפינג היה קופץ מעט במשחקי רשת כאשר היה פעיל בטלוויזיה. זה משהו שהפריע לי בהתחשב במחיר הגבוה ששילמתי על הציוד ולכן כל הדרמה בדיון ההוא.

2. אם יעברו את ה-100 מגה בכל מקרה תצטרך לקנות ציוד חדש. כי זאת תהיה בטכנולוגיה אחרת. :)

גם אפשר להפוך את הראוטר הזה לרק מודם אז אם תהיה לך בעיה בעתיד תמיד תוכל להוסיף לו אח הקרוי Archer C7. :)

זה אגב מה שמציעים פה לעשות, לאלו שיש בעיות ב-WIFI. אבל זה צורך יותר התעסקות, למשל לשנות את הקושחה של ה-C7 לצד שלישי. זה כמו לפרוץ את הראוטר. ולי לך אין ידע בזה.

תם ונשלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפלא תודה.

סלח לי שאני מוליך אותך אחורה כל הזמן, תאורטית הבנתי מה זה פינג. מעשית מה אתה רואה בתאכלס כשאתה משחק ויש קפיצות בפינג, שהמשחק מגיב לאט ברשת, או שהוא נתקע לרגע וחוזר או מה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של no-one

נפלא תודה.

סלח לי שאני מוליך אותך אחורה כל הזמן, תאורטית הבנתי מה זה פינג. מעשית מה אתה רואה בתאכלס כשאתה משחק ויש קפיצות בפינג, שהמשחק מגיב לאט ברשת, או שהוא נתקע לרגע וחוזר או מה 

אוקיי אני רואה שבאמת אנחנו הולכים אחורה.

מוזמן להירשם לערוץ הזה: https://www.youtube.com/channel/UCP7QY6L5pvmm0-stL-pNFrw

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של Jabberwock

רוצה עצה חכמה?

תקנה את זה וזהו:

https://ksp.co.il/?uin=28424

הוא זול, רק 2.4GHZ אבל מי צריך יותר?

תומך אפילו ב-100 מגה של בזק.

באלחוטי עד 300 מגה ביט לשנייה. כלומר כפול 3 ממה שבזק יכולה לתת לך.

עזוב אותך 5GHZ זה חרטה. הטווח שלו יותר קצר מ-2.4GHZ.

שמע לי לא תתחרט.

ידידי, פה אני לא אסכים איתך, אם יורשה לי לרשום, בכל מקרה זה שרשור שאני פעם פתחתי 😀

לגבי ה-5GHZ זה תלוי בכל משתמש והשימושים שלו, וכמובן ש-5GHZ אלחוט זה בכלל לא חרטה.

מניסיוני האישי: שנים היה לי ראותר בבית רק עם 2.4GHZ, וכאשר התקנתי וחיברתי איזה ראוטר (שגם ישן, עדיין לא קניתי חדש) שכבר הייתה לו גם אלחוט 5GHZ, אני הייתי מה זה מופתע, לטובה, מיכולות תעבורת הנתונים באלחוט ב-5GHZ לאומת 2.4GHZ, ממש ראיתי והרגשתי איזה הבדל לא קטן זה.

כי אצלי בבית יש את המחשב (נייח) הראשי שתמיד מחובר קווית, עוד מחשב נייח (לא לפטופ) שכבר מחובר באלחוט, וגם לפטופ שמחובר באלחוט, ועוד 3 וטאבלט שגם כן תמיד מתחברים ל-WIFI של הראותר שלי, ובכולם (מה שמחובר ב-WIFI כמובן) ממש ראיתי והרגשתי איזה יתרון זה לעבוד ברשת 5GHZ לאומת 2.4GHZ מבחינת מהירויות תעבורת נתונים, זה ממש חוסך זמן, זה יותר נוח פשוט.

בגלל זה אני חושב שאם מדברים על רשת אלחוטית ביתית, אז לדעתי ממש לא צריך לוותר על ה-5GHZ אלא להפך, במיוחד אם המשתמש מתחבר עם כמה כל מיני מחשבים ומכשירים בבית לרשט האלחוט על בסיס קבוע ומוריד בהם כל מיני קבצים באינטרנט.

שוב, אני כיום כבר זמן מה בבית עם ראותר שיש לו 5GHZ, למרות שהוא ישן ועושה לי מידי פעם בעיות, אך בכל זאת הנקודה היא שזה באמת יותר טוב לעבוד על כזאת לאומת 2.4GHZ ואני באמת נהנה מזה.

אז העצה שלי תיהיה אחרת, והיא:

אם כבר רוצים לקנות ראותר חדש לבית, לא משנה מאיזו סיבה, לא לוותר על ה-5GHZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שב-5GHZ הינך יכול להגיע למהירות מירבית גבוהה יותר. אבל המהירות בפועל מושפעת מהרבה מאוד גורמים.

איכות הנתב עצמו - האם הוא מחלק שווה בשווה את התעבורה בין כל הצרכנים.

הגבר האנטנה של הנתב - מה שהמלצתי לו בא עם 2 אנטנות של 5dBi.

איכות המקלט עצמו - כן כן, הוא גם יכול להגביל. תאר לך שהאנטנה של המקלט לא חזקה מספיק בשביל לשלוח בקשות לנתב? גם יכול לקרות. וכל שכן להגביל את התעבורה.

בהינתן מקלט רק עם אנטנה אחת - עדיין יהיה אפשרי להגיע למהירות 150Mbps. שזה עדיין יותר מה-100Mbps שבזק מספקת.

הפרעות של השכנים - זה פחות או יותר אפשר למנוע, יש בטלפון שיכולה לנטר לך באיזה ערוצים השכנים משתמשים ובכך אתה יכול לשנות אצלך לערוץ שלא בשימוש הסביבה.

לפי הערכה שלי, שהחלפת את הנתב לא רק ה-5GHZ הוא מה שעזר.

ציטוט של JentuS

למרות שהוא ישן ועושה לי מידי פעם בעיות

וזה למה מנעתי ממנו אי נעימות בהשקעה של מתקדם. אף אחד לא רוצה להשקיע סכום נכבד ולא לקבל איכות. "מתקדם" לא בהכרח יהיה חסין מבעיות.

שנית, אם באמת יהיו לו בעיות, תמיד יוכל להפוך את המודם+ראוטר הזה למודם בלבד ולקנות ראוטר אחר "יותר איכותי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...