אין גבולות: האם אינטל תשיק היום מעבד ביתי עם 18 ליבות עיבוד? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין גבולות: האם אינטל תשיק היום מעבד ביתי עם 18 ליבות עיבוד?

Recommended Posts

אין טעות, כתבתי בפירוש, עבור המשתמש הביתי..

אולי האמרה לא נופלים בכלום טיפה סתרה את כוונתי (תוקן במקור). אבל אתה יודע למה התכוונתי  ^_^

בעבודה מקצועית יהיה הבדל זה ברור לי ואיני מכחיש זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה באמת הולך להתקנן איתי על הגדרות? בסדר, עבור המשתמש הממוצע שלא עושה עריכה או/ו עבודה מקצועית כלשהי תלוית מעבד .

מרוצה? :kopfpatsch:

אגב ניתן לראות זאת בבירור כאן:

גם את העליונות של בגיימינג, וגם את העליונות של AMD בעבודה מקצועית.

ושוב יש להדגיש, באותו חתך מחיר (ה7600K זול במעט).

http://www.anandtech.com/show/11244/the-amd-ryzen-5-1600x-vs-core-i5-review-twelve-threads-vs-four/8

כנ"ל בסרטון הבא :

שכל אחד יקנה לפי הצרכים שלו. גיימרים יניבו ממעבדי intel, תוצאות עדיפות/שוות ערך למתחרה. אם יש צרכים נוספים, כדאי לשקול בחיוב את .

אישית, אם היה לי צורך הייתי קונה מה שהיה באותו הרגע הכי זול (כמובן לפי הצרכים שלי בלבד), שני המעבדים היו עושים עבורי את העבודה מצוין, אין כאן מנצח מובהק עבורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

כרגע, הפוסטים  שלך הכי מיושבים ורציניים.

בלי התלהבות גרופית מיותרת וראיה נוכחה של המצב.

זה לא שאני מתחנף פשוט לא בא לי גם לכתוב מגילה 

ובעצם לומר אותם דברים. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוצרים של מעולים, נכון שכרגע היו השוואות שכיבכול 7 החזק ביותר יורד בביצועי משחקים מול ה7700 המיושן בטיפה. אבל זה לא בגלל , זה בגלל שהמשחקים לא מכויילים טוב ליותר מ4 ליבות בעיקרון. ברגע שהמפתחות (ממש בקרוב בגלל התחרות) יתחילו לייצר לריבוי ליבות, אתה תראה איך הפער הזה יתגמש. חוץ מזה הוכיח אחלה ביצועים במקומות בהם יש אפשרות לתוכנות להריץ יותר מ4 ליבות והן מכויילות (לדוגמא תוכנות עריכה, גרפיקה וכו'). הכרטיס הקרוב VEGA אמור לתת יותר ליבות, יותר זיכרון, טכנולוגיית שלא ידענו עליה בכלל וכנראה גם עדיפות בביצועים מול 1080TI (בינתיים מהשארות לפחות). כל זה אגב במחיר שפוי וזול יותר מNVIDIA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עד כאן, לטעמי.

לא נראה לי ניתן לומר משהו שעוד לא נאמר,

שלא לאמר נטחן עד דק.

בכל מקרה, אין חולק על כך שטוב שיש תחרות.

אין בסיפור הזה צדיקים, בהחלט יש מנייקים !

יאללה, עוגת גבינה מוכנה !  :)

חג שמח !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

^^^^

כרגע, הפוסטים  שלך הכי מיושבים ורציניים.

בלי התלהבות גרופית מיותרת וראיה נוכחה של המצב.

זה לא שאני מתחנף פשוט לא בא לי גם לכתוב מגילה 

ובעצם לומר אותם דברים. :)

תודה, ואכן זאת כוונתי היחידה. אין לי שום כוונה לרדת על אף אחד או על אף חברה.

אני מציג את הדברים כפי שאני רואה אותם :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

אז אני מניח שזה אומר שלא יהיו מעבדים חדשים לLGA 1151 :(

6700K @ 4.7Ghz לנצח

לא בטוח אור, דור 8 נבחן על לוחות אם מסדרה z270, יש מבחן שמצאו של מעבד משושה משושה תהליכים על לוח 270. ייתכן וזה i5 חדש וייתכן שזה i7 חדש בלי ht, ושאלה לא יותר מאבי טיפוס.

אינטל מסוגלת בהחלטה של רגע להחליט על הוספת תושבת חדשה.

אבל מה שכן לא מעט אנשים מעריכים שאם i7 ייקבל עוד שתי ליבות אז התדר יירד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיום מוצרים של מנהלים שימוש מתח נמוך של חשמל נמוך ממוצרי . בדיקות של כל אתר רציני שבדק את היכולת של מעבדי מול אינטל גילה יתרון גדול לטובת בשימוש מספר פעולות מורכבות : א. שימוש בהעלה של תוכן לרשת - תוך כדי משחק (דוגמא אחת מרבות) ב. הצלחה של עלות מול תועלת גדולה בתוכנות שכן יודעות להשתמש בריבוי ליבות גדול מ4. ג. מוצר מוגמר טוב יותר בהרבה גם מצד מעטפת המעבד לעומת לה יש שימוש בחומר טרמי. ד. מחיר תחרותי חסר תקדים. ה. עניין של זמן עד שחברות יוכלו להטמיע תמיכה בין אם אלו משחקים או כל תוכנה כזאת או אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל משתמש ביתי יוכל להנות ממוצרים שמשתמשים בצריכת חשמל נמוכה יותר. וכמו כן קנייה של מעבדי וגם משחקים (לדוגמא) - שיהנו מאינטגרציה טובה לריבוי ליבות, מוכיח חוסר קנייה כדאית של מוצרי אינטל שכבר עכשיו מוכחים כנחותים מול אותה רמת MHZ וכמות ליבות של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שציינת זה פעילות של מעבדים מרובי ליבות, אבל ברגע שאתה משווה אתה הטכנלוגיה וליבה מול מול ליבה אינטל מובילה ב 25-30 אחוז על פני .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

כל מה שציינת זה פעילות של מעבדים מרובי ליבות, אבל ברגע שאתה משווה אתה הטכנלוגיה וליבה מול מול ליבה אינטל מובילה ב 25-30 אחוז על פני AMD.

לא תמיד. כאשר משווים בין i5 נעול לR5 לא נעול אז הרבה פעמים לR5 יש יתרון אחרי OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

כל מה שציינת זה פעילות של מעבדים מרובי ליבות, אבל ברגע שאתה משווה אתה הטכנלוגיה וליבה מול מול ליבה אינטל מובילה ב 25-30 אחוז על פני AMD.

לא ברור מהיכן אתה מביא את הפרטים שאתה מדבר עליהם, אבל כל אתר רציני מראה אחרת.
במשחקים להם אין שימוש נכון בריבוי ליבות (מעל 4 ליבות) אין שימוש בכל הליבות של ורק כך מצליחה להתעלות.
לעומת זאת, בכל תוכנה (תוכנה או משחק - כזה או אחר) שיודע להשתמש נכון במעבדים של אין תחרות, והתוצאות ברורות.
בעתיד הקרוב, משחקים יהנו מריבוי ליבות וממעבדי הרייזן של AMD, והתוצאות לא יאחרו לבוא..
http://www.pcworld.com/article/3186811/computers/ryzen-5-review-vs-core-i5-ryzen-5-1600x-wins-for-best-mainstream-power-cpu.html?page=2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...