מפרט מחשב ב 8k - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב ב 8k

user1552

Recommended Posts

בקשר למפרט ששלחת לי בפרטי, ההבדל היחיד הוא לוח האם כמו שודאי שמת לב. הוא זול יותר ב150 ש"ח ממה שהוצע לך פה.

מה ההבדל? בלוח הזול 3 שלבי ייצוב מתח במקום 6, וכאמור הוא בתצורת מיקרו ATX במקום ATX רגיל. נכון, שלבי יצוב מתח הרבה יותר חשובים אם עושים OC, אבל לא רק. וחשוב שתבין את זה. כמו שכתבתי זה תורם לאורך החיים של המעבד (שוב, בלי קשר לOC). כתבת שאמרו לך ש"לא כדאי" לקנות לוח Z אם אתה לא עושה OC, הביטוי "לא כדאי" נכון אך ורק בהקשר של המחיר ופה אנחנו מדברים על הבדל של 150 ש"ח (פחות מ2% אם אתה מסתכל על סה"כ המחיר של המחשב), לא משהו שהוא פי 2 יותר יקר.

בנוסף היום אמנם אתה חושב שאין שום סיבה בעולם שתשדרג את המחשב, אבל אני מניח שאתה קונה אותו לכמה שנים טובות. נניח שתרצה להוסיף כרטיס PCI כלשהו מתישהו. נגיד כרטיס קול מתקדם, כרטיס או לא יודע מה. אתה לא תוכל, כי הכרטיס מסך שבחרת ברוחב של 2.5 חריצים ובעצם חוסם את כל החריצים על הלוח. 

אגב, בכוונה אני מגיב לך פה ולא בפרטי כי כל היופי בפורום זה שאתה יכול לשמוע מגוון דעות, ויכול להיות שגם אני מדבר שטויות וככה מישהו יכול לתקן אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הלוח ש The King הציע לך טוב לדעתי (Gigabyte GA-Z270P-D3). בשאר לא חושב שיש שינויים שאפשר לעשות.

לכמה שנים המחשב יחזיק? אתה יודע למי ניתנה הנבואה. כיום זה החומרה החזקה ביותר שאתה יכול לקנות (חוץ ממעבד שאפשר לקנות אחד שמתאים ל-OC), ואין סיבה שהוא לא יחזיק כמה שנים טובות, מן הסתם עם ירידה מסוימת בביצועים ככל שיצאו משחקים חדשים עם דרישות שהולכות ועולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של asaf_c

הלוח ש The King הציע לך טוב לדעתי (Gigabyte GA-Z270P-D3). בשאר לא חושב שיש שינויים שאפשר לעשות.

לכמה שנים המחשב יחזיק? אתה יודע למי ניתנה הנבואה. כיום זה החומרה החזקה ביותר שאתה יכול לקנות (חוץ ממעבד שאפשר לקנות אחד שמתאים ל-OC), ואין סיבה שהוא לא יחזיק כמה שנים טובות, מן הסתם עם ירידה מסוימת בביצועים ככל שיצאו משחקים חדשים עם דרישות שהולכות ועולות.

הבנתי תבנה לי מפרט ב TMS עם אותו מפרט אחרון ששלחתי לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, לא בקטע רע, אבל אתה כותב דברים כאילו מישהו פה חייב לך משהו. אני מניח שאתה מבין שאנשים פה עונים פה בזמנם החופשי ומרצונם, ומילים כמו "תודה" ו"בבקשה" נחשבות מתאימות. "הבנתי תבנה" שאתה חוזר עליהן פה, לא כ"כ.

יש לך את המפרט המדויק, מה הבעיה לבנות אותו לבד? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של asaf_c

שוב, לא בקטע רע, אבל אתה כותב דברים כאילו מישהו פה חייב לך משהו. אני מניח שאתה מבין שאנשים פה עונים פה בזמנם החופשי ומרצונם, ומילים כמו "תודה" ו"בבקשה" נחשבות מתאימות. "הבנתי תבנה" שאתה חוזר עליהן פה, לא כ"כ.

יש לך את המפרט המדויק, מה הבעיה לבנות אותו לבד? 

אני לא יודע לבנות לבד. בכל מקרה אם אינך מעוניין לבנות מפרט אתה לא חייב. סה"כ בקשתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסת לקישור? אתה פשוט צריך לבחור שם בתפריטים לפי המפרט שיש לך כבר ביד. כל תפריט שם ממוין לפי חברה ובסדר עולה של מחירים.

אני באמת חושב שזה חשוב שאתה תעשה את זה. אתה הולך לשים עכשיו 8000 ש"ח שזה סכום לא מבוטל לכל הדעות, להרבה אנשים פה (כולל אותי) אין מחשבים ששווים כ"כ הרבה. לדעתי אתה צריך להיות קצת יותר בקיא על מה אתה הולך לשלם ולחקור קצת בעצמך מה הולך להיות בתוך המחשב. אחרי הכל, קיבלת פה עצות בסה"כ מ2-3 אנשים, ואני במקומך לא הייתי סומך רק על זה.

חוץ מזה, ככה תוכל גם לראות אלטרנטיבות לחלקים ולראות אולי דברים שיותר יתאימו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של asaf_c

נכנסת לקישור? אתה פשוט צריך לבחור שם בתפריטים לפי המפרט שיש לך כבר ביד. כל תפריט שם ממוין לפי חברה ובסדר עולה של מחירים.

אני באמת חושב שזה חשוב שאתה תעשה את זה. אתה הולך לשים עכשיו 8000 ש"ח שזה סכום לא מבוטל לכל הדעות, להרבה אנשים פה (כולל אותי) אין מחשבים ששווים כ"כ הרבה. לדעתי אתה צריך להיות קצת יותר בקיא על מה אתה הולך לשלם ולחקור קצת בעצמך מה הולך להיות בתוך המחשב. אחרי הכל, קיבלת פה עצות בסה"כ מ2-3 אנשים, ואני במקומך לא הייתי סומך רק על זה.

חוץ מזה, ככה תוכל גם לראות אלטרנטיבות לחלקים ולראות אולי דברים שיותר יתאימו לך.

זה לא נגיש לסמארטפון. 

השאלה זה שלא כל הלוחות אותו דבר? זה אומרת הלוחות של הדור השביעי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיקח את זה אישי, אבל זו התגובה האחרונה שלי בדיון הזה. 

האם כל הלוחות אותו דבר? במילה אחת: לא. בכמה מילים: הסברתי לך את זה כבר ביותר מהודעה אחת, ואפילו די באריכות, אבל משום מה אתה מסרב להפנים. באת לקבל ייעוץ מאנשים, אתה שואל שאלות ומקבל תשובות אבל פשוט מתעלם כאילו לא כתבנו כבר כמה שורות טובות על הנושא.

אתה רוצה לקנות את הלוח הזול? אין בעיה, המחשב יעבוד. תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה, מדוע לא להרכיב לו מחשב מבוסס RYZEN? ואל תתחילו בתוצאות 1080P, הוא רוצה לשחק בהגדרות גבוהות ברזולוציה גבוהה.

לכן מעבד 6 ליבות כמו 1600X(או 1600 עם OC) עדיף בהחלט ויחזיק הרבה שנים+ אופציות שידרוג של המעבד בילבד בעתיד גם ולא כמו באינטל 4 ליבות שעוד שנתיים יראו כמו מעבד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TheHwGeek

שאלה, מדוע לא להרכיב לו מחשב מבוסס RYZEN? ואל תתחילו בתוצאות 1080P, הוא רוצה לשחק בהגדרות גבוהות ברזולוציה גבוהה.

לכן מעבד 6 ליבות כמו 1600X(או 1600 עם OC) עדיף בהחלט ויחזיק הרבה שנים+ אופציות שידרוג של המעבד בילבד בעתיד גם ולא כמו באינטל 4 ליבות שעוד שנתיים יראו כמו מעבד פנטיום.

אני לא אוהב את חברת . עדיף.

הבנתי שבעוד חודש יצאו חדשים של i9 השאלה כמה יעלה המעבד הכי זול? ואם אפשר לבנות מחשב בתקציב שאני רוצה עם מעבד i9 שיצא . השאלה אם ניתן לבנות מחשב כזה בתקציב הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Devil2006

אני לא אוהב את חברת AMD. אינטל עדיף.

הבנתי שבעוד חודש יצאו מעבדים חדשים של i9 השאלה כמה יעלה המעבד הכי זול? ואם אפשר לבנות מחשב בתקציב שאני רוצה עם מעבד i9 שיצא . השאלה אם ניתן לבנות מחשב כזה בתקציב הזה?

אף אחד לא יודע מה יהיו המחירים ומתי בדיוק זה יושק כרגע הכל זה הדלפות\שמועות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

אף אחד לא יודע מה יהיו המחירים ומתי בדיוק זה יושק כרגע הכל זה הדלפות\שמועות.

איזה מפרט אתה ממליץ לי לתקציב כזה?

ולגבי שכולם אמרו בתגובות אתה מסכים איתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...