עבור לתוכן
 • צור חשבון

k534d

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  843
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  4

כל דבר שפורסם על-ידי k534d

 1. מומלץ לא מומלץ זאת שאלה של תקציב ודרישות, אם התקציב מאפשר מערכת מאוזנת עם משושה ליבות אז הולכים על משושה ואם מאפשר מתומן אז הולכים על מתומן. חבל לשפוך מלל על נושא כל כך פעוט, כי הרי בסוף שמרכיבים מפרט זה מכלול של חלקים של החלטות.
 2. נו סבבה, ברגע שזה לא ידרוש בכלל תנועה אז זה ממש יפרוץ.
 3. יצא לי להתנסות לפני שנה וחצי בערך, כגימיק זה כיף בחדר הדגמה זה היה סבבה. אבל אם הדבר הזה רוצה להצליח הוא צריך לאפשר לאנשים לשבת על הכורסא בבית ולקבל את החוויה בלי לזוז גם אם הדמות שלהם במשחק רצה, קופצת, או שוכבת על הקרקע ובלי שימוש בכל מני מקדלת\עכבר\קונטרלר זה צריך לבוא בצורה אחרת שמודה אני אל יודע איך. עבור סרטים הטכנולוגיה כבר די בשלה.
 4. ה vr הנוכחי לא יתקדם יותר מדי, אני חושב שזה יתפוס ברגע שהממשק ישתפר. כבר לפני למעלה מעשור היו משקפי מציאות מדומה וזה לא תפס, כל העסק שבו אדם צריך לזוז במרחב זה מסורבל. הממשק הנוכחי חמוד וכייפי בחדרי הדגמה ייעודים, בבית הרבה פחות. ברגע שיצליחו לשפר את הממשק שאפשר יהיה לשבת ועדיין לבצע תזוזה אך בלי עכבר ומקדלת או קונטרולר אז זה יהיה game changer. עד אז זה ישאר נישתי.
 5. הסיבה היחידה לקנות אותו זה עבור כאלה שחייבים אינטל ובתקציב נמוך, או מי שצריך מעבד עם כרטיס מובנה. וצריך להכניס לפרופרציות זה לא מעבד רע, אבל כעסקה זאת עסקה רעה. לא רואה סיבה עבור כל מי שטיפה מבין לקנות את המעבד הזה.
 6. בכל מקום יש גידול, כי עד 2017 לא amd לא היה מוצר תחרותי במעבדים.
 7. אני לא יודע עד כמה אנשים בפורום מודעים לעובדה שיש המון אנשים שקונים אינטל כי זה אינטל, לא אכפת להם מה יש ל amd להציע. הם באים לחנות דורשים מהמוכר את האינטל הכי חדש שנכנס בתקציב ובזה נגמר העניין, לא אכפת להם איזה לוח, ספק או זכרונות. לא נדיר לראות מחשבים עם לוח Matx במארז fullatx, או כל מני יצורי כלאיים כי הבן אדם בא למוכר אומר לו אני רוצה i7.
 8. הכי טוב יש רק כאשר התקציב הוא בלתי מוגבל, וגם אז לא תמיד. עד אז מגדירים תקציב ולפי זה מאזנים את המפרט, כי מה שווה 10900k עם כרטיס 1030, ו 4 ג'גה זכרון?
 9. יש מקור לנפחי זכרון ולתמחור של 3080?
 10. אני התכוונתי לכתוב לגיימר הממוצע אין סיבה לרכוש intel, בטעות יצא amd. ללא שום ספק לגיימרים אין סיבה היום לרכוש מעבדי אינטל, גם ה 10400 כיום הוא לא אופצייה מכיוון שאין עדיין לוחות זולים עבורו. יש עוד כמה תחומים שבהם עדיף להשתמש באינטל אבל גם זה לאט לאט הולך ומצטמצם.
 11. המעבדים החדשים יחסית תחורתיים. לגיימר הממוצע אין סיבה לרכוש intel. כן יש סגמנטים אחרים שבאתר מתעלמים מהם שבהם אינטל עדיין שולטת, אבל גם שם השליטה לאט לאט יורדת. עריכה: נכתוב בטעות אין סיבה לרכוש amd, כאשר היה אמור להיות intel.
 12. ירידת מחיר נוספת של ה 3600 תגרום להרבה מאוד אנשים לשדרג.
 13. כי זה מגיע ללא ליבה גראפית, מוזיל עלויות.
 14. יש את F שהוא אפילו זול יותר, 700 שקל למשושה ליבות לגיימר מתחיל שללא ספק יקנה כרטיס מסך חיצוני זה אחלה דיל. ברגע שיהיו לוחות תקציבים אנחנו מסתכלים על בערך 1000 שקל ללוח ומעבד לגיימר מתחיל.
 15. לא הוציאו כלום עדיין, הם הוציאו כרטיס שנועד להמשך מחקר ופיתוח לא משהו שאפשר לקנות.
 16. הוא ענה לך, כל משימה שדורשת המון כח עיבוד. למשל אימון מודלים כבדים. DLSS למשל כדי שעיבוד אצלך במחשב נדרשו שבועות של אימונים על מחשבי על, אתה מקבל רק את החלק הסופי.
 17. מבחינת עדכונים אפל ואנדרואיד זה ליגה אחרת, כל הזמן יש עדכוני אבטחה ועדכוני תוכה ולא רק לאורך שנתיים שלוש אלא באמת 5 - 6 שנים לפחות.
 18. אני רק אגיד שגם בתחום של deep learning כרטיסי rtx הם מעולים כאשר ה 2060 הרגיל מצליח לנשוף בעורפו של ה 1080ti.
 19. ה thinkbook מגיע עם אחריות של ibm אם זה רלוונטי עבורך.
 20. אני לא יודע איזה מודלים אתה מתכוון לאמן, אבל תבדוק שהמעבד שאתה לוקח מתאים לעבודה. יש ספריות שמתאימות לחומרה ספצפית ויש הבדלים משמעותיים בביצועים, ולכן אולי יהיה כדאי לפזר את התקציב בצורה שונה. ובנוסף יש את העניין של הזכרון של הכרטיס גרפי שזה תלוי במודל ובנתונים. בכל מקרה מציע לך לייבא לפה את המשתמש se7en ולקבל ממנו עצות. אם אתה רק לומד ולוקח את צעדיך הראשונים בתחום, הייתי שוקל לקנות כרטיס צנוע יותר ולחכות לדור 3000 שייתכן ויתן קפיצה בנפח ומהירויות זכרון (תחקור את הנושא).
 21. תודה על ההצעה אבל החלטתי לא למכור.
 22. יש צפי ויותר חשוב האם יהיה נפח זכרון גדול יותר?
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close