Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

k534d

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  742
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  2
 • זמן מחובר

  938יום 9ש' 46דק' 47שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי k534d

 1. אם הקירור הזה מציג ביצועים שקרובים ל d15 אז המחיר בהחלט מוצדק הקירור אמור להיות שקט יותר מה d15, אלה קירורים שהם ברמה של קירורי מים, אני מחכה לראות מבחני ביצועים.
 2. https://www.youtube.com/watch?v=btP1LzbwYB4&feature=youtu.be&t=2m
 3. אנשים התעצבנו על האמירות של הכוכבת הראשית.
 4. וamd תישאר ככל הנראה מאחור, לא יכול לחכות שאינטל תתחיל להתחרות איתם. אני מאוד נקווה שאינטל תעשה ל nvidia מה ש amd עשתה לאינטל עם הרייזן או עם האטלון 64.
 5. קניתי בסטארט מחשב לפני שנתיים, שירות מעולה מחירים טובים. הם ביצעו טעות בהזמנה (שמו חלק מעט יקר יותר בהרכבה), הייתה להם אפשרות להחליף כי הייתי בחנות ואמרתי להם שיש טעות, וגם לאחר שאמרתי להם שמבחינתי זה בסדר אני מוכן לחכות כמה דקות, הם ספגו במודע את העלות וקיבלתי את הרכיב היקר יותר ללא עלות. בנוגע לתשלום ממה שאני זוכר העברתי להם פרטי אשראי במייל, לקחו מקדמה ואת השאר שילמתי לאחר קבלת המחשב. לא האתר הכי מתקדם, למען האמת אתר לא נח בכלל אבל שירות ויחס מעולים. שארכיב מחשב חדש אני בוודאות ארכוש מהם שוב.
 6. אם חשוב לו השקט אז המארז הזה צריך לעוף. הלוח סתם יקר בעיקר שפותח האשכול לא אמר שהוא יבצע אובר קלוק והוא רוצה להשאיר את האופציה פתוחה.
 7. הודיאו ירד כי לא מעט אנשים בתגובות טענו לזיוף או שהבדיקה לא נעשתה כראוי.
 8. למה שיעשה unfollow אתה מביא סרטון די חסר תועלת לדיון על נושא אחר לגמרי. במקום להתנצל אתה עוד תוקף אותו פשוט חוסר תרבות דיון.
 9. זה לא חברת המשלוח שרוצה זאת המדינה שרוצה לדעת מה את מייבאת. הם פשוט מטפלי םבזה עבורך. לצערי המדינה לא עושה יותר על מנת לשמור על פרטיות האזרח.
 10. כלומר מכס וכל "הטוב", הזה אני משלם את זה להם והם מטפלים בזה? יש מסמכים שצריך לשלוח להם תעודת זהות כמו אמאזון שצריך לתת להם מספר תעודת זהות?
 11. איך השירות שלהם והאם המחיר כולל מכס מיסי נמל בארץ ושאר הדברים הטובים שמחייבים אותנו בארץ? אני מסתכל בעגלה ואני חשוב שכן אבל אשמח לשמוע מבעלי ניסיון
 12. אשמח לשמוע פה מחברים בעלי ניסיון איך מתבצע מימוש אחריות במקרה שרוכשים Ipad מחו"ל והאם ניתן לקנות הרחבת אחריות care+? (אני לא מבין הרבה במוצרי אפל וזה פעם ראשונה שאני רוכש מוצר שלהם).
 13. בדור הנוכחי נוספו ליבות אז באופן טבעי שהוא יהיה חם יותר וחיי סוללה פחותים לעומת דור קודם. יצא לי לראות ניידים עם במחירים מאוד דומים כאשר המעבדים הם דור נוכחי i3 ודור קודם i5. וכאשר צריך להחליט מה עדיף עם מחיר דומה כדאי לדעת הבדלי ביצועים\סוללה\חום.
 14. ההשואה לדעתי צריכה להיות בין i3 נוכחי ל i5 דור קודם עם מספר ליבות\נימים זהה.
 15. אני מבין מאיפה הגישה שלך באה ואפילו בצדק כי בשלב מסוים זה מתיש שוב ושוב לכתוב את אותם דברים. אבל בגלל שאתה עוזר כל כך הרבה, אתה יכול לשמור תגובות שחוזרות על עצמך ועם הזמן לבצע העתק הדבק. לדוגמא: ssd- זמני עלייה וטעינה של תוכנות בזמן משמעותי הרבה יותר קצר. ככה לאט לאט אתה תבנה לעצמך אינדקס של תשובות והסברים מוכנים ותוכל להדביק את זה כל פעם שזה רלוונטי. אפשרות נוספת זה לנעוץ פה אשכול מסודר, שמסביר את ההשלכות של כל דבר, ואז להפנות משתמשים לשם. תעשה לעצמך חיים פשוטים יותר וגם שאנשים ירגישו טוב, כי בינינו לא היית משקיע כל כך אם לא היית רוצה לעזור פה לאנשים.
 16. נפוליאון יש לך כוונות טובות ואי אפשר שלא להשים לב שאתה עונה לרוב המשיבים בפורום מפרטים. פשוט תסביר מה האופציה העדיפה לדעתך ומהן ההשלכות ושכל אחד יעשה את החשבון שלו.
 17. שניכם צודקים. שמגיע אדם ומבקש מפרט בתקציב שלא מאפשר מפרט בסיסי אופטימלי לדרישות שלו, אני חושב שכדאי לציין זאת ולהסביר את החסרונות. ובמידת האפשר להציג לו אפשרויות שהן במסגרת התקציב, ומה לדעת המייעץ המפרט המינמלי שכדאי לרכוש. לרוב חברי הפורום זה ברור שמפרט ב 1500-2000 שקל לפוטושופ זה לא האידיאל, השאלה היא מה הולכים לעשות עם פוטושופ, אם מדובר על עבודות קטנות כרטיסי ביקור\פליירים עבודות פשוטות של בית דפוס אז לא נורא, אבל אם עכשיו עובדים על קבצי ענק עם המון שכבות אז מפרט ב 1500 יהיה פלופ רציני. (וזה משהו שאני לא רואה ששואלים מספיק). כנ"ל משחקים. אני חושב שצריך להוסיף סעיף של ציפיות, כי לרוב מי שבא להתייעץ פשוט לא מבין ולפעמים הוא שומע מהסיבה קניתי לפטופ ב x כסף וזה עובד לי חבל על הזמן, שבפועל מה שהבן אדם עושה זה לצפות ביוטיוב לקרוא walla ועריכה גרפאית בשבילו זה כרטיסי ביקור.
 18. https://www.macrumors.com/2019/02/21/apple-custom-arm-based-chips-2020/ תבין לבד למה זה לא יקרה, כל הרעיון של אפל זה להעביר הכל לצ'יפ אחד. זה כבר שנים בתכנון.
 19. apple עומדים לעבור למעבדי arm נראה לי מוזר שהם יבצעו קפיצת ביניים עם amd. שאתה בבית דוחף כרטיס tb3 על לוח של amd ומבצע מודיפקציה לאינטל לא אכפת, אבל שאתה חברה או עסק ומפר פטנט רשום של intel אז מהר מאוד אתה תמצא את עצמך משלם מיליונים.
 20. למישהו יש תובנות\הצעות? ראיתי את surface pro 6 במיר ממש טוב 3100 ב newegg העניין של האחריות מאוד מדאיג אותי במיוחד שקשה לתקן אותו.
 21. תראה למוכר שהבעיה מתרחשת, ותבדוק אצלך בבית על יותר ממחשב אחד.
 22. השאלה האם יש מישהו שבכלל מופתע מזה? הם מורחים את הזמן יותר מדי, אם אינטל תעמוד בתאריך היעד ותיצור מוצר שמסוגל לתת תחרות לnvidia ולא רק במחיר אלא בביצועים אנחנו נראה מלחמה קטנה ולא בטוח שamd תצליח לסגור את הפער.
 23. ממליץ (מאוד) לשקול מחשב נייד עם מסך מגע שמאפשר לכתוב עליו, אני כרגע מחפש אחרי אחד עבור עצמי אז לא יכול להגיד איזה טוב.
 24. כל פעם שאני רואה את המוצרים הקטנים האלה אני מתמלא פליאה, במיוחד את computer on stick כל כך הרבה כח באריזה כזאת קטנה. רק לחשוב על הפנטיומים הישנים או קודמיהם x86 לדוריתיהם.
×
 • צור חדש...